رفتن به نوار ابزار

قسمت دوم: گرگینه

واهمه: واقعیت ترسناک‌تر از تخیل

قسمت دوم: گرگینه

در قسمت دوم از پادکست واهمه، از گرگینه‌ها میگویم. انسان های شبه گرگی که احتمالا به لطف داستان‌ها و فیلم‌های هالیوودی با اون ها آشنایید. یکی از وقایع خوفناکی که در شهر اِدبرگ آلمان به اسم گرگینه ها تمام شد رو در این قسمت بشنوید.

اگر درباره ماه کامل از هر کسی که در زمینه سلامت روان تخصص داره بپرسید، جوابی می شنوید که بیشتر شبیه افسانه اس تا واقعیت. ماه کامل قدرت این رو داره که بعضی آدم ها رو از حالت عادی روانی شون خارج کنه. خیلی وقته که بشر به توانایی ماه باور داره. در زبان انگلیسی به دیوانه ها لونتیک میگن واژه ای که ریشه در زبان لاتین داره. لونا در لاتین یعنی ماه. قرن هاست که دانشمندان بر این باورند که چرخه تکامل ماه بر روی انسان ها تاثیر داره. اغلب خانواده هایی که فرزند جوون یا نوجوون دارن معتقدند که فرزندشون در هر ماه به مدت کوتاهی غیر عادی، پرخاشگر یا سرکش میشن. همونطور که میدونید ماه موجب بالا و پایین رفتن سطح آب دریا ها و اقیانوس ها میشه که بهش جذر و مد میگیم. اما ماه بر روی ما انسان ها هم تاثیر میذاره شاید با تغییر سطح خون و هورمون های مختلف بدنمون. اما خیلی از ما تاثیر ماه رو باور نداریم و ازش به عنوان موضوعی برای جک استفاده میکنیم. شاید برای اینکه از حقیقتی عمقی فرار کنیم. به هر حال این واقعیت رو باید پذیرفت که اغلب موجودات حالت طبیعی خودشون رو با ماه کامل از دست میدن. نمیشه اسمی از ماه کامل بیاریم و یادی از گرگینه ها نکنیم.

من وحید حسنی هستم، شما به واهمه گوش میکنید.

علم در طول سال های گذشته تلاش کرده تا به دلیل علاقه‌ی ما به گرگینه ها پی ببره. یکی از دلایل، بیماری ناشناخته ای به نام هایپرترای کوسیس ئه. این بیماری موجب رشد غیرعادی مو میشه که گاهی اوقات ممکنه صورت شخص مبتلا رو به صورت کامل بپوشونه. مثل شخصیت مایکل جی فاکس در فیلم گرگ جوان یا شخصیت اسکات در سریال گرگ جوان. روانشناسان یک تشخیص قطعی از بیماری کلینیکال لایکن ثراپی در نسخه چهارم کتاب راهنمای تشخیصی و آماری اختلالهای روانی ثبت کردن. سندروم توهمی کلینیکال لیکن ثراپی موجب میشه بیمار باور کنه داره به یک حیوان تغییر شکل میده. البته که این تغییر در ذهن اوناهاست. اما خب دلیلی برای شروع این افکار باید وجود داشته باشه. بیمارانی که تصور میکنن ناپلئون بناپارت هستن، قبلا دانش زمینه ای از این شخصیت داشتن. به نظرم کسایی که به کلینیکال لیکن ثراپی مبتلا شدن هم نسبت به گرگینه ها شناخت داشتن. به لطف هالییود از سال 1913 تا به الان بیش از 120 فیلم با محوریت گرگینه ها ساخته شده. اما گرگینه ها قدمت بسیار طولانی تری دارن. بیش از 2000  تقریبا 40 سال قبل از میلاد مسیح، گرگینه ها در دست نوشته های شاعر رومی به نام ویرجیل حضور داشتن. آقای ویرجیل در نوشته هاش به مردی به اسم موریس اشاره میکنه که میتونسته خودش رو با استفاده از سموم و گیاهان مختلف به گرگ تبدیل کنه. 50 سال بعد شخصی به اسم گایا پترونیوس رمان طنزی نوشت به اسم ساتِریکن. به نظر شباهت زیادی به رمان ترسناک فردریک کاون نوشته استفن کینگ داره. که داستانش درباره شخصی به نیکو رزه که با دوستش به سفر میره. یه شب دوست نیک پیراهنش رو در میاره، به شکل یه دایره ادرار میکنه،  تبدیل به گرگ میشه و به سمت یه مزرعه بزرگ گوسفند حمله میکنه. روز بعد صاحب گوسفندان به نیک میگه که یکی از چوپان ها به یه گرگ حمله کرده و چنگکش رو در گردن گرگ فرو برده. همون روز دوست نیک برمیگرده در حالی که زخمی مشابه روی گردنش داشته.

در افسانه ای یونانی، با عنوان زئوس خدای یونانیان و پادشاه آرکدیا ، زئوس شکل انسانی به خودش میگیره و به سفر میره، در بخشی از سفر به سرزمین آرکدیا سر میزنه و از دربار سلطنتی دیدن میکنه. پادشاه آرکدیا که اسمش لایکِیان بوده، به طریقی زئوس رو میشناسه و سعی میکنه به روشی یونانی با خوراندن گوشت انسان زئوس رو بکشه. اما زئوس که باهوش بوده متوجه توطئه میشه، در نتیجه برای مجازات کاخ لایکِیان رو با خاک یکسان میکنه، هر 50 پسر پادشاه رو با رعد و برق میکشه و بروی لایکِیان نفرینی میزاره تا مابقی عمرش رو به عنوان یه گرگ زندگی کنه. محققان معتقدند کلمه لایکن ثراپی به معنی تصور تبدیل انسان به گرگ از همین افسانه خلق شده، در یونانی لایکِس یعنی گرگ و آنثِراپاس یعنی انسان، که ترکیب شون شده لایکن ثراپی.

گرگینه ها مختص افسانه های یونای- رومی نیستند. در قرن 13 میلادی، اهالی اسکاندیناوی افسانه رو مطرح کردن که والسانگا ساگا نام داشت. فرهنگ اسکاندیناوی هزاران مایل فاصله جغرافیایی و قرن ها فاصله زمانی با فرهنگ یونان داره. اما در تاریخ افسانه ها شون میشه حضور گرگینه ها رو مشاهده کرد.

یکی از داستان ها در مجموعه والسانگاساگا درباره پدر و پسری به نام های سیگموند وسینتایا اوتلی که باهم به سفر میرن، در دل یه جنگل با یه کلبه مواجه میشن که داخلش یه جفت پوست گرگ پیدا میکنن. پوست ها به کسایی که بپوشنشون، خصوصیات گرگ ها رو میبخشه هم ظاهری و هم باطنی، قدرت، سرعت و مهارت در کشتن. در ادامه داستان اومده که هرکسی که پوست گرگ ها رو بپوشه بعد از ده روز میتونه اون ها رو در بیاره. پدر و پسر هر کدومشون یکی از پوست ها رو میپوشن، و تصمیم میگیرن جداگانه به شکار برن، اما باه توافق میکنن که اگه هر کدومشون به جمعی بیشتر از 7 نفر از انسان ها رسید، زوزه بکشه تا دیگری هم بهش ملحق بشه و با هم انسان ها رو شکار کنن. اما پسر عهد خودش رو میشکنه و 11 نفر رو به تنهایی میکشه، پدر که متوجه این عهد شکنی میشه، به پسر خودش حمله میکنه و شدت اونو زخمی میکنه. خدای اسکاندیناوی اودین، در این ماجرا دخالت میکنه و زخم های پسر رو درمان میکنه، هر دوشون پوست ها رو در میارن و آتیششون میزنن. همونطور که مشخصه گرگینه ها موجوادت ماوراء الطبیعه هستن که زات انسان رو به موجوداتی شوم تغییر میدن. گریگنه ها موجوداتی هستن چرخه زمان به اونا حکم فرماست.

اوضاع در کشور آلمان جالب تر میشه. در سال 1582 کشور آلمان درگیر جنگ بین پروتستان ها و کاتولیک های مسیحی میشه. یکی از شهرهای کوچکی که میزبان هر 2 طرف درگیر جنگ بوده، اِدبرگ نام داشت. این رو هم بگم که در اون دوران شیوع طائون هم موجب مرگ مردم بوده، پس دوره دوره ای پر از درگیری و خشونت بوده. مردم دیگه به از دست دادن عزیزانشون عادت کرده بودن. در نتیجه مردم به ندرت از اتفاقات غم انگیز اطرافشون غافلگیر میشدن.

ابتدا کشاورزان در زمین های اطراف اِدبگر گله هایی از گاوهایی که کشته شده بودن پیدا میکردن. اوایل گاه به گاه این اتفاق رخ میداد اما بعد از مدتی تبدیل به یه اتفاق روزانه شد. تکه پاره شدن گاو ها هفته هر روز داشت اتفاق میوفتاد. کشاورز ها گاو هایی رو که برای چرا به طبیعت میبردن، بعد از مدنی تکه پاره شده پیداشون میکردن. انگار که یه موجود وحشی بهشون حمله کرده بوده. کشاورزان هم تصور کردن که کار گرگ هاست.

اما قضیه به کشته شدن گاو ها ختم نشد، چندین بچه گم شدن، زن های جوون از کنار جاده های اصلی اطراف اِدبرگ ناپدید میشدن، در برخی موارد حتی جسد کسایی که گم شده بودن پیدا نمیشد. جسدهایی هم که پیدا شده بودن به شدت زخمی بودن

طبیعتا مردم با پیدا کردن جسد دختر یا همسر تکه پاره شده شون نمیتونستن مثل قضیه گاوها رفتار کنن، ترس و اضطراب سنگینی به جامعه حاکم شد.

تاریخ اورپا در قرن های 15 و 16 میلادی پر از اتفاقات شوم مثل سحر و جادو، به دار آویختن، سوزاندن. شاید الان برامون عجیب و خنده دار باشه، اما در همون قرن ها گرگینه ها مسئله ای جدی برای مردم اروپا به حساب میومدن. مردم واقعا به وجود گرگینه ها باور داشتن. تاریخدان ها معتقدن فقط در فرانسه بیش از 30000 نفر متهم به این شدن که گرگینه هستن. و صدها نفر به خاطر اینکه تصور میشد گرگینه هستن، سوزانده یا دار زده شدن.

پس ترس از گرگینه ها در شهر اِدبرگ واقعا جدی بوده. یکی از گزارش ها روایت از این داره که در همون دوران، دو مرد به همراه یک زن بیرون از دیوار های شهر اِدبرگ در حال عبور بودن که صدای یک نفر رو از بین درختها میشنون که درخواست کمک داشته، مرد اول برای کمک بین درخت ها میره اما برنمیگرده، مردم دوم ها برای کمک میره و برنمیگرده و زن تلاش میکنه فرار کنه، موجودی از بین درختا خارج میشه و اونو میگیره. جسد دو مرد به شدت زخمی، پیدا میشن اما جسد زن هیچوقت پیدا نمیشه. بعد از مدتی روستایی ها دست و پای آدمهایی که گم شده بودن رو در زمین های اطراف پیدا کردن. در اتفاق دیگه در حالی که بچه ها داشتن کنار یه گله گاو بازی میکردن موجودی از دل درختا بیرون میاد و گردن یه دختر بچه رو میگیره، خوشبختانه یقه ی بلند لباس دختر از پاره شدن گلوش جلو گیری میکنه و موفق میشه که داد بزنه. گاو ها از دادن زدن خوششون نمیاد در نتیجه گله گاوها رم میکنن. اون موجود دختر رو رها میکنه و برمیگرده. این آخرین اتفاق در شهر اِدبرگ بود، بعد از اون مردم تلاش میکنن تا اون موجود رو شکار کنن.

بر اساس نوشته از سال 1589 چند مرد عزمشون جزم میکنن تا اون موجود رو زمین گیر کنن، و برای این کار از سلاح های گرم و سگ ها هم کمک میگیرن. درنهایت شخصی به اسم دکتر فَست موفق میشه به کمک سگ ها موجود رو گیر بندازه بعد از ضرب و شتم، اون موجود شبه گرگ، جلوی چشم شکارچی های دیگه که سر رسیده بودن، تبدیل به یک انسان میشه، انسانی که میشناسنش، یکی از کشاورزهای محترم و ثروتمند منطقه به اسم پیتر استومپ. استومپ به همه چیز اعتراف میکنه، اون ادعا میکنه که وقتی 12 سال سن داشته یه عهد با شیطان میبنده، عهدی که باعث از دست دادن روحش میشه. در این عهد شیطان وعده لذت های افراطی دنیوی رو به استومپ میده، اما مثل اغلب داستان ها نَفس استومپ راضی نمیشه و لذت رو در خون و قتل میبینه. در نتیجه شیطان بهش یه پوست گرگ میده تا با پوشیدنش تبدیل به گرگ بشه. آشنا به نظر میرسه نه؟
آدمایی که برای پیدا کردن پوست گرگ به جنگل رفته بودن هیچوقت پوست رو پیدا نکردن.

شکارچی ها مدت ها به شکنجه ی استومپ ادامه دادن چون سال ها عامل ترس، غم، مرگ و اضطراب در شهر بوده. استومپ اعتراف میکنه که وقتی از شهر عبور میکرده، برای دوستان و عزیزان کسایی که کشته بود دست تکون میداده و باهاشون خوش و بش میکرده، اینکار باعث خوشحالیش بوده. استومپ میگه در همین خوش و بش ها قربانی های بعدی رو انتخب میکرده و نقشه میکشیده که چجوری اونارو به بیرون از شهر بکشونه. اعتراف میکنه که گاهی فقط از سر خوشگذرونی اقدام به قتل میکرده. گوشت گوسفندان و بره ها رو خام به دندون میکشیده و حتی اگه جنینی در دل زنهایی که کشته بوده، پیدا میکرده، میخورده.

ذهن انسان همیشه در حال حل مشکلاته، حتی به صورت ناآگاهانه و یا زمانی که خوابه. دنیا پر از مسائلی که با ما جور در نمیان. گاهی وقتی مشکلات به تلاش های ما غلبه میکنن، برای حل کردنشون به خرافات و اتفاقات ماوراء طبیعه رو میاریم. تکیه دادن به ترس ها افسانه های قدیمی کاره  آسونیه.

در اوایل قرن 18 زمانی که بیماری سل شایع شد، بسیاری از مردم باور کردن که مرده ها دارن جون زنده ها میگیرن. داستان های خون آشامی در اون دوره باعث شد مردم نشانه های بدخیم ابتلا به بیماری سل رو به خون آشام ها نسبت بدن. شاید داستان های گرگینه ای این رو به ما نشون میده که گاهی باید به پدیده های ماوراء طبیعی پناه ببریم. شاید انسان ها برای اینکه بتونن برخی از ترس هاشون از طبیعت رو توجیه کنن، گرگینه ها رو برای ایفای نقش در داستان های ترسناک خلق کردن.

داستان پیتر استومپ شاید فاجعه به نظر برسه اما اگه با نمونه های مدرن قاتل های سریالی مثل جفری دَمِر و ریچارد ترنتون مقایسه کنید تفاوت زیادی نمیبینید. تفاوت مهم استومپ با اونها صد ها سال فاصله در جهت مدرن شدنه. امروز با اختراع چراغ ها تاریکی ها رو میتونیم بهتر کنار بزنیم و به افسانه یا واقعیت بودن وقایع فاجعه بار پی ببریم. الان دیگه انداختن تقصیر ها به گردن هیولا ها یا موجودات شرور سخت تر شده. در پایان از مجازات پیتر استومپ و برقراری عدالت توسط مردم براتون بگم. شاید بعضی ها طاقت شنیدنش رو نداشت باشن. در 31 اکتبر 1589 برای برقرای عدالت، استومپ رو به صورت لخت با تسمه هایی به یک چرخ بزرگ چوبی بستن. و با تیغ های داغ پوستش رو کندن، و با تبر های تیغه های کند داشتن دست و پاش رو قطع کردن. قبل از اینکه سرش رو قطع کنن بستشن به یک چوب و در مقابل مردم شهر آتیشش زدن. در نهایت جسد عذاب کشیده اش روی یه تیرک که بر روی یه مجسمه گرگ بود زدن. عدالت، یا یه مثال دیگه از ظالم بودن انسان. شاید همه ما آدم ها اگه موقعیت پیش بیاد تبدیل به یه هیولا بشیم.

تصویر کاور

Related Articles

قسمت هشتم : هتل استنلی

یه شب سال 1976، کارمند شیفت شب پشت پیشخوان پذیرش وایساده بود که صدای پیانو به گوشش می‌خوره. کارمند که یه خانم بود سریع به سمت اتاق موسیقی می‌ره اما کسی رو اونجا نمی‌بینه. عجیبتر این که همین خانم ادعا می‌کنه که کیلید های پیانو خود به خود در حال نواختن موسیقی بودن. سال 1994  یکی از مهمان های هتل صدای موسیقی از اتاق موسیقی ‌می‌شنوه، وارد اتاق میشه، میبینه یه خانم جوان پشت پیانو نشسته و داره یه قطعه رو می‌نوازه. تصمیم می‌گیره نزدیک تر بره تا هم اون خانم رو ببینه هم موسیقی رو بهتر بشنوه، اما در عرض چند لحظه خانم جوان پشت پیانو به یه پیرمد تبدیل می‌شه و بعد غیبش می‌زنه. آقای استنلی رو بارها روی راه پله‌ی اصلی با کت و شلوار رسمی دیدن، حتی تو آسانسور هم دیدنش. آقای استنلی هیچ وقت به کسی صدمه نمی‌زد، اما خب کسایی که می‌دیدنش می‌ترسیدن هم مهمان‌ها و هم کارکنان. کارکنان مشروب فروشی بار ها گزارش دادن که آقای استنلی و همسرش داشتن اونجا قدم می‌زدن. بعضی ها حتی سعی کردن اون ها رو تعقیب کنن اما خب فایده ای نداشته چون ناگهان غیبشون زده. به روح متعقد باشید یا نباشید، گزارش های مکرر باعث می‌شه درباره روح ها کنجکاو شید. اما انگار فقط آقا و خانم استنلی نبودن که هتل رو تسخیر کرده بودن. گزارش های مشاهده روح از هر 4 طبقه هتل مطرح می‌شدن. اما به شکل کاملا ناجوان مردانه ای روح ها بیشتر از هرجای دیگه ای به اتاق مهمان ها سر می‌زدن.

در اوایل قرن 20 میلادی، بیشتر بازدید کنند‌گان هتل بیشتر از یک آخر هفته رو اونجا می‌گذروندن. در بسیاری از موارد مهمان‌ها بیشتر تابستان رو در اون منطقه یا هتل اقامت داشتن، خب در نتیجه لوازم بیشتری هم با خودشون به سفر می‌بردن تا بتونن حداقل یکی دو ماهی بیرون خونه از یا محل زندگی‌شون، اقامت داشته باشن. کسایی که سریال داون تاون اَبی رو دیدن با این فرآیندی که میگم بهتر آشنان. مهمان‌ها با گاری یا واگنی که لوازمشون، چمدون‌هاشون تو اون ها قرار داشت می‌رسیدن، بعضی‌ها حتی خدمتکار شخصی خودشون رو هم میاووردن، مهمان‌های ثروتمند از خدماتی در هتل بهره‌مند می‌شدن که برای همه فراهم نبود، بچه‌ها و خدمتکارها رو به طبقه چهارم منتقل کردن، مهمان‌ها انتظار داشتن که تو طبقات پایین بچه‌ها رو نبینن اگر هم می‌دیدن صدایی ازشون نشون، یعنی این که بچه‌ها فقط باید تو طبقه چهارم بازی ‌می‌کردن. در نتیجه بچه‌ها بالای سر مهمان‌های دیگه در اتاق ها و راهرو ها طبقه چهارم بازی می‌کردن، می‌خوابیدن، حتی توی گوشه از راه پله بدون پنجره آشپزخونه غذا می‌خوردن. الان دیگه طبقه چهارم هم یه طبقه عادی برای مهمان‌ها محسوب می‌شه. اما بر اساس گزارش‌های متعددی، صدای بچه‌ها همچنان از طبقه چهارم شنیده می‌شه، داستان‌های زیادی درباره‌ی اتاق 418 مطرح شده، صدای خوردن توپ به زمین تو تاریکی، صدای خندیدن و حرف زدن بچه‌ها، صدای برخورد فلز روی کف چوبی اتاق و صدای قدم های بچگانه. مهمان‌ها بارها به خاطر صداهای مختلف هراسون از خواب بیدار شدن. حتی کارکنان هتل هم تجربه‌های ترسناک داشتن، کارکنان با کمی ترس برای تمیزکاری وارد اتاق‌ها می‌شن، چون چندباری شاهد اتفاقات عجیب تو اتاق 418 بودن. بار ها گزارش شده تلویزیون اتاق 418 خود به خود روشن و خاموش شده، یکی از کارکنان ادعا کرده که تخت خواب اتاق 418 رو مرتب و صاف کرده چند لحظه بعد که تخت رو نگاه کرده انگار یه نفر روی تخت دراز کشیده بوده و رد بدن یه شخص روی تخت بوده.

اما این اتاق 418 نبود که بیشترین سر و صدا رو داشت. یکی از اتاق‌های طبقه دوم بود که شاهد تحرکات زیادی بود. گفته شده سال 1911 طوفان باعث قطع برق هتل شد، همه‌ی هتل تو تاریکی فرو رفت. بیشتر مهمان‌ها اون لحظه برای صرف شام طبقه پایین بودن. تاریکی باعث شد همگی تو سالن رقص جمع بشن، کارکنان دنبال این بودن که به صورت موقتی برای مهمان ها روشنایی فراهم کنن. زمانی که داشتن هتل رو میساختن برق یه فناوری تازه به  حساب می‌اومد، در نتیجه هتل به چراغ های گازی هم مجهز بود. کارکنان، اتاق به اتاق سالن به سالن جلو می‌رفتن و چراغ های گازی رو با شمع روشن می‌کردن. زمانی که از خدمتکار ها به اسم الیزابت ویلسون وارد اتاق 217 شد اتفاق عجیبی افتاد. اتاق 217، سوئیت ریاست جمهوری بود، سوئیت بزرگ با دکوراسوین زیبایی بود که شخص فلورا استنلی اونجارو تزئین کرده بود. نور گیر بود، کاغذ دیواری مزین به گل با رنگ‌های قرمز، صورتی و سبز همه دیوارها رو پوشونده بود، موکت این اتاق برای شبیه سازی چمن، سبز رنگ بود و با رنگ‌های قرمز و آبی مزین شده بود. اتاق 217 جواهر هتل به حساب می‌اومد. بر اساس روایت های موجود این چراغ گازی این اتاق نشتی داشته و تا قبل از اینکه خدمتکار برسه اتاق پر میشه از گاز. خدمتکار با شمع میرسه و اتاق 217 منفجر می‌شه. 10 درصد از ساختمان هتل از بال غربی منفجر میشه. بخشی از زمین طبقه دوم تخریب میشه و چندتا تیرآهن به طبقه پایین روی میز های سالن رقص می‌اوفتن، اما خوشبختانه هیچکدوم از مهمان ها آسیبی نمی‌بینن. خانم ویلسون مثل مهمان ها خوش شانس نبود، به طبقه پایین سقوط کرد و هر دو پاش شکستن. داستانی خوبی نبود اما نسخه‌های مختلفی ازش وجود داره. 5 روزنامه در ایالت کلورادو این خبر رو پوشش دادن، اما اطلاعاتی که منتشر کردن تفاوتی زیادی با هم داشتن. یکی از روزنامه ها گفته بود که اسم خدمتکار اِوا کولبِرن بوده و سمت ایوان پرت میشه و صدمه ای نمی‌بینه. یه روزنامه‌ی دیگه گفته خدمتکاری که باعث انفجار شده الیزابت لمبرت بوده که سقوط می‌کنه و می‌میره. یه روزنامه دیگه هم گفته که اسم خدمتکار لیزی لِیتِنبرگر بوده. همه روزنامه ها اما توافق داشتن که انفجار ساعت 8 شب اتفاق افتاد و هیچکدومشون هم به طوفان اشاره نکردن. این داستان چندتا ایراد داره. اول اینکه هیچ پرونده‌ای، هیچ اطلاعاتی از کارکنانی که در اون دوران در هتل مشغول به کار بودن، وجود نداره. و اینکه بین عکس هایی که از کارکنان هتل در قرن گذشته وجود داره، هیچ عکسی از الیزابت ویلسون، لمبرت یا، لیتنبرگر وجود نداره. به نظر می‌رسه این داستان یه پوششه. به نظر می‌رسه این داستان ساختگیه، این داستان رو ساختن تا اتفاقاتی که تو اتاق 217 می‌اوفتاده رو توجیح کنن.

منظورم از اتفاقاتی که تو اتاق 217 می‌افتاده چیه؟ خب بعضیا باور دارن که روح خانم ویلسون لباس مهمان هارو از داخل چمدون ها بیرون می‌ریخته و ملافه تخت خواب ها رو هم جا به جا می‌کرده. بعضی از مهمان ها و کارکنان هم از سوراخی مرموز و عجیب کف زمین خبر دادن که گفته شده به خاطر انفجار ایجاد شده. شیر آب حمام خود به خود باز و بسته می‌شده. و خدمتکارها حتی گفتن درهای اتاق خود به خود باز و بسته می‌شدن. سال 1974 یک مرد به همراه همسرش در فصلی که مناسب سفر کردن نبود به هتل می‌رن. مرد ادعا کرده که به جز خودش و همسرش هیچ مهمان دیگه ای تو هتل نبوده. شب اول میرن شام می‌خورن، و خسته به تخت خواب میرن. مرد اما یه خواب عجیب و ترسناک میبینه، که اینطور تعریف کرده: خواب دیدم پسر سه ساله‌ام داره تو راهرو هتل فرار می‌کنه، در حالی که داشت از گوشه چشم پشتش رو نگاه می‌کرد، ترسیده بود و داد می‌زد، یه شلنگ آتش نشانی داشت پسرم رو تعقیب می‌کرد. از خواب بیدار شدم، خیس عرق بودم چیزی نمونده از رو تخت بیوفتم، بلند شدم، یه سیگار روشن کردم، روی صندلی نشستم، و از پنجره به کوهستان راکی خیره شدم، سیگارم رو که تموم کرد، ایده نوشتن یه کتاب به سرم زدم. اون مرد کسی نبود جز استفن کینگ، نویسنده مطرح داستان های ترسناک، کتابی که ایده اش اون شب به ذهن استفن کینگ رسید، تبدیل شد به کتاب شاینینگ که بعیده فیلمش رو ندیده باشین. جالبه هتل استنلی الهام بخش کتاب و فیلم شاینینگ بوده.

[irp]

بعضی از داستان ها ارزش و قدمت تاریخی دارن. بعضی از داستان ها رو چون واقعا اتفاق افتادن، تعریف می‌کنن، چون حقیقت دارن، حداقل بخشی از داستان حقیقت داره. تو دل بسیاری از افسانه‌ها یک ذره حقیقت پیدا می‌شه، یا یک اتفاق واقعی یا عاملی که باعث ترس بوده، مردم داستان رو ها می‌سازن تا بعضی چیزا یادشون بمونه، تا از تجربش استفاده کنن، تا یه درس ازش بگیرن. طبیعتا زیادن افسانه هایی که هیچ حقیقتی پشتشون نیست. این دسته از افسانه ها برای توجیه مواردی که قابل توجیح نیستن، خلق می‌شن. افسانه های تخیلی به گذشته تیکه میکنن تا بتونن برای خودشن اعتبار دست و پا کنن، در آخر هر چقدر هم که تلاشش کنن ریشه ندارن. دلیل اینکه مردم از خودشون داستان می‌سازن عجیب نیست. داستان ها به مردم کمک می‌کنن تا زنده بودنشون رو ثابت کنن، داستان ها به ما کمک می‌کنن تا زندگی‌مون رو علامت گذاری کنیم، جهت یابی کنیم، بدونیم از کجا داریم میایم و به کدوم سمت باید بریم. هر وقت که اتفاقای عجیب یا غیرمنطقی میوفته سریع به عقب نگاه می‌کنیم ببینیم، نشان هایی از این اتفاق تو گذشته هست یا نه؟ حتی اگه نتونیم نشونه ای پیدا کنیم، خیلی ساده خودمون یکی می‌سازیم. شاید قضیه ی هتل استنلی هم همین باشه. شاید نشانه های اتفاقت واقعی در هتل استنلی در گذشته گم شدن. منصفانه بخوایم نگاه کنیم بعضی از داستان های هتل استنلی ریشه در حقیقت دارن. من نیمخوام نظر خودم رو به شما تحمیل کنم، تصمیمش با شماست. اما گاهی داستان ها هم می‌تونن کامل تر بشن، گاهی ناشناخته ها به خاطر یه اتفاق ناگهانی شناخته تر می‌شن. در سال 2014 وقتی کارگرها مشفول تعمیرات بودن، توی تونلی که زیر هتل قرار داشت، بقایای یه سری آوار و خرابه پیدا می‌کنن، مثل چی؟ دیوارهایی با کاغذ دیواری صورتی و سبز، تکه های موکت سبز رنگی که با رنگ قرمز و آبی مزین شده بود. مشخص می‌شه واقعا اتاق 217 منفجر شده بوده. این حقیقت سال 2014 تقریبا 100 سال بعد پیدا می‌شه، تصور کنید چقدر حقیقت وجود داره که هنوز پیداش نکردیم. این قسمت رو با یه داستان دیگه از اتاق 217 تموم کنم. یکی از مسافران شب آماده میشه که بخوابه، پنجره اتاقش رو باز میکنه تا کمی هوای تازه وارد اتاق بشه. مرد مسافر می‌خوابه، تا اینکه احساس می‌کنه همسرش از روی تخت پایین میاد، میره سمت پنجره. مرد چشماش رو به زحمت باز میکنه، به ساعت نگاه می‌کنه و بعد به سمت پنجره برمی‌گرده و چهره درخشان همسرش رو پای پنجره می‌بینه. همسرش آزوم میگه، بیا باید اینو ببینی، یه خانواده از گوزن‌های شمالی بیرون هتلن، مرد اما از جاش تکون نمی‌خوره، لبخند می‌زنه و همونطور به مدت طولانی به همسرش نگاه‌ می‌کنه. شاید با خودتون بگین چرا مرد مسافر نرفته دم پنجره تا گوزن ها رو ببینه، به نظرم حق داشته چون همسرش تقریبا 5 سال پیش مرده بوده.

Responses

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Sonus Complete review If you’re unsatisfied for any reason (it’s rare but just in case) send us an email in the Members’ area, and you’ll get a prompt refund,
  no questions asked. We’ll still be friends.

  You have nothing to risk at all.Like I said, this is a 100% risk-free investment.
  So click one of the buttons below to get started on your journey.

  But please, know you really do have to act now.
  We are offering Sonus Complete for just $69, and even cheaper if you are getting our
  more popular packages, just to get this amazing program into more hands.

  Click to make your choice below, enter your payment details, and place the order now.

  You’ll gain access to Sonus Complete, which will arrive at your doorstep in a matter of days.

  I hope to hear your success story soon!

  Sonus Complete review

 2. With the Instapreneur Academy you’ll:
  Learn my proven Instagram growth system so you can grow 500-1000 followers per day which means you’ll never have to worry about
  not having enough followers

  ​Build a profitable Instagram business so you can reach financial
  independence which means you can fire your boss and break out of the
  9-5 system

  Create content like the top 1% of influencers so you can get thousands of likes, comments,
  story views and followers which means you can make
  money doing what you love

  ​Grow your Instagram account 10x bigger than 99%
  of all instagrammers so you can reach millions of people which means you can change the world

  instapreneur Academy Review

 3. Pack Leader Special Review
  If you’re not completely satisfied with our Pack Leader
  Special, simply contact us within 14 days of purchase and we will completely refund 100% of your
  purchase with no questions asked!

  Allen Quay

  CEO, Review Dingo

  BirdEye is an online reputation management platform
  provided by Review Dingo. Account setup will be completed within 3 business
  days after payment is received at which time your software login details will
  be delivered digitally using the email that was provided at checkout.
  Pro Membership will start immediately after payment and your
  membership login details will be delivered digitally using the email that was provided
  at checkout. This is a monthly recurring subscription which can be canceled at anytime.

  We offer a 7-days FREE trial plus a 14-days money back guarantee where
  you can request a full refund if you are not 100% satisfied.

  Pack Leader Special Review

 4. Meticore is currently one of the top weight-loss supplements you will find
  on the market. It is a natural and powerful formula that aids
  the natural weight loss process. The creators of the supplement formulated it to
  help boost metabolism and burn fat easily. So, you will get the desired
  results in no time.

  Take this article as a guide to Meticore. We will tell you about the benefits, side effects, working procedures, ingredients, and all there is to know about
  this dietary supplement.

  Meticore Review

 5. What Is Perpetual Income 365?
  Perpetual Income 365 Review is a plug-and-play affiliate marketing software created by for
  all levels – newbies to advanced marketers, seeking to enable ordinary people who have zero internet experience make a full time income through affiliate marketing using
  our own plug-and-play system! The ultimate goal for us is to make you a
  healthy 5-figures recurring income promoting us while helping others achieve financial freedom
  at the same time.

  Perpetual Income 365 Review

 6. EmailSuite By Listvio Review Earn Easy Commissions Promoting Listvio Products
  with Completely DONE FOR YOU Lead Pages, Lead Magnets & 7x Follow Up
  Emails to Build Email Lists & Earn Affiliate Commissions on Complete Autopilot…

  Download & Start Building Your Email List from Multiple Lead Pages.

  No technical skills, no learning curve, just click click &
  done.

  Sales Copy by a 7-Figure Copywriter

  Guaranteed High Conversions

  Use Our 10 Bonuses & Promote

  Make up to $300+ per sale!

  EmailSuite By Listvio Review

 7. Do you want to increase your revenue, freedom, and become your own boss?

  You’ve spent countless hours searching for the right business.
  You finally stumbled across “Doing YouTube without
  making videos” and you know this is finally the answer you’ve
  been looking for.

  You love the idea that it’s very lucrative, doesn’t cost any money
  to get started, doesn’t take much time to work on, it doesn’t require any technical skills or experience,
  and you don’t have to be on camera or use your voice.

  Sounds simple enough, but now you’re not sure what the
  next step is.

  Tube Monetization Review

 8. Ready for Thousands of Dollars of Value for Nothing?

  Grab the World’s New #1 Landing/Funnel and Sales Page System for Free (No Credit Card Needed Ever) and
  Discover How its Insane SEO Power Can Land
  You Commissions Fast

  Access to System for Nothing on Next Page (Nothing to Buy)
  SAS Affiliate – The Easy Way to Grab Commissions
  SAS Affiliate Review

  SAS Affiliate Review

 9. Got tired of Quarantine restrictions
  and the uncertainty of tomorrow?
  While some suffer, others continue to
  laugh all the way to the bank thanks
  to Forex every day. What’s your choice?
  If you’re a go-getter, then I’ve got exactly
  what you need right here and right now!
  Exynox Scalper will assist you to make
  HUGE PROFITS QUICKLY & EASILY,
  so all you need is just to enjoy the
  process, resting on your comfy couch.
  Exynox Scalper indicator is your unique
  key to SUCCESSFUL TRADING!

  Exynox Scalper Review

 10. It is so nice to realize that it has already been the second decade now that we are making forex products for you with great pleasure!

  We mainly release Forex Robots, but there have been so
  many requests from you, my dear traders, to make a really
  high-quality indicator that can be used for manual trading…
  You asked, we heard!

  Forex Triple Hit Review

 11. A new way of forex trading that’s PROVEN to generate amazing results
  for both beginners and veterans is about to be UNVEILED for
  the very first time…

  DNA Scalper takes the guesswork out of trades so you can unglue from
  the screen and spend more time doing the things
  you want.

  DNA Scalper Review

 12. How It Works

  Based upon ages of in-depth research, X Trend Premium is a
  forex indicator that uses an adaptive algorithm working in real time.
  It’s a way to earn money easily, safely, and from the comfort ofyour own home.
  No more punch cards, no more work schedules, just strong and steady income on your own time.

  X Trend Premium Review

 13. You are about to get full-blown access to money-making software that’s jammed thousands of dollars into my forex account in the last few months!

  But I’m not the only one enjoying this success: Scores of beta testers who have little to no experience trading
  forex have been smiling all the way to the bank, too.
  The software is extremely EASY to use.

  Forex Monarch Review

 14. What is the FX Delta 2.0

  FX Delta 2.0 is the powerful and newly iterated version of the FX
  Delta trading system, a system used every week
  by hundreds of traders. Employing state-of-the-art Delta Pattern Quality
  Filters (DPQF), the FX Delta 2.0 autonomously generates high probability trading signals through price action, momentum, volume, and divergence trading
  fundamentals.

  FX Delta 2.0 Review

 15. MONEY BACK GUARANTEE

  Actually we think you’re going to be thrilled with our trading signals you purchase
  from us. However, we understand that if our trading signals is not what You expected and feel unhappy about it.
  Then in that unlikely case, if you are not 100% satisfied with our signals, you can discontinue using it
  and get a full refund.

  Trading Signals Review

 16. These laws are very powerful but are often discarded.

  Our GOAL was to help traders make reliable profit in such a way that it is consistent over the long run and
  easy even for beginners.

  With Fibo Quantum indicator, you will always know with a lot of confidence…

  …When Exactly To Open And Close Your Trades To Make The Biggest Possible Profit From Almost Every Price
  Movement!

  Fibo Quantum Review

 17. Scientific Scalper

  Its fantastic performance, my own results and an unbelievable amount of highly positive
  feedback inspired me and my team to create Fibo Quantum Scalper.
  It’s based on scientific and MORE IMPORTANTLY natural laws that
  powered Fibo Quantum which pinpoints winning trades on the

  15 Minute to Daily timeframes.
  If you’re not familiar with Fibo Quantum Indicator, the internet is bursting
  with rave reviews of its performance.

  Fibo Quantum Scalper Review

 18. I CAME FRom 1K ACCOUNT TO THIS NUMBERS IN THREE YEARS.
  IM SO GRATEFUL TO aLL MY COSTUMERS FOR AMAZING FEEDBACKS.
  THIS MAKE MY DAY BETTER AND I REALLY APPRECIATE IT!

  Don’t hesitate and be one of 2900 happy owners of my book and one of
  6500 happy traders who using my signals.

  Don’t forget that 99% of all traders fail, Be the 1%, and trade with
  US!

  Rfr1 Forex Review

 19. EGroupware Review
  Choose your EGroupware Cloud package individually with our configurator.
  The booking will be done in the next step.

  All prices are plus VAT. ere you can find the differences between the CE and the
  EPL version.

  A typical example: You have 10 permanent employees who
  are constantly online. In addition, you have 10 freelancers or part-time
  employees who will only use EGroupware from time
  to time. Then we recommend booking 12-14 CCUs.

  If necessary, the number can be quickly adjusted.

  EGroupware Review

 20. Forklift Tamiri Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir?

  O çok gördüğümüz ve tam olarak ne iş yaptığını
  bilemediğimiz forkliftler aslında boyundan büyük işler yapıyor.
  İç mekanlarda, dış mekanlarda veya herhangi bir alanda sürekli
  olarak kullanılmaları Forklift Sektörünü bile oluşturmuş durumda.

  Çok zor bir kullanıma sahip olmadığı için bu aracı kullanırken öyle profesyonel bir bilgiye gerek olmuyor.
  Komplike aksanları sayesinde Forklift Operatörü tarafından kolayca
  çeşitli işlerde kullanılıyor. Buraya
  kadar her şey güllük gülistanlık. Bu içeriğimizde
  biraz daha forkliftlerin arızalarına değinmek istiyoruz.
  “Forklift tamiri nasıl yapılır?” veya “Forklift servisinde
  dikkat edilmesi gereken konular” hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız
  yazımıza geçebiliriz.

  Forklift Servisi

 21. Additional Session Judge at Patiala House Court Dharmender Rana universal the plea of Disha Ravi and granted her bail
  on furnishing a bail bond of Rs 100,000 with surety in like amount.

  In a setback to the police, the courtroom docket discovered that the research withinside the be counted has to date been “scanty and
  sketchy”

  good life 2086

 22. Elektrikli Forkliftler

  Gücünü elektrik motorundan alır. Hafif ve orta dereceli işlerde tercih edilir.
  Gürültü istenmeyen yerlerde, kapalı mekânlarda kullanıma uygundur.

  LGP’li forkliftler LPG motorlu bu forkliftler dizel forkliftlerin alternatifi olarak açık alanlarda kullanılır.
  Kapalı ortamlarda kullanımı tehlikelidir.

  Elektrikli Forklift

 23. ilahi sözleri 7 yıldır her gün aktif ilahi sözleri paylaşılan Türkiye’nin en büyük sitesi.
  Her gün hiç durmaksızın siz değerli okuyuclarımızın huzuruna en güncel ve en okunaklı ilahileri sizler
  için derleyip sunuyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ilahi arşivine sahibiz.

  Yolumuza durmaksızın 7 yıldır devam ederek Türkiye’nin en büyük ilahi
  sözleri sitesi olmayı başardık. Siz değerli okuyucularımız bu zamanda her gün bizleri destekleyerek yükselttiniz.
  Sitemizde hiç bir kar amacı beklemeden her gün sizler için en güncel ilahilere ait en güncel ilahi sözlerini paylaşmaktayız.

  Sistemdeki çalışma sürecimiz her gün sanatçıları takip
  edip siz değerli okurlarımız için en güncel ilahi sanatçılarına
  ait en güncel ilahilerin sözlerini ve dinleyebileceğiniz bir bağlantıyı sitemize
  her gün eklemekteyiz.

  Sitemiz üzerinden o günün en çok okunan ilahi sözlerine erişebilir eriştiğiniz ilahi sözünü değerli arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  Bugünün en çok okunan ilahisi sevdim seni mabuduma sözleri Her gün güncel olarak
  sizlerin hoşunuza gidebilecek içinizi rahatlatıcak ilahilerin sözlerini
  paylaşıyoruz. Bunların yanı sıra güncellenen ilahi arşivimiz ile sizlere 7/24 websitemiz üzerinden ilahi sözleri hizmeti veriyoruz.
  Türkiye’nin en büyük ilahi sözleri sitesi olmanın gururunu
  yaşıyoruz.

  Sistemdeki çalışma sürecimiz her gün sanatçıları takip edip siz değerli okurlarımız için en güncel ilahi sanatçılarına ait en güncel ilahilerin sözlerini ve dinleyebileceğiniz bir bağlantıyı sitemize
  her gün eklemekteyiz. Sitemiz üzerinden o günün en çok okunan ilahi sözlerine erişebilir eriştiğiniz ilahi sözünü değerli
  arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

  Bunların yanı sıra güncellenen ilahi arşivimiz ile
  sizlere 7/24 websitemiz üzerinden ilahi sözleri hizmeti veriyoruz.
  Bütün ilahi sözlerine sitemizden erişebilirsiniz.

  ilahi sözleri

 24. Yolumuza durmaksızın 7 yıldır devam ederek Türkiye’nin en büyük ilahi sözleri sitesi olmayı başardık.
  Siz değerli okuyucularımız bu zamanda her gün bizleri destekleyerek
  yükselttiniz. Sitemizde hiç bir kar amacı beklemeden her gün sizler için en güncel
  ilahilere ait en güncel ilahi sözlerini paylaşmaktayız.

  Sistemdeki çalışma sürecimiz her gün sanatçıları takip edip siz değerli okurlarımız
  için en güncel ilahi sanatçılarına ait en güncel ilahilerin sözlerini ve dinleyebileceğiniz bir bağlantıyı sitemize her gün eklemekteyiz.

  Sitemiz üzerinden o günün en çok okunan ilahi sözlerine erişebilir eriştiğiniz
  ilahi sözünü değerli arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  Bugünün en çok okunan ilahisi sevdim seni mabuduma sözleri

  Her gün güncel olarak sizlerin hoşunuza gidebilecek içinizi rahatlatıcak ilahilerin sözlerini paylaşıyoruz.

  Bunların yanı sıra güncellenen ilahi arşivimiz ile sizlere 7/24 websitemiz üzerinden ilahi sözleri hizmeti veriyoruz.

  Gül ahmedim sözleri ve diğer ilahi sözlerine sitemiz üzerinden her zaman erişim sağlayabilirsiniz.

  Hiç bir kar amacı beklemeden sizlerin huzularınıza 7 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz.

  ilahi sözleri

 25. Her gün güncel olarak sizlerin hoşunuza gidebilecek içinizi rahatlatıcak ilahilerin sözlerini paylaşıyoruz.

  Bunların yanı sıra güncellenen ilahi arşivimiz ile sizlere
  7/24 websitemiz üzerinden ilahi sözleri hizmeti veriyoruz.

  Türkiye’nin en büyük ilahi sözleri sitesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

  ilahi sözleri

 26. If you want to discover more about the bioenergy code reviews,this video is
  about the bioenergy code reviews information but also try to cover the following subject:

  -the bioenergy code does it work
  -is the bioenergy code a scam?
  -the bioenergy code reviews

  Something I discovered when I was looking for information on the bioenergy code reviews was the
  absence of relevant details.
  The bioenergy code reviews nevertheless is an subject that I understand something about.
  This video therefore should be relevant and of interest to you.the bioenergy code reviews

 27. Binance hesap açma tüm detaylarıyla burada. Binance hesap açımı nasıl yapılır binance güvenilir mi merak
  ediyorsanız tıklayın. Dünyanın en büyük kripto para borsası binance
  tüm kullanıcılarına kazandırmaya devam ederken kullanıcılarının aklında binance hesap açma
  , binance güvenilir mi gibi sorular bulunmaktadır.

  Sizler için bu soruları binance hesap açma yazımızda tüm detaylarıyla
  açıkladık.

  binance hesap açma

 28. I’d like to thank you for the efforts you have put in penning this website.
  I really hope to check out the same high-grade blog posts from you later on as well.

 29. Umduğunuz veya hayal ettiğiniz hayat nasıl olursa olsun, sizlere kendi fantezilerini yaşatacak ve her zaman değişik pozisyonlarda seks
  yapmanın da özel bir yapıda mümkün olduğunu gösterecek eşsiz bir
  geceye erişebilme fırsatı verilebilir. Daha kaliteli anlarla buluşabilmenin ve daha keyifli zamanlarla buluştuğunuzda hislerinizin gelişeceğini görmeniz sonucunda, asla sorun yaşamayıp kendinizi şımartmanın karşılığını da
  direkt olarak sağlayabilirsiniz.

  Avcılar Escort

 30. birçok ilde olduğu gibi izmirde de escort arayanlar için izmir escort sitemiz tamamen aktif.
  izmir escort arayanların buluştuğu nokta izmir escort sitemiz olan web sitemiz izmir escort sitemizdir.
  buyrun bekleriz.

  izmir escort

 31. You wanted to see me, Sir?
  I was two steps into his office, my suit jacket sliding down my arms as I walked to my location between the chairs in front of his desk.
  “Something has come to my attention that might be interesting.”
  It wasn’t normal for him to blurt out what was on his mind when I was summoned to his office. We had established something of a protocol of how this was to work.
  It was akin to a tribal ritual of exchanging pleasant conversation prior to entering into serious exchange, a ritual intended to maintain civility and peace and calm prior to any interaction.
  I had thought ours was the same, though it had never been expressed or defined. I undressed and he sat back in his chair to enjoy it prior to entering into any business.
  https://telegra.ph/You-wanted-to-see-me-Sir-06-02

 32. Dear Trader

  Let me introduce you to a new way of Forex trading.
  X Trend Premium draws from my team’s deep well of knowledge to do almost all the hard
  work for you. It simply tells you the best moments to strike
  and you hit that trade button. It’s as easy as that!

  Its unique trading algorithm is focused on one task
  only: making right decision here and now. It doesn’t waste its energy and power on storing outdated information that is no
  longer useful for you. Thanks to that you will always
  be getting the most out of every trade.

  X Trend Premium Review

 33. Dear Trader

  You are about to get full-blown access to money-making software that’s jammed
  thousands of dollars into my forex account in the
  last few months!

  But I’m not the only one enjoying this success: Scores of beta testers
  who have little to no experience trading forex have been smiling all the
  way to the bank, too. The software is extremely EASY
  to use.

  Forex Monarch Review

 34. I was coming out of the tiny shower of the suite at 11:45, rushing in the hopes Tom Edwards, the First Officer, might be hanging around the hallway outside “just in case”. Without bothering with underwear, I slip on the summer dress I had worn previously, sandals, and quickly brushed my hair. I opened the door to find Tom nervously pacing just down the hall from my suite.
  https://telegra.ph/Hey-sexy-05-31

 35. What is the FX Delta 2.0

  FX Delta 2.0 is the powerful and newly iterated version of the FX Delta trading system,
  a system used every week by hundreds of traders.

  Employing state-of-the-art Delta Pattern Quality Filters (DPQF),
  the FX Delta 2.0 autonomously generates high probability
  trading signals through price action, momentum, volume, and divergence
  trading fundamentals.

  First debuted in 2016, the FX Delta was developed by Yordan Kuzmanov, a
  veteran forex trader

  and leading trader for Traders Academy Club.

  Despite the ongoing success of the Forex FX Delta,
  integrations had to be put into place to improve the functionality,
  performance and user compatibility of the system. Newly innovated with powerful and intuitive trading features, the FX Delta 2.0
  will be here for years to come and will continue to
  be a trusted trading solution by online traders across the globe.

  FX Delta 2.0 Review

 36. Without any more hesitation, she wrapped her lips around his meat, massaging the tip with her tongue. Evan sighed, placing his hand gently on the back of her head encouragingly. Rachel came out of her shell, drooling on his shaft, sporadically deep-throating as much of him as she could with her hands on his thighs. The sloppy sounds of her sucking were music to his ears along with her moaning more than he was; she really did want to suck his cock, he realized. Neither had noticed nor cared that the door to the apartment was still wide open while she fellated him a few feet away.
  https://mystory66197122.wordpress.com/

 37. August 15th – Doctor Davis has asked me to take over a couple of his patients while he honeymoons in Paris. It was a beautiful wedding, tastefully done. While Chris and I have had our ups and downs, I think Beverly will be good for him. Tall and statuesque, and just dumb enough not to argue too much. That was one of our downfalls, neither one of us could admit to being wrong. We could get past that, even laugh about it, as friends. As more than that…not so much. So, he moved on and found her and I have Ted. When hes in town and when Im not too wrapped up in my own work. Still, he fits what I need, when I need it..almost. Anyway, so I have two new patients to look after for the next couple of months (yes, Months! Sometimes I really hate him!). Im expecting his office to send me the details later this week.
  https://telegra.ph/Personal-Journal-of-Dr-Cindy-Cox-06-04

 38. I thought she was beautiful as I stood there peeking in through the window.Yes, she was beautiful as she stood there in front of the mirror naked, fondling her small firm breasts, pinching her cute stiff nipples with one hand, her other hand rubbing her hot pussy slit, tickling her clitoris and slipping her small finger up into her tight pussy opening.
  I stood there watching as she took herself to a peak then over the edge, her body spasming and jerking as she took herself to orgasm.
  I knew right then and there I was going to fuck that girl and give her the real pleasure I was sure she was fantasizing about when she finger fucked herself to an orgasm.
  Yes, I was going to slip my large stiff cock right up into that little, I believed, virginal cunt of hers taking her virginity and fucking her until she orgasmed like I was sure she was dreaming of.
  I slipped into the house and going to her bedroom door which was also open just a crack.
  She was home alone her mother having gone to a meeting with a friend of hers, and would be gone until almost midnight.
  I was sure that would give me the time to enjoy her cunt giving her the pleasure that she would keep coming back to me for.
  https://telegra.ph/Surprised-By-My-Wifes-Knowledge-06-04

 39. Summertime in Phoenix sucks!! Let me tell you unless you have a pool your summers will be full of boredom! The house I grew up in had a older style pool. Wasnt the beautiful pools we see now but it was something. My name is Alexandra but I go by Alex Allie or Al. I was excited summer had finally come and I could stay home and relax. My best friend Kate comes over all of the time. On a hot Monday she came over so we could swim in my pool. At the time I remember I was a little jealous of Kate because she was super skinny had a nice body. Anyways we head upstairs to my room to put on our bathing suits. Kate and I have never been shy around each other. At least my boobs were bigger than hers. As we get undressed i glance over at Kate looking at her from head to toe. I never knew why my pussy was just a little slit and the only way I can describe hers was meaty. She had what looked like an overgrown clit hood.
  https://telegra.ph/Daddy-and-Me-06-04

 40. Scientific Scalper

  Its fantastic performance, my own results and an unbelievable amount of
  highly positive feedback inspired me and my team to
  create Fibo Quantum Scalper.

  It’s based on scientific and MORE IMPORTANTLY natural laws
  that powered Fibo Quantum which pinpoints winning trades on the

  15 Minute to Daily timeframes.

  If you’re not familiar with Fibo Quantum Indicator, the internet is
  bursting with rave reviews of its performance.

  Fibo Quantum Scalper Review

 41. So there I was still shaking and standing between Johns legs with my hands on his knees and him sitting there with no pants on still catching our breath when we hear someone yell John and a flashlight comes our way. Im sure we looked like deer in the headlights when the flashlight hits us and didnt move. John! What the? Who is this? as his pace picked up and he got closer to us.Uhh, Steven umm uh John replied We send you for firewood and you get some action in. Lucky Bastard. Im Steven he said to me, not sure if we shake hands or what to do in a situation like this. Im still speechless and he says what are you wearing dude? Thats hot. I introduced myself and grabbed my beer and took a big long swig. Im Scott and yeah I come out here for privacy so I can crossdress. I guess I got caught… again. I stepped back out from between Johns legs and stepped back over the bench.
  https://telegra.ph/Cross-dressing-camper-Part-2-06-04

 42. She got fucked multiple times by Vijay kumarbut Again this time too the result was same ZERO.

  Her sister who is oldertoZeenatby one year (24)Salmadelivered a cute baby girl. Since They were staying inHyderabadit was difficult for her to manage workduring her pregnancy and thereafter the baby. So she called her to stay with her for 6 months.Her Husband salman also permitted her to stay there and told her when ever He will be in town he will too come there and stay with them.

  Although married herself, Zeenat was doing joband Shetooka 1 year break for her sister . Also, her husband keeps ontraveling as hefocussed more into increasing his business. So She had no worries about moving into her house for 6 months. In fact She was happy that She will get more time to spend with her sisterand her niece. So She packed her bags and moved to her place on a Saturday.
  https://telegra.ph/A-Simpleton-Becomes-Business-Women-6-06-04

 43. Sam, a senior marketing executive at a major bank, navigates through the crowded train platform.Sam is a 32 year old busty brunette with stunning green eyes and long, sensual lashes. Thanks to her assets, she pushes past hundreds of bodies to finally get onto her train and make her way home for the evening without much trouble.
  By the time everyone has shoved their way into the carriage, Sam is right in the centre of the throng, with barely any room to move.At this time of night, she knows shell be stuck in this spot for at least the next 30 minutes before her stop.
  https://telegra.ph/Three-Sluts-On-A-Train-06-04

 44. In the Video Coaching you get all my knowledge gained during my years in the field of
  Affiliate Marketing. You receive a step by step plan,
  including all my Marketing Tricks, Tips and legal Affiliate Hack’s.
  This sustainable and proven methods helped me to escape the hamster wheel
  of working 9 to 5 in a poorly paid job.

  I’ll show you how to build a high scalable income on basis of global Affiliate Marketing.

  You can implement my techniques without prior knowledge
  because I will show you all the necessary steps to earn the same income as
  me.

  Money Generator 2.0 Review

 45. Cami Halısı ve duvardan duvara halı markası olan Biltekin Halı, sizlere pek çok farklı cami halısı
  modelleri sunar.

  Birbirinden şık ve kaliteli ürün çeşitliliğine sahip
  olan Biltekin Halı Cami Halısı Fiyatları bakımından da en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.
  Her bütçeye uygun cami halısı metrekare fiyatları için iletişime geçin.

  1960’dan günümüze kadar kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak Cami, Yurt,
  Kur’an Kursu, Mescit Halısı ve duvardan duvara halı ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.
  Camilerimiz hepimiz için en özel alanlar olduğu için her zaman en güzeli olması için daha çok özenle çalışıyoruz.

  Bu nedenle cami halısı seçerken bizimle iletişime geçmenizi, ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanmanızı öneririz.

  Cami Halısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  İbadethaneler kutsal yerler olarak görülür.
  Yapımı ve bakımı aşamasında insanlar çok titiz çalışırlar.
  İbadet ve ziyaret emek için yoğun olarak kullanılan ve
  insan giriş-çıkışının fazla olduğu yerlerdir.
  Zemin döşemesi ve mimarideki tamamlayıcı unsur olan cami halıları estetik ya da konfor olarak ibadethanelerin en dikkat çekici dekor ürünüdür.
  Cami halısı, adeta cami ile bir bütün olacak şekilde estetik görünümde olmalıdır.

  Cemaatin ibadetlerini rahat bir şekilde yapmaları amacıyla
  inşa edilmiş ibadethanelerde cami halısı seçerken nelere dikkat edilmelidir?
  Cevabı alt başlıklar ile değerlendirebiliriz.

  Cami Halısı Modelleri

  1960’dan Günümüze el halısı imalatı ve Cami Halısı özel imalat ve toptan satışı ile hizmet veren Biltekin Halıda satışı yapılan akrilik,
  polipolibren, yün ve polyamid cami halısı modelleri bulunmaktadır.
  Profesyonel ekibimiz ve yüksek kalite standartlarımız ile cami, yurt ve otellere özel üretim desen, ölçü ve kalitede halı satışı ve montajı yapılmaktadır.

  Biltekin Halı olarak ürünlerimizin, insanların ibadet ettiği
  cami gibi yerlerde kullanılıyor olmasının bilincindeyiz.
  En iyi ürünü en hijyenik bir şekilde kullanıyoruz, sizlerin memnuniyeti bizler için en ön plandadır.

  child porn

 46. Cami Halısı

  Cami halıları kullanımı tarihten bu yana Türkiye’nin tüm camilerinde
  bir gelenek haline gelmiş ve önemli bir kültür olmuştur.

  Camilerde ibadet edilirken dinimizin usullerine göre ve Peygamber Efendimizin verdiği
  hadislere dayanarak temizliğe önem gösterilmeli ve temiz bir şekilde
  cami halısı kullanılmalıdır. Halılar birer zemin döşemesi olarak cami zeminlerinde
  hem estetik oluşturan hem de rahat bir ibadet yapılmasını sağlayan ihtiyaçlardır.
  Bu nedenle firmamızın sunduğu halı ürünleri en uygun renklere ve desenlere sahip ürünler içermektedir.

  Cami halısı seçiminde farklı seçenekler arasından yapabileceğiniz seçimler sayesinde camilerde yapıya uygun olarak istenilen renk ve boyutlarda
  zemin döşemesi gerçekleştirebilirsiniz.
  Ülkemizde bulunan Selçuklu ve Osmanlı mimarilerinin görüldüğü tarihi eser niteliğindeki camilerde yapının estetiğine uygun özellikteki yün veya akrilik
  türlerdeki cami halıları seçilebilir. Modern mimari ile inşa edilmiş yeni dönem camilerinde çok daha büyük
  alanlar kullanıldığından dolayı bir renk sabitliği ve düzen oluşturabilmek adına cami halısı seçiminde
  belirli ölçülere dayanılarak kolay temizlenebilen uygulanabilen halılar seçilmektedir.

  Otel Halısı

  Otellerde boydan boya serili birbirinden renkli halılara denk gelmişsinizdir.
  Peki, otellerde halı kullanımının nedenini hiç merak ettiniz mi?
  Hem rahat temizlenmesi dolayısı ile de pis görünümün önüne geçilmesi
  hem de kendinizi bir nebzede olsa evinizde hissetmeniz için otellerde halılara
  ihtiyaç duyulmaktadır. Bir de dikkat ettiyseniz otellerde
  tercih edilen halılar hep iç açıcı, huzur veren renkler ile sizleri karşılamaktadır.
  Peki, renk olarak sizleri kendisine çeken otel halısı modelleri ile nasıl bir yol izlenmektedir?

  Genelde otel halılarında sadelikten yana olunur. Bunun nedeni ise göz yormamaktır.

  Yurt Halısı

  Halıların yurtlarda seçiminde dayanıklı olması ve uzun süreler kullanıma uygun olması istenmektedir.
  Bu isteğin yanında renklerinin canlı olması
  ve uzun süre solma yapmaması da istenmektedir. Başarılı bir şekilde halıların uzun süreler kullanılması oldukça
  önemlidir. Yurtlarda kullanılacak halıların genel olarak evlerdeki ve iş yerlerinde farklı özelliklerdeki halıların bir karışımı olması istenmektedir.
  Bunların yanında maliyetlerinin de düşük olması da oldukça önemlidir.

  Bu sebepler ile Yurt Halısı fiyatları konusunda tercihlerin biraz karmaşık olabileceği ve farklı türlerin bu konuda tercih
  edilebileceği söylenebilmektedir. Yurtların odalar ile
  koridorları ve toplu kullanım alanlarının halılar ile kaplanması
  konusunda aynı halıların tercihi yanında farklı halılar
  ile de kaplanması mümkün olabilmektedir.

  child porn

 47. Here is few examples of my winning trades which is based on my knowledge.

  I CAME FRom 1K ACCOUNT TO THIS NUMBERS IN THREE YEARS.
  IM SO GRATEFUL TO aLL MY COSTUMERS FOR AMAZING FEEDBACKS.
  THIS MAKE MY DAY BETTER AND I REALLY APPRECIATE IT!

  Don’t hesitate and be one of 2900 happy owners of my book and one
  of 6500 happy traders who using my signals.

  Don’t forget that 99% of all traders fail, Be the
  1%, and trade with US!

  Rfr1 Forex Review

 48. Frequently Asked Questions (FAQs)

  What are concurrent user logins (CCU)?

  CCU describes the maximum number of users who can access the EGroupware system simultaneously.
  A user can be logged on to the system several times, but is only counted as
  one CCU.

  Please note that users who synchronise always need a
  CCU, as synchronisation keeps the connection open.

  A typical example: You have 10 permanent employees who are constantly online.
  In addition, you have 10 freelancers or part-time employees who will only use EGroupware from time to time.
  Then we recommend booking 12-14 CCUs. If necessary, the number can be quickly adjusted.

  In case of short-term additional demand, e.g. for
  training, please contact us. We will be happy to activate additional CCUs for you at short notice and without additional costs.

  EGroupware Review

 49. Ill always start by asking her to put her tongue inside me; I dont mind sucking on it. I love French kissing! Id suck gently of course. Its definitely important to a find a good kissing routine! Surprise her, do more then she could imagine when it comes to romance. Id work my tongue against her neck, licking it and gently kissing it! Everything above her waist can be pleasured while rubbingyour hand between her legs. While working her neck, Its nice to tease her and somewhat tempt her. If she had little cute breasts, Id want to suck on them, so Ill ask her really nicely! And kiss her body, slowly up and up, explore things you havent before. Usually, I spend quite some time working on her cleavage, before actually kissing the center.
  https://telegra.ph/Guide-to-the-pleasured-life-06-07

 50. When I met the person that I wanted to spend my life with I never expected that it would be before I left school, someone older, who was married and least of all a woman. When I left England with my mother at the age of 16 to live in Italy in an attempt to help me with the problems I acquired when my parents divorced. I never thought it would be the best decision of my life.
  https://telegra.ph/Nurse-Kate-pt2-06-07

 51. My wife was going to get her annual complete physical. She had never seen this doctor before. We just found him in the local listings.
  We were both very excited as we waited in his exam room. My wife was terrified. She hated doctor exams. They are hugely embarrassing and humiliating and often painful for her.
  I could see the fear on her face as we waited and waited.
  After a forty-five minute wait because the doctor had some sort of emergency he had to deal with, the door opened and the doctor came in. The long wait and the anticipation made us both as wound up as people can be. Every nerve in my body felt electric. And then…
  https://telegra.ph/My-wifes-physical-exam-06-07

 52. I first met Selena at a party one night. I was sitting on the back deck with some friends when she walked through the doorway. Her beautiful long blonde hair was the first thing that caught my attention from the corner of my eye. She was the most stunning woman I had seen. Her beautiful smile, petite body and perfect ass. She wore a white T-shirt and blue jeans.Our eyes immediately made contact first thing and she smiled at me. I just got this vibe come over me Ive never felt before or since. It was not really a sexual vibe but I was instantly hard when I first saw her and kept having to adjust myself discreetly while watching her.
  https://telegra.ph/First-time-Selena-and-Roxy-06-07

 53. Well as I was checking out the bank lines and waiting for Mark to return I reflected on just what had happened.I would have never imagined the feelings I had at that moment.I didnt know if I was gay or what but I couldnt deny that what me and Mark had done was probably the greatest thing I have ever done in my short life.As I sat there nursing my beer I relived the feeling of Marks cock in my mouth, hard yet velvety at the same time.And then the way Mark took me in the ass for the first time of my life.What ever happened next I knew that this would always be a time that I would remember for the rest of my life.
  https://www.tumblr.com/blog/view/sloven5905115

 54. Now Open For Business
  When I went to work on Brendas garden one morning there was a strange car in the driveway. This was a car I had seen somewhere before. I put it out of my mind and went about my chores weeding a flowerbed.As usual I was wearing my special ‘gardeners uniform, a pair of cut off jeans, no shirt just the shorts. I wore no underwear either because that was the way my ‘client wanted me.
  https://www.tumblr.com/blog/view/guardiang1428563

 55. My name is Rudy and my homie Max has this banging sister, her names Sarah. Shes about 411 with big ol jugs for breast and and a decent sized ass. When she really started catching my attention was when I got expelled and had to go to a charter school. Her parents had agreed for me to be dropped off at theyre house in the mornings so I can walk to school from there I spent about 1 hour there every morning. But sometimes Sarah would open the door for me. And shed always be in her pajamas without a bra and some tight shorts that showed half her ass.
  https://www.tumblr.com/blog/view/blya21703259

 56. Bedava Free Fire Hesap Bu içerikte size ücretsiz atık hesapları vereceğiz.
  Sağlayacağımız hesaplar tamamen ücretsiz ve size özeldir.
  Bu hesaplarda altın veya elmas bulabilirsiniz.

  Bu tamamen şansınıza kalmış. Çok şanslı olduğunuzu düşünüyorsanız, güçlü bir hesabınız olabilir.
  Şansın yok dersen endişelenme çünkü en azından bedava ateş hesabın olacak.
  Ücretsiz ateşsiz hesaplar kullanırken lütfen hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğinizde, diğer arkadaşlarımız hesaba giriş yapamazlar.
  Bu durum çok üzücü çünkü hesap alıp şifrelerini değiştirenler
  bizi dinlemiyor.

  Bedava Free Fire Hesap

 57. I am Mike, 16, I do the normal things a teenage guy does, video games, hanging out with friends, sports, no girl friend fanaticize about sex.And noI have not really been on a date yet. I guess you could classify me as a jock, just not the baseball, football or basketball type. I did like cross country and really liked the long distance runs we had to do.Most of the other guys on the team hated running anything over 6 or 8 miles. Me, I felt I was just getting started at 6. It didnt matter if it was spring or winter season. It was just great to be outside. So I was definitely in shape but not muscular.
  https://www.tumblr.com/blog/view/nemeanlion5123902

 58. Marcia and Ted were into their favorite bar on a Friday night, drinking and dancing to a local rock band.Two of their friends, Larry and Joan, walked in and joined them.The two couples drank well into the night and when the bar closed down, Marcia and Ted suggested that they continue the party at their house.
  Ted turned on more rock music at the house and asked if Larry and Joan would like to smoke some weed to keep the party going.The four of them sat around and got high and eventually, the topic of conversation turned to sex.
  https://www.tumblr.com/blog/view/richterscales9135307

 59. The next morning Ryan woke to the definite sensation of something warm, wet, and wrapped around his hard and throbbingcock. Peeking under the covers his curiosity was rewarded with the deliriously sexy sight of Patty sucking him while she was in a state of pleasure and happiness. Mind you, if hed taken the time to look, he could have figured it out by the up and down motion of the covers, or by the air movement that her bobbing created. But just that lustful sight was worth the effort of his exploration.
  https://www.tumblr.com/blog/view/peripteral5773988

 60. The air conditioner on my old Honda Prelude had died along with the radio, and now I was soaking in the last breaths of the cold air. Just before the temperature in that hot box became unbearable, a pale girl on a bicycle appeared, my salvation.
  Jesus Tabitha, you said youd be home 2 hours ago. Im gonna need a jump now, I complained as I slammed my car door. Well, the skinny red head started, locking her pink mountain bike to the rack, that is what youre here for isnt it? I gave only an amiable smile as the double entendre wouldnt dawn on me for another moment. Well where the heck have you been?
  https://www.tumblr.com/blog/view/tqmedius8963302

 61. This is my first story hoped you like reading it as much as I enjoyed writing it. I appreciate any compliments and/or tips. Tell me if you want me to continue this story. Thanks <3
  Every day was different when working at the police station, but Carol was still taken aback by what she discovered when she walked into work. She was surprised when she walked into the main area to be greeted by the chief inspector Stan, who was standing next to a woman of early 30s, wearing a red latex outfit that showed an ample amount of her cleavage, which Carol could only guess was DD.
  https://www.tumblr.com/blog/view/shadowhunter4015311

 62. My 4 p.m. Timberlake spin class is about to start and all I can think about is the path my life has taken. I, Benjamin, a once bad-boy with a fetish for bees used to brothel hop and go to matinees alone to use only the most buttery of popcorn to relieve myself in times when my flesh light was stolen. It wasnt until I hit rock bottom half way through what I thought was flight of the bumblebees, when I realized I was masturbating to Akeelah and the Bee and tearing up along with Laurence Fishburne as Akeelah correctly spells logorrhea, when I decided to turn my life around. Trading matinees for daily spin classes, I have devoted my life to healthy eating, exercise and the LA lifestyle. Although my life is now back on track I cant help but have cravings for large breasts, dripping pussies, and holding my cock watching it blow with the force of one thousand fire hydrants – now thats some good shit.
  https://www.tumblr.com/blog/view/richterscales3652134

 63. Sweet Bonanza Giriş

  Sweet Bonanza oyna gün içerisinde istediğiniz gibi
  en kolay şekilde giriş yapabilir ve bu eğlenceli oyunla memnun edici bir biçimde vakit geçirebilirsiniz.

  Sweet Bonanza oyunun bulunduğu bir sitenin seçilmesi,
  Bu siteye uygun şekilde üye olunması,
  Hesaba para aktarılması,
  Giriş sayfasında yer alan casino sekmesine tıklanması,
  Sweet Bonanza oyunun burada seçilmesi ve giriş yapılması, Genel
  olarak bu adımları izleyerek çok kolay şekilde ilgili bahis sitelerinde eğlenceli Sweet Bonanza oyununu oynamaya
  başlayabilirsiniz.

  Sweet Bonanza

 64. Its hard to pinpoint exactly when it dawned upon me for the first time, but I think it was as I was relaxing in the hot tub room with Melia after I had fucked her for the first time. The realization hit me; I was essentially a god here in this primitive age of 2015. And, if I were to confine my time travels to the past from 2015, nothing could stop me from doing as I wanted. I had three beautiful women with me on board my all powerful craft, time was on my side- the technology given to me by the Jogany meant that I would not age for a couple of thousand years.
  https://www.tumblr.com/blog/view/bigdip2373236

 65. My dad and I had always been close in what some people would call an odd way. My mom passed away when I was 3 so dad basically raised me by himself. Growing up we did everything together. Cuddled (sometimes he would be naked) and watched sports, went to games, he would give me baths, and some other stuff. But as I got older I noticed how dad would start to look at me more and more and for longer amounts of time.
  https://www.tumblr.com/blog/view/hodgepodge509388

 66. Anya lay on her bed, staring at the ceiling of her moderately-sized dorm room. Her digital alarm clocks LCD display burned a crisp 4:05 AM in the darkness. In two hours and a half she would have to go to class. Her music player was still operating, singing out Pink Floyds later, more ambient sounds. In her head, she went over all the homework she had and every project due withing the next three weeks. Everything was according to schedule. She continued to stare, thinking about how she would make the most of the first weekend her roommate, Tara, was gone.
  https://www.tumblr.com/blog/view/arthur324017668

 67. I tried so hard to remember what had gotten me here.Could it have happened that first night in the movie theatre?Could it have been when he was fucking me?Could it have been in the theatre today?These are all questions that went through my head.
  The first night we went to the movies turned out to be a most memorable one.My Daddy wanted a blow job.He didnt care who was around, or if they saw, he only wanted to release and release he did.He unzipped his pants and pulled them down away from his cock then took his hand and wrapped it around the back of my neck.
  https://www.tumblr.com/blog/view/quidity5190842

 68. God I need a cigarette! I gasped as I collapsed, exhausted, at the top of the small mountain my team had just hiked up in the Lake District.
  Youre supposed to be setting us a good example. Khalid laughed as he flopped down next to me quickly followed by his two schoolmates.
  Fu…To Hell with that! I laughed, I deserve one after a walk like that.
  Still laughing at me puffing and panting the boys whispered something, then Khalid turned to me and asked nervously; Do you really want a smoke?
  https://www.tumblr.com/blog/view/siserary933043

 69. I just dont understand what happened? Jax spoke to Tyler as they rode in the front of the bus on their way back to gray rock. They continued the discussion as the boys complained about not getting to see the girls and such. The whole bus ride back was noisy. As the bus pulled into the parking lot and the cadets made their way back to the dorms Jax and Tyler made their way to the armory to check in their weapons. Jax spoke as they walked I know you dont agree with all the behind the scenes stuff he motioned with his fingers as if quoting. But I also have seen how you look and act around that cadet…whats his name…max.
  https://www.tumblr.com/blog/view/icnpiste7109297

 70. This is a story based off of one of my friends and I. He is my best friend in the entire world. I wouldnt trade what we have for anything.
  Adam is my best friend. He is about 63 and is kind of tan considering its always cold here. Hes skinny but has a lot of muscle. He is the star player on our schools basketball and baseball teams. He is so super nice to everyone and is very smart. Hes in a lot of my classes. Hes kind of shy and quiet too.
  https://www.tumblr.com/blog/view/somatognosis3987657

 71. She still remembers the first time she saw him. The very delayed 10.06 train to Manchester. Delayed because of a technical fault. Apparently.
  She stood on the platform, impatiently waiting to see if she could *finally* go home to see her mother for the first time in months. Shed been so busy with work and was having a lot of issues with her boyfriend, she barely had time to arrange some downtime and seeing her family.
  https://telegra.ph/Tease-me-please-me-06-13

 72. This is another of the older stories from my Lust journal (its a red journal, so my nom de plume is RedLust). Its about 2 years old and I did have to expand it for the contest. It isnt so much a story as a scene, just a little glimpse of one sexual act.
  Like many of the things I wrote back then it is in second person (meaning: you); and that is not to everyones taste, I know, but it seemed to fit the contests requirement of anonymity.
  https://telegra.ph/The-Ocean-06-13

 73. Thanks.Youre that nice man who works at rearranging stuff in the store so people cant find anything.
  I laughed and said,
  Im just doing my job.
  I know you are.I couldnt help but to notice you, because you are a nice guy and all.I dont usually do anything like this; honestly, Ive never done anything like this.Would you come to my place for the night?Its been a long time since Ive been with a man, and to be honest, Im really lonely.And no, Im not a psycho or have any diseases..
  https://telegra.ph/I-Dont-Want-To-Know-06-13

 74. Let me start with some background information. Charlotte grew up in the Northwest. By the time she was 16, she was 57, blonde, 120lbs. She always wore yoga pants and tight shirts to show off her DDs and amazing ass. Her sex experiences were limited, always being relatively mild unless she had been drinking. Charlotte would always get a bit crazy after a few drinks, guess that plays into the guys advantages. She would give head, but hated cum so she never enjoyed it. When the occasioned called she could deepthroat a good 8 inches. Her ass had been fingered a couple times but she refused to go any further.
  https://telegra.ph/Charlotte-and-her-friends-06-13

 75. Jake, arrived home from his trip, meeting his step mom and his dad at the front door, he smiled and walked into the house.
  Did you have a great time? Jakes step mom, Jody asked as he flashed past her.
  Jake stared at Jody, he saw her through different eyes following the experience of the previous few days.
  He noticed her big boobs for the first time in his life. The contour of her body was very appealing to his new eye for the ladies, so appealing that he felt his cock start to stiffen.
  https://telegra.ph/Just-got-home-06-13

 76. Entering a free stall in the unisex bathroom Josh quickly relieved himself, sighing when the pressure was of his bladder.
  He was about to zip up when he smelled cigarette smoke in the bathroom.
  His cock throbbed a bit and grew as he figured that Jenny must have followed him.
  Carefully he zipped up and flushed, leaving the stall to wash his hands.
  Standing near the sink was Jenny, her cigarette hanging from her lips, semi dressed in a too short cheerleaders skirt and an open top that really racked her breasts up.
  So I was thinking, why bother doing all the work yourself when I can have someone do it for me? Jenny said in a coy and girly voice.
  https://telegra.ph/Lucky-Josh-part-14-06-13

 77. After being thoroughly dominated by Margie, her teacher, Shannon took
  out her wrestling frustrations on her regular sparring partner Kim,
  during their tag-team match with Margie and Shannons partner Marilyn.
  Tormenting Kim in a series of brutal scissors and a back bending
  grapevine, Shannon holds her young opponent in a hammerlock, while she
  recovers. She doesnt want to end the fall just yet and she was going to
  make Kim suffer…
  Shannon applied a little pressure to Kims already aching arm, trying to
  nudge the blonde into an escape attempt. It was also an excuse to press
  her body closer. Her thighs pushed against Kims plump ass, and Shannon
  could feel the warm touch of their per spiring bodies.
  https://telegra.ph/Shannon-3-06-13

 78. Terrifying, I answered, shifting in the seat, my hijab wrapped about my face. It was a colorful affair, chosen by Wahida. But also eager. I wanted to help my futa-mother out. She had this dream of futas being accepted everywhere.
  Yes, President Woodward is very eager for it, said Adelia. The talk show host shifted as she sat beside me. She was a beautiful woman with caramel skin, her black hair swaying about her face. I was being interviewed on her afternoon show. Our talk was being streamed across the world. Do you have a close relationship with your mother.
  https://telegra.ph/The-Worlds-First-Futas-Daughters-04—Futas-First-Arab-Passion-Chapter-1-Novas-Cuckolding-Wedding-Night-06-13

 79. I have prepared my basement for the task to come. I made two beds with leg and arm restraints on each. There was a water line going to an old sink that was used a long time ago for when the room was used for canning fresh fruits and vegetables. Three of the walls were made of concrete block, and the fourth was framed out of wood with a solid door. A single light bulb was used to light the room that had been used for storage for years now. It was in the county, with nary a neighbor for miles.
  https://telegra.ph/Janey-needs-some-sex-slaves-06-13

 80. Why should I be in class when my teacher is somewhere off in Mexico? How is that possibly fair?At least in 20 minutes, I will be on my way home. By the way, my name is Gabe, I am a freshmen in college, just trying to get my way through these shitty classes. I am six feet tall, with ear length dark brown hair. I have bright blue eyes with dark blue rings around my irises. During high school I was on the swim team, and I continue to swim now, so I am strong and lean with muscles. I am not saying I am the best looking guy around, I think I am far from. But I sure as hell am not the worst. I have had my share of girlfriends, but none of them kept my interest for very long, high school girls are too vain for my liking. When I came to college I was excited to get with a lot of older college girls, and I had some chances, but found my shower was deeper than most of them.
  https://telegra.ph/my-best-friend-9-06-13

 81. It was the morning of Wednesday, December 28th as I made my way to the WWE offices in Stamford at 8:30am. Two nights ago I spent the night with Trish Stratus, then last night I spent the night with former diva Debra Marshall although I was in a sour mood by the end of it because I found out she had conspired with Stephanie to mess with my head. We had sex in the limo, then I left at about 10pm and as far as I knew she was flying back to Texas to do whatever she did there. The sex was great, maybe the best of my life, but I wasnt a big fan of getting worked like that, so I was looking forward to talking to Stephanie. I had no idea what I was going to say since she was my boss and Ive only been working for her under a week. Still, I planned on saying something about it.
  https://telegra.ph/melina-of-wwe-06-13

 82. I awoke a week later, at 6am to find my house empty. My mother must have left during the night.
  Tomorrow, Monday was football tryouts. This meant I would have to go get cleats, under armor and gloves.
  I had about $1000 dollars left in my account from my last job. So I was good on money. I just needed to get there.
  I hopped in the shower, reminiscing the week prior to this, beating my meat. I had almost completely given up trying to find out why it happened so sudden. I felt my climax, shooting rope, after rope of my pearl white cum hitting the walls and shower curtains.
  https://telegra.ph/New-school-New-beginnings-2-06-13

 83. Jessica age 21 looking for a summer job, when she was given an address in the industrial section of town, and after a bit of searching she found what looked like an old warehouse. It is definitely the right place, the sign Hot Model Photo Studio hung above the door, and she knocked quietly and nervously, she is starting to tremble. The door opened and she is greeted by me. Im smiling warmly, I extend my hand. Hi, Im John, and Im guessing that you must be Jessica? Hi. She said, taking my hand and shaking it, a little too weakly. Hm. Jessica. Cute, I said with a grin. I briefly look her up and down, eyes resting on her breasts for a second before meeting her gaze. Well come in, Im sure youd like to see the studio and get started. I gestured for her to follow me inside the warehouse, and when she did, her nerves started to ease a little. Inside is a very professional looking setup with various lights set up around a couch, a table, a chair, a blank screen and a bed. There are various still and video cameras on stands, these big silver umbrella looking things which they use to reflect the light and lots of different screens for backgrounds plus several wardrobes with outfits and props. There is also a fairly sophisticated looking office set up with a couple of computers and some other technical looking equipment that must have been for picture editing.
  https://telegra.ph/Possible-Job-06-13

 84. For those of you that dont know us Tammy and I have been married for 30 plus years. Those years have been a wild ride from 6 months before we got married till now. We met at a restaurant she worked at and I delivered to daily. After we got married, we lived in Tampa Fl for 3 or 4 years then we moved to Lake City FL where we still live. Tammy has worked at banks and insurance companies for the most part and I ran our small trucking company.
  https://telegra.ph/She-has-sex-with-a-friend-06-13

 85. Im imagining you laying here next to me on my soft satin sheets. Youre wearing your favorite green top with the spaghetti straps and the matching skirt. We start to kiss, small timid kisses at first then growing to deep open mouthed kisses as our hands roam all over each others bodies. Your hand finds my cock and begins to stroke it through the thin material of my slacks. My hand slides between your thighs as my tongue slips into your mouth. Our tongues entwine around each other as we search each others mouths. Finally, I cant take any more and I need to move on.
  https://telegra.ph/Here-With-Me-06-13

 86. T sighed and plopped back into her chair and with a loud thud dropped her books to the desk.She was never going to pass this History class and there wasnt a damn thing she could do about it.Mrs. Pollard was unrealistic and definitely had it in for her.What a way to start her first semester of college.She sat sulking while the rest of the class filed out and Mrs. Pollard sat behind her gigantic desk, her back ram-rod straight staring at her.Tiffanie stared back.
  https://telegra.ph/Teachers-petting-06-13

 87. We all sat in the room, giggling nervously as Mr. Anderson drank another monster. You know, being 14-15 year olds, its fun to be sitting in the teacher bathrooms after school with a teacher. Well not alone, we had a huge drama production coming up so we needed a few all nighters to get us through you know? Anyways for get me, I am just so happy and excited!
  Kenny, your turn! Cammy giggled. She is my best friend, she is mixed and has really rad hair! It like curly and fluffy and just, rad! And she had such pretty curves with a large ass, and very nice tits, not my cup of tea if you catch my drift.
  https://telegra.ph/After-school-drama-party-06-13

 88. A common day in Wisconsin, snow lightly covered the ground and the roads were slick with ice. In front of a average looking house on a normal looking street lived a 19 year old boy who lived a generally normal life except for the fact he dabbled in the occult. Its not that he didnt believe in god, he just believed that there were demons. Demons that could be controlled with the right spell and incantation.
  Dalton, for that was the kids name, thought he had finally found the right book, the cover was bound in what appeared leather (not sure if it was animal or human). The entire book was filled with faded letterings, what appeared to be Latin. A few of the incantations were too faded to physically reproduce but some of the spells were perfectly legible.
  https://telegra.ph/Inccubus-06-13

 89. Fatima paced anxiously in the living room waiting for Irfaan to pick her up for gym. This was all his idea. Hed ended up being the same stranger from the park. She couldnt believe her handsome stranger had turned out to be the same guy she was supposed to meet as a marriage proposition. Her fathers business partner had wanted Fatima and his son to meet each other.
  https://telegra.ph/Fatimas-escapades-Part-3-06-13

 90. Alone, Kimberly just sat there, dressed in blue jeans, a black T-shirt, and a pair of black high-heeled boots covering her feet, the pants cuffs going over the footwears upper part. With her dark mane raised to the top of her classic looking head, beautiful Kim listened on and on as her stereo played a piece from Wagner, the prelude to Parsifal, an opera that turned her on; Wagners music especially doing something for her, its notes and measures having a gothic like quiescence, something which went well with her arcane and mysterious disposition.
  https://telegra.ph/Her-City-06-13

 91. I quickly learnt just how much she enjoyed being licked and teased and thrived on the challenge of pleasuring her with my tongue and lips.
  She appeared to have more erogenous zones than three other women combined.
  Licking and kissing her nipples her rock hard nipples would have her moaning with pleasure instantly.
  When driving in the motor car she often wore tight slacks and just a light touch from me between her legs would have her moaning and telling me, That is turning me on.
  The first time we made love was after an alcohol affected lunch and the sex was below par.
  The next time was awe inspiring.
  https://telegra.ph/TEN-INCHES-FOR-SARAH-06-13

 92. okay lets begin with the details. I am 16 years old about 6 foot tall and a average weight about 75kg oh and my name is frank (i know it is a off name theses days)
  It was the end of summer holidays andi was coming back from thedonna kebab shop when i saw the girl that was in my geography class and i secretly liked her.
  Her name is brenda she is about 5 foot 7 inches and she was on the slim side but not too much her tits are not the biggest in the school but still well looked good on her.
  https://telegra.ph/candyshop-06-13

 93. Annabelle was at her normal new routine with John in the morning. Every morning she loved to play with his cock, as it made her tingle a little of pleasure down south. She gripped onto his cock in his sleep. She tugged at it lightly, as he didnt awaken from his slumber. It was still dark outside, the sun has not even peeked into the window yet. Baby, Can i lick your dick?~ She said out of desperation as to try and wake him up, tugging a little harder as she did. He still would not budge, he could sleep through an earthquake. She tugged harder, squeezing violently to try to get him up and still no movement. What is she gonna do? She was desperately horny. The evidence was all over her panties, and all over Johns leg.
  https://telegra.ph/Normal-Morning-Routine-1-06-13

 94. Ah, good youre up, said Wimond as Aroal descended the stairs of one of the inns in Stormwind. Aroal let out a sigh. He had wanted to get up before his brother did but, as it turns out, he had failed in his quest. Seeing no way out, Aroal walked over to his brothers table and sat down. Seeing food on the table, Aroal reached out for some but his hand was slapped away by his brother.
  Hey, what was that for? demanded Aroal as he shot his older brother a nasty glare.
  We are not to eat yet, said the older paladin. We must fast before heading to the Cathedral of Light. Until we are done there we must only drink water.
  https://telegra.ph/WoW-Darkmoon-Happy-Endings-chapter-2-06-13

 95. So Shirley knew I was no puritan. (One might have asked how puritan the puritans were, LOL.) Anyway, it turns out Shirley, who was a junior and lived off campus, had been dancing at Bodies for a couple of years. Maybe I would like to work there, too, she suggested. Bodies was a few miles off campus and featured student girls and older ladies. (Bodies is not the real name of the club, so dont bother looking it up.)
  I told her I had no idea what a stripper actually does. I suppose you just take off your clothes in front of a bunch of guys.
  https://telegra.ph/Margos-Own-Story-3—My-Strip-Club-Career-06-13

 96. Bryan couldent beleive the sight infront of him. A naked teenaged girl standing right infront of him. She was the perfect girl for him. Tight ass, perfect curves, small breasts and beautifle eyes. Well? d…do i look good…? Maddy asked as she stepped towards him. Your…. amazing..! he said backing up somewhat, falling over on his back as she came closer, now climbing onto him. Good… she said smiling softly before she kissed him deeply, breasts resting on his chest and arms on both sides of Bryan. Her left hand slowly slid up his leg to his shirt pulling away for a moment and slipping it off. uhh- He started to protest, but as soon as he started, Maddy went to his pants and took them off now sliding a hand over his cock, making it stand up slowly, but surely. Dont worry. Ill take care of you she said, staring into his eyes before kissing him once again. Her hand slid up and down his cock, allowing a long moan to erupt from Bryan, who now gripped the mattress tightly. Mmm, damnit…
  https://telegra.ph/Bryan-and-Maddy-06-13

 97. ‘Hey bro whats up? My buddy Jake had just texted me. It was Friday night and I was just sitting at home playing Call of Duty. What else would you expect from a College student that didnt have a girlfriend nor was looking for one. I had just gotten out of a bad relationship that lasted two years to long.
  ‘Playing Cod. You? I replied back as I resumed my termination of the terrible player of Call of Duty. Buzz buzz buzz, I answered the phone.
  ‘Hey Dick head, whats going on? I said to my buddy.
  https://telegra.ph/My-Buddys-Sister-06-13

 98. Walter Jonas pulled his van into the lane leading to the Circle Double Bar Ranch and drove the quarter mile or so to the house that sat on a small rise at the end of the lane. The big red letters on the side of his truck told it all, WATER DIVINING, W.B. Jonas, Prop.! This was hot country, southern Texas, where the temperature could stay above 100 degree for weeks at a time, and where water was more valuable than oil, well, you cant go that far, but it was pretty darn precious in its own way!!! Walter pulled his van to a stop and was ready to hop out when out of nowhere a giant sized German Shepard began circling his vehicle while making menacing sounds that indicated he had better stay put until help arrived!!! After blasting his horn a couple of times, a forty plus woman came out of the house and approached the van!
  https://telegra.ph/THE-DIVINING-ROD-06-13

 99. Within a week of arriving in Hongkong, I had rented a rather large and expensive apartment in Mid Levels, I had purchased a lovely lilac coloured Volkswagen Beetle and I had the promise of a hostess job at a new club which was opening the following week in Central.I was quite proud of my achievements.
  The Club was in the commercial centre of Hongkong and designed to attractthe numerous business clients of all nationalities and give them somewhere to spend their over generous expense accounts.
  https://telegra.ph/Prostitue-Punishment-06-15

 100. After our night of raw sexuality, I started to look at Carol in a all new way. She wasnt just my wife, now she was so much more.
  Their was so many areas I wanted to explore with her. I felt like a teenager again. I couldnt stop thinking about how naughty Carol was being.
  It was Sunday, and my only day off so I decided I would do something nice and bring Carol breakfast in bed. I went to our kitchen and made our favorite breakfast, bacon and eggs.
  As I began to walk up the stairs I could hear moans coming from our bedroom. They werent Carols. I walked into the room to see Carol totally nude, with her legs spread. She was playing with herself and on the TV was porn. I was instantly turned on. I put down our breakfast and got into bed.
  https://telegra.ph/A-Shemale-Fantasy-and-my-wife-Part-3-06-15

 101. Its the day of night out with the guys, and I was contemplating what to do about the photo sharing site.I guess I was just looking to have a little fun with it.It isnt every day that you know something about your buds that they dont know you know.I decided to just send them a PM with no name and a picture.So I put on the clothes Id worn last week, pulled down my pants and laid on the floor – a similar position to where I first got naked with them.Stroking until I was good and hard, I reached up with the camera and got a good selfie of my stiff cock laying on my belly.I uploaded it and attached it to a PM, saying You guys like this? and sent it off.
  https://telegra.ph/The-Retirees-Club-07-06-15

 102. Gayle felt a trickle of sweat run down between her breasts as she sat in her lawn chair under the tree by her driveway. She pulled the neck of her shirt out and blew down it, letting the air dry her. For the hundredth time this morning, she thought of what a bad idea this had turned out to be. Her friends had told her that she needed to get rid of the jerks belongings he had left behind when he had run off with that Hooters waitress, that she should just have a garage sale and at least get a little money along with the satisfaction of clearing out what he had left behind. She tried to tell them she was too far out in the country for a sale to be practical, that it was too hot for one, too.
  https://telegra.ph/The-Garage-Sale-1-06-15

 103. Hurry up Nick, its your turn to do the cats, his mother called from down stairs.
  Already? Someone just went this morning, he shouted back. It was useless to argue, he knew that, so he turned off the tv, jogged downstairs, grabbed the key, and went out the door. Every year his neighbors a few houses down went to England and asked them to take care of their cats. And every year he was forced to go over there twice a day to feed them, clean out the litter box, and do other maintenance.He got to the door, opened it, and walked toward the garage where the litter box was kept. Inside, he was on the first floor which had a bathroom and a bedroom where the daughter about his age slept. Upstairs, the parents and two sons had rooms, along with the kitchen and family room.
  https://telegra.ph/Recording-and-Blackmailing-Neighbor-06-15

 104. Truth is stranger than fiction!These are my experiences, I lived them.Yes, they really happened, names and some details have been changed for obvious reasons. I dont condone any of the behavior depicted in my stories.These experiences greatly affected the quality of my life, mostly for the worse. I was arrested,jailed, humiliated, bankrupted. My sexual obsessions cost me plenty, yet I cant exist without it, its my very essence. I could say Im writing to make people wary of the costs of such abnormal behavior, that would be very commendable, but its meant to stimulate, control, seduce, warp, and bring you into my world. If you are under 18, if you are offended by anything associated with sex, (gay/lesbian sex, deviant sex, child sex, pornographic sex) please stop reading and turn your attention elsewhere.
  https://telegra.ph/What-does-it-matter-06-13

 105. I have been a guidance counselor at the local University for years but decided a few years ago to retire and provide counseling at home to a select few of entering freshmen. Several weeks ago I received a young man at home for a session. His name was Nathan. He was a walk on Basketball player wanting to eventually go on to the NBA but wanted a career in radio or TV if that didnt pan out. I had scheduled him for early this morning and he arrived promptly at ten. He is a tall young black man. I was struck by his height when I asked him into my home. He was dressed in warm ups and wearing expensive sneakers.
  https://telegra.ph/Wendys-World-1-06-13

 106. Nicki Prince sat nervously in the corner of Dr. Nadlers office wishing for the life of her that she was any place but there!!! Momentarily lost in thought, she jumped a little when the doctors nurse burst into the room and offered, You must be Nicki, Im Meg Kean, and Im Dr. Nadlers nurse, so, what can we do for you today, Nicki!?! Nicki was a little taken aback at Meg Keans enthusiasm, but after finally regaining her bearings she replied softly, Well, uh, its a female problem!!! I see, the nurse replied while getting out her pen to make notes on Nickis chart, and what exactly are your symptoms!?! Nicki turned a bright shade of red, and while staring at the floor replied softly, Its kinda embarrassing, can I just wait and tell the doctor about it!?!
  https://telegra.ph/PHYSICAL-EXAM-06-13

 107. We were in Lake City, Florida taking in an antique car show and sale.Paul had his heart set on picking up a 1958 Cadillac convertible to be offered the following day.Then he got the text! Emergency on oil drilling platform in the Sea of Japan!Down hole pressures fluctuating wildly!Your presence required Now! Your flight departing Gainsville Regional Airport, GNV 2100 hours for connections in Chicago.Be on it.
  https://telegra.ph/Ch11-Honey-Lee-Stranded-at-a-Truck-Stop-06-13

 108. Jessica the Transsexual
  I have worked for an advertising agency for a few years now, and recently I took a Managing Editor position in the agency. This was a huge opportunity with all the perks, money etc., that a person could want.
  One day when we were having our morning meeting a new girl walked in who was gorgeous. She was about 57, exotic, and come to find out she was from Puerto Rico. When she spoke, she had a very sexy accent that was an even bigger turn on.
  https://telegra.ph/Jessica-7-06-13

 109. I wrote this story on the site but for some reason it got lost.This is the best of my memory to it but its not as well written as the last one. it pissed me off too. This story is not yet true.But it will be. My wife one day asked what I was writing and I let her read it.She got so turned on by it that she wants it to become a reality. So by the time you read this it has become reality.
  https://telegra.ph/fetish-night-06-15

 110. The following story is written by a dear friend of mine. I told him his story is amazing and he has a unique way of writing. I then ask ifI can post it here, and he said yes. Thus with Daddyz Dreamz permission, I am posting it
  I was in my car, driving from Texas to Virginia.My girlfriend, who had been living with me for four-and-one-half years had left me only two months ago andgone back to her family in Norfolk but (HAPPY DAY) she had called me the day before to ask if she could please come home.
  https://telegra.ph/Reunion-3-06-13

 111. Sam and his three hockey teammates had been at the bar for over three hours.Tabitha with her friend Dawn entered and sat down at a table nearby.Neither Sam nor Tabitha knew each other, but that was about to change.
  Dawn, an artwork of beauty, passed by the table, flicking her long dark brown hair over her shoulder.All four sitting at a round table nearby forward tilted their heads to get a glance of her tight curvy ass cheeks snuggling inside her full length denim jeans.Bobs eyes fixating on her long legs right down to her gold sequin shoes.Steve panting and thinking of what shes wearing underneath, if anything.
  https://telegra.ph/Sam-vs-Tabby-Part-1-06-13

 112. What was that noise, Brenda whispered to Morgan after poking her best friend in the ribs to wake her up!?! W-what time is it, Morgan asked sleepily, I dont hear anything, go back to sleep!!! Wake up, girl, Brenda implored once again, Im not sure but it sounded like someone might be in trouble!!! Morgan rolled over onto her side, and after wiping the sleep out of her eyes commented, Are you sure you werent dreaming, remember last summer when you thought there was a man with a gun hiding in your garage!?! Okay, okay, Brenda replied urgently, so I was wrong once, that doesnt mean I didnt hear what I heard tonight does it!?
  https://telegra.ph/MAMA-DOES-DADDY-06-13

 113. When I first slept with my aunt Debbie it was a sexual dream come true. It was the best sex I have ever had and the best part is knowing just how taboo it truly was. After we slept together we agreed that it was a one time thing that it mustnot happen again. As time went on I adjusted to it, I had my fantasy come true; however I got the sense that all was not complete. Soon I would have a chance to experience it again only this time in a different way.
  https://telegra.ph/The-Greatest-Desire-Part-2-06-13

 114. I was enjoying the single life when l met Sylvia who had 2 daughters, Elisabeth and Stephanie, we often spent days together as Sylvia was a work acholic. I got on well with the girls, we were out one day having lunch when they asked if we could go away during the summer holidays and l remembered going camping a few times so l suggested we go camping the girls jumped at the idea, but Sylvia wasnt keen so l proposed l would take them.
  https://telegra.ph/Camping-with-my-step-daughters-Week-One–1-06-13

 115. My wife was in hospital after just having our first baby. I stayed with her until she fell asleep and then made my way home. I was horny as usual and phoned my mistress (calling her Emily) to arrange to pick her up on the way. Emily and I had been having an affair for a few years and used any opportunity to get together for sex. I collected Emily and drove to my house where we immediately retired to the bedroom for a fucking session. It wasnt long before we were naked and enjoying each others body. I love panty swapping so I had Emily wear a pink cotton panties belonging to my wife. (I love fucking a woman while she is wearing another womans panties).
  https://telegra.ph/Caught-cheating-by-my-wifes-sister-06-13

 116. It was my second year in college and i lived in some apartments near campus. I didnt stay on campus because all of the bullshit with rules and such. My neighbor, on the other side of the apartments, was a very sexy girl. She was a freshman at my school and i was obsessed with her since the first time i saw her. She was obviously one of those stuck up rich girls that gets everything handed to her. She drove a new Civic and had really nice clothes. She got her hair done often, it was long, curly and blonde. I watched her for months and figured out her patterns, typical college girl going out every weekend. On the Saturday before Halloween i bought a monster mask, large zip ties and duct tape.
  https://telegra.ph/College-freshman-1-06-13

 117. Papers papers papers ugh! Im at the office again waiting for my fax to go through so I can make my way to the company lunch room. Sitting one leg across the other my stiletto heel hovered just above a stack of papers piled on the floor. There was so much to do! Lost In thought I begin to chew my pen, a bad habit of mine.
  I smelled him before I saw him. I in hailed deeply, tony I whispered breathlessly.
  His muscular physique and 63 frame took up the entire entrance of my cubical. I suppressed a shiver, hes so….intimidating.
  https://telegra.ph/A-day-at-the-office-part-1-06-13

 118. it was another day in our boring school and as we sat though english which is the most hated lesson ever there was a knock at the door and our head teacher was standing out side the door
  As every body noticed that the head teacher was standing at the door every body turned and faced gill who was the baddest child ever in this school expecting him to be sent out of class as he usaly did on a regular basis
  https://telegra.ph/the-new-kid-0-06-13

 119. I was soo tense while doing her shirt, I was extremely wet and y hands were shaking. I finally got to open her shirt and to my surprise she wasnt wearing any bra.
  She stepped back and said ‘ so u like them ‘ I was socked of how huge they r and her nipples were hard as rockets and the aourloa were large like some sweet pancake, I looked down and I saw her pink thug she was wearing, and it was a see through and I couldnt believe it how soft she was ALL SHAVEN, the Brazilian way.
  https://telegra.ph/My-sweet-police-officer-2-06-13

 120. Ive always thought the idea of sucking a mans cock until he cums was very hot, and I did that once a long time ago, but I wasnt prepared for the taste.I hadnt even tasted my own, when my suck buddy shot a load in my mouth the first time.The texture was exciting, his cock throbbing and shooting was exciting, but the taste was awful.We continued to suck each other off, but we finished with handjobs.
  Over the years, I would occasionally catch my load and taste it, but still didnt like the flavor.Though this happened more often as I got used to the taste.I also had a vasectomy which seemed to reduce the sharpness.But it still left a harsh aftertaste.
  https://telegra.ph/Cock-Pictures-5-06-13

 121. Another Friday night on the road, only 400 miles to go to deliver my load Monday morning. Nothing to do but cruise the radio. Plenty of time to look for some good, hot man sex. Sitting in my Volvo/White at the 76 In Texarkana. Freshly showered, powdered, and perfumed. 59-185 lbs of Daddy Bear Trucker. I had jerked myself off in the shower but was still more than horny enough to take on any load that my come my way.
  https://telegra.ph/Lady-Trucker-Needs-Help-06-13

 122. Cindy and I were both very young and new to sex when we met in the army, both in our 20s, but very horny.After going out for a few months, and her having the episode with her first black man, I was worried she might become hooked to black dick since I was being shipped out to Korea and she would be alone for at least 8 months, knowing she would be horny.I was realistic about the situation, as after all I wasnt just sitting around either.When we got back together she told me about some of her episodes, and I found out more later.Turns out she was very busy and popular with the brothers back there.This is how she related some of her stories to me.I will try and be as accurate as possible, though I do tend to embellish sometimes, but these are basically her words:
  https://telegra.ph/Cindy-the-black-cock-slut-06-13

 123. Im imagining you laying here next to me on my soft satin sheets. Youre wearing your favorite green top with the spaghetti straps and the matching skirt. We start to kiss, small timid kisses at first then growing to deep open mouthed kisses as our hands roam all over each others bodies. Your hand finds my cock and begins to stroke it through the thin material of my slacks. My hand slides between your thighs as my tongue slips into your mouth. Our tongues entwine around each other as we search each others mouths. Finally, I cant take any more and I need to move on.
  https://telegra.ph/Here-With-Me-06-13-2

 124. The moment my head hit the pillow once Id returned to my dorm, I was fast asleep. This time, there were no dreams or overwhelming thoughts to fill my mind or wake me. Just a pitch black and an utter silence until the ringing of my alarm clock signaled that it was time to begin my day. I groaned, as was my morning routine, and rolled over to snooze the obnoxious sound. For a moment, I rolled up into a ball, cradling my arms around my knees as I brought them to my chest beneath the covers.
  https://telegra.ph/Learning-a-Few-Lessons—Chapter-3-06-13

 125. I had known Lisa for two years. She was a senior and I was a junior. I was a nerdy mathlete she was the head cheerleader, so we didnt exactly run in the same circles. But we both did drama and speech. We were friendly enough, not that I ever spent time with her out of school.
  That all changed at the regional speech contest in Des Moines.
  https://telegra.ph/Coats-and-Beds-06-13

 126. Monica and I have known each other since 1998, I have bought a number of residential and commerical properties. When Monica has property that she thinks I may be interested in she calls me and we set up an appointment. Sometimes these meetings are for sexual pleasure. I was standing in front of the house waiting for Monica to show up to give me the nickel tour and hear the typical pitch on why I should buy the property. As I was about to look at my watch, here came the car. Monica is 6 black hair with a slender body. Her breasts are prominent with erect nipples, What a beautiful woman, I whispered to myself.
  https://telegra.ph/Meeting-with-Real-Estate-Agent-06-13

 127. Mommy moved out and daddy kept drinking. It was my two days before my 13th birthday. I was in my room sucking on my boyfriends cock trying to take it as deep as I could choking when I got to his balls. Apparently my sister came in because she thought I was dying to how long Id been chocking. Its not my fault my boyfriend is turned on by a girl chocking on his dick. But before I could stop my sister my bf shocked me by coming in my mouth and I was distracted trying to swallow it all that she got away
  https://telegra.ph/Terrible-life-part-one-2-06-13

 128. The thought of doing a glory hole had never occurred to me… It was something Id never done before, but just the thought of sucking and stroking numerous hard cocks at the same time had me horny as hell. I was a bit nervous, not the bad kind of nervous though. The kind you get right before that test you know you are going to ace! The kind of nervous that makes you want to perform better and I had planned on doing just that. I knew, after the excitement I felt growing between my legs, I wouldnt be happy till every cock had shot its thick load all over my face and tits! Having pictures of it had my pussy dripping sweet juices down the inside of my legs as I walked into the theater…. led was more like it as Dirty D took me to the preplanned event, where I would get my first glory hole experience. Like a lamb to the wolf…
  https://telegra.ph/A-Girls-First-Glory-Hole-06-13

 129. It was my 18th birthday, and it was Presidents Day, so a holiday, I didnt have school. However, Id gotten up even earlier than usual, as Mom said I could come to work with her (her company didnt have the day off). That might not be so interesting, if your Mom isnt a former porn actress, who runs a porn production house. She was going to introduce me to her stable of starlets. Id never been allowed at her work before, the last thing Mom wanted was trouble with having an underage kid on set, but now I was no longer underage.
  https://telegra.ph/My-Fairy-Godmother-and-the-Keys-to-the-Kingdom-The-Kennedys-The-Next-Generation-06-13

 130. John had to hide out, the new abilities that he was experiencing were a little too much for everyday people. After Mitch had left, going god only knew where, John had waited a few days before he tried to contact him.
  Mitch? You there? John thought, Im having a little problem here.
  Sighing when he got no reply John thought the nanomites had information.
  https://telegra.ph/The-Seeding-2-06-13

 131. Will had made his way back home from where he left Amber and Jackie on the cliff, not far from the Cove.His mind struggled back and forth with the anticipated pleasure of making love to Amber, and hopefully Jackie too, and the worry of what pain he might have to endure by the cock cage he was told he would have to wear.Will knew very little about these two girls, and was sure that there was more to the story of their lifestyle than what either one had told him.They were both very beautiful, intelligent, uninhibited; maybe they were just normal girls
  https://telegra.ph/The-Cove-Ch-4-06-13

 132. She was married with a two year old child and as far as I know, is still married to this day with two grown up children. Whilst over a period of five years of our friendship we were carnally acquainted none was more bizarre than the circumstances of our first sexual encounter.
  Allow me to introduce the characters of this story. Jean Marie (JM) Renard was French, he lived and worked in what, at the time, was West Berlin. Dominique Lagrangewas French, she too lived and worked in the same city. Likewise Dominque Lagrange, her husband, was French, he lived and worked in West Berlin. Finally came myself the author, Christopher Cross, who was British and spoke French. Although I lived inLondon, I workedso frequently in West Berlin that I part shared the rental of a flat on the Stephenstrasse belonging to Jean Marie in the Moabit area of the former German Capital.
  https://telegra.ph/Menage-a-Trois-06-13

 133. Debra wrestles Luna to the mud, and Luna feels Debras thigh as it presses against her bare pussy. Debra rubs her thigh between Lunas legs, making Lunas pussy hotter and wetter. Debras hand slips between Lunas legs, and she lightly brushes against Lunas swollen clit. Luna moans softly. Tori grabs Debras bra strap and rips it from her shoulder. She tugs firmly on the mud covered lace bra until it rips from Debras body. Debras large firm breasts stand proudly, Tori grips both breasts with her hands, and firmly pinches Debras large pink nipples. Debra screams in pain. Luna grunts as Debras finger slips into her mud covered pussy. Debra furiously pumps her finger in and out of Lunas wet pussy slit.
  https://telegra.ph/wwe-3-06-13

 134. Luke was anxious to get home. Everyone just assumed that he just wanted to get home to fuck his hot girlfriend and even hotter wife and he did have to admit that was part of the reason. Ok a big part.The main reason though was that he knew that they were scheduled for invasion soon and from the spies that Marion had sent into Norway, he knew that the historical invasion was still on track. Luke wanted to get back so that they could get ready for it. Before he could leave through, he had to deal with some more rebellious nobles.This time they had acquired some firearms on the black market. Fortunately for Lukes army; the nobles didnt know how to use the guns they had gotten and they also didnt have any way to get more ammunition for them.Some of them had managed to get the secret to making gun powder, but because Lukes guns required a primer to fire them
  https://telegra.ph/The-Medieval-Marine-Part-Twelve-06-13

 135. The rest of the week wasnt too bad for Jake with someone occasionally trying to mess with him. After the third day when Jake had put the biggest of his co-workers against a wall after he tried to grab his shoulder, nobody had really tried anything further. Tommy had stood there his mouth agape shaking his head as he walked up to Jake.
  Ok I believe you now and I think the others realise that you arent the pansy they thought you were he stated with a huge smile on his face.
  Jake almost couldnt believe that he had done it either, the knowledge had been there and the ability also, it had just been easy. Now that he thought about it (carefully as Gen was always listening) how was he able to keep up with the daily super doses of sex with Gen.
  https://telegra.ph/A-guy-and-his4-Perspectives-06-13

 136. Continuing directly from the end of Chapter 2. Thank you all for your comments and critiques. 🙂
  I..am..so..sorry. G.G. cries through broken sobs. Anger and sadness paint my features as I look at her.
  Silently willing her to tell me why. To give me some sort of explanation of how Ashley is ok, of how shes just
  sleeping. I hear a small whimpering and I realize its coming from me and I start to cry fresh tears. What is
  your name? I ask her, a steely calm coating my voice, in spite of the tears flowing from my eyes.
  https://telegra.ph/Ghost-Girl-Chronicles–Chapter-3-Sacrifice-06-13

 137. When I was sixteen years old, one my dads old drinking buddies said to me, one day, Son, you probably dont realise it now, but these are the best years of your life. Once you finish school, its all downhill from there. Mark my words on that. My heart kind of sank when he told me that, and I thought, You mean, this is as good as it gets?
  https://telegra.ph/Remember-Me-06-13

 138. A quick recap, but I really recommend reading the first story as it may seem confusing….In the first story we I told you about Kelly and Jennifer, they split up after Jennifer purposely hurt her by fucking her brother, breaking her heart….Now, flashback to the first time they met eachother at Kellys front door. Im in the process of telling you how Kelly and Jennifer behaved as a couple and, eventually, Ill tell you why Jennifer was so mean….enjoy the second part.
  https://telegra.ph/Kellys-Awakening—Part-2-06-13

 139. so this is a true story about my step sister. whos fucking hot as hell by the way. i know alot of guys wish they could have there step sisters…well i did.
  it started a very dull and boring day. all of us kids were playing outside like any normal day while the parents were out shopping or what ever they do. we were all havin a water balloon fight and that was when i noticed my step sister for the first time. a little bout her her name is brandi and omg is she sexy. nice slim athletic build b cup boobs and a nice ass to match. at that moment she was a goddess in my eyes. i didnt wanna take my eyes off her but i knew if i kept staring at her she would notice and plus my dick was already starting to get erect. so i stopped staring and ran inside so i could take care of myself in the bathroom.
  https://telegra.ph/step-sister-love-1-06-13

 140. Anyway, I was lying there, dream-thinking, and I suddenly remembered a time when my Aunt and Uncle were giving about five or six of us a bath. I dont remember who else was in the tub, but I do remember that it was Uncle Bob who was washing me. I think I was maybe ten or maybe eleven. But what I DO remember was his soapy hand slipping between my legs, and his finger sliding inside my body down there. I remember saying Uncle Bob, that feels FUNNY! and then laughing. And I remember him saying Thats your little pussy, Daphne, and some day Ill fuck that little pussy for you. Then my Aunt reached out and slapped him on the arm and said I was way too young yet and to leave me alone. He just looked at me and smiled and gave me a big wink.
  https://telegra.ph/Broken-In-By-Uncle-06-13

 141. Gayle felt a trickle of sweat run down between her breasts as she sat in her lawn chair under the tree by her driveway. She pulled the neck of her shirt out and blew down it, letting the air dry her. For the hundredth time this morning, she thought of what a bad idea this had turned out to be. Her friends had told her that she needed to get rid of the jerks belongings he had left behind when he had run off with that Hooters waitress, that she should just have a garage sale and at least get a little money along with the satisfaction of clearing out what he had left behind.
  https://telegra.ph/The-Garage-Sale-1-06-13

 142. In the future, robotics and advanced A.I. become a ubiquitous part of society, aiding mankind in all facets of everyday life. However, they still retained the cold impersonal look of a machine until a new development rocketed over the uncanny valley. Grown rather than built, this new kind of being was made possible by hacking the human genome and combining biology with nanomachines: cyborgs down to the cellular level, but outwardly perfectly human in appearance. Too perfect, in fact. Over concerns of the new artificial people posing as real humans, world governments quickly acted to require that they all be made to possess a clearly visible non-human trait, which was accomplished in a variety of ways by drawing upon both fanciful fiction and animal DNA.
  https://telegra.ph/All-Girls-Want-a-Pony-06-13

 143. As I drove back to my rented house with my prize in trunk, I pondered just what I had here. A beautiful little slut with a tight wet pussy. On the other hand she was probably Amber Alert young. But I had gone too far to stop now anyway, may as well see it through now. I pulled into the driveway and cut the lights. After I killed the engine, I walked around back to the trunk, and opened it up, revealing my treasure. She was curled up in a ball, disheveled and beautiful. I reached in picked her up, she made a few weak noises as I carried her down to the basement.
  https://telegra.ph/OC-Ass-Ch-2-06-13

 144. Maybe we should all have a pill. Angus said observing Jessica with a calmness he didnt feel.She was terrified.Absolutely terrified.
  Maybe. Jessica agreed.Sean and the others. She began when silence had dragged on for too long, Should leave.I know its not fair to you … it decreases our odds of fighting Earl, but Earl will follow the boys.If Sean and everyone else go back home now Earl will never even know to look for them.She looked around at the men as the suggestion sank in, There would be less of us to protect the boys though.I dont know whats better.
  https://telegra.ph/Jessica—Chapter-8g—Evil-continued-06-13

 145. It was almost Noon, when Jason; or as he was now called, Kitten; roused from sleep. He thought about why he was in this small appartment room…Oh yea… haha… my Challenge… he laughed. As he laughed quietly to himself, he felt a head laying upon his chest, and silky strands of hair strewn about his chest. He looked down and saw Mistress Vs Raven hair and her nice body half covered by the sheets. Hrrmmm… she sighed in her sleep. He got up, quietly, and covered her in the sheets.
  https://telegra.ph/Magick-of-Sex–Part-II—Shes-Got-Him-All-to-Herself-06-13

 146. I finally dozed off thinking about what had happened today.This was not so bad actually I was thinking.I loved children and taking care of them.I also was a sexual submissive and did not have anyone in my life at this time.Okay I was crazy thinking this way but hey we have to make a living.
  I must have dozed when suddenly I am told to turn over and get the ass in the air.I do so with elbows on bed and ass in the air.He lines up and lubricates the hole as he suddenly spreads the cheeks for his entrance.
  https://telegra.ph/Submissive-Nanny-part-2-06-13

 147. Sorry for the delay in getting this chapter to my readers on here, Mother Nature has been sending snowstorm after snowstorm here, which has been keeping us all busy on our ranch as well as we were busy with the holidays. I will include a paragraph from chapter 9 to help set up chapter 10.
  There is not much any one of us do that does not bring hurt to someone or at least to ourselves, Sam replied as he came to me.
  https://telegra.ph/The-Story-of-Ann-Chapter-10-All-for-One-and-One-for-All-06-13

 148. God Damn It Karen! I am so fucking tired of this shit! He screamed at me again. Why every time I go anywhere on business…… no, anywhere, do I have to deal with this shit when I come home?!Just tell me what you did while you were there! I screamed back at him.I told you. We worked. He said.I dont give a fuck about that! I want to know what you did when you were not working. I said knowing he knew what I wanted to hear. I dont know Karen. I worked, I ate, and I went to Fucking sleep! He screamed at me with his hands in his hair. He was so close I could feel his breath as he…
  https://telegra.ph/Heated-Argument-06-13

 149. Soul LoveHey Alice! Heather, the new editor shouted across the office, You like that singer… Hank Brooklyn, dont you?I looked up from my PC smiled and nodded in her direction.You can have this if you want, she continued shouting, Its just come in the post. Heather was waving a CD and what looked like a T-Shirt in the air for me and everyone else to see. I saved my article on a new gardening centre and walked to the other end of the local newspaper office that I worked in.Coffee? she asked as she handed me the CD. Please, I mumbled as I checked the track listing. It was…
  https://telegra.ph/Soul-Man-06-13

 150. It was the eighth love letter Id received that week…for what seems like no apparent reason, an anonymous person has continued to shove letters upon letters in my mailbox.They seemed to have been placed there personally, as the envelope was only blank.It smelled highly of a cologne that stripped the soberness of your senses.The sender labeled himself as an admirer, and if I needed to refer to him by a certain title, to simply call him D.His writing was masculine, calligraphic, intriguing.Even while the handwriting spelt out blood chilling threats, I couldnt say I didnt have an interest…
  https://telegra.ph/Love-Letters-06-13

 151. It all started about 11 years ago. I was about 26 years old and I was seeing this woman that was 23. We are both Caucasian, but she was living with her parents in a predominantly Hispanic neighborhood. But shes not who this story is about. Living across the street from the was a Mexican family. The parents were in their late 40s and moved here from Mexico. They had 3 daughters who were all born here in the United States. The oldest was already married and had a child by this time. And absolutely gorgeous too. The middle girl had just finished high school and was going to a local community…
  https://telegra.ph/Joanna-06-13-2

 152. As Jason walked into Ashleys Jason saw Ashley sitting on her bed looking at her phone. Jason felt nervous due to him getting a text indicating Ashley was angry at him. A-am i in trouble? Jason asked nervously. Ashley pointed to the other bed indicating he sit down. Ashley let out a sigh and turned over and glared at him. do you know WHY I called you in here? Ashley said as she stood up and put her hands on her hips. Jason shook his head no not having a clue on why shes mad. Look at this Ashley said as she handed him his report card. Jason looked down at his legs trying not to make eye…
  https://telegra.ph/Ashley-and-Jason-Part-4-1-06-13

 153. There is a knock on the door, and I know it is you. I grab the remote, get up and go to the door, positioning myself behind it as I open it. I hear your intake of breath as you see the twenty five roses on the coffee table. They are in a lillet lead crystal vase, the best they had, but not exactly what I would have gotten had I had more time. Nevertheless, its better than nothing. I grab you as you step in the room,turning to kiss me.Hello, sweetness. I hope you are ready to getthe ride of your life.I am indeed, you reply, rubbing my crotch.Thats good, darling, because Ive…
  https://telegra.ph/A-tryst-at-the-Chateau-06-13

 154. Andromeda IThe phone jangled unceremoniously as dawns glow enveloped the flickering remains of the star studded heavens.It was Uncle Harvey, and he needed someone to watch over his remote acreage while he was in the hospital.Harvey was older than history, refusing to succumb to the trials of life and the advancements of modern technology, spending the greater part of his day wandering through his heavily wooded property to feed a flock of chickens and a few head of cattle that free ranged there. His home was an old Airstream with tarps thrown over the top and a small pump house nearby…
  https://telegra.ph/Andromeda1-06-13

 155. Hey Everyone, Well, Part 2.I was on the wall for hours or so it seemed. It was making me sore to be there with my legs spread and I was having to pee but thought I may not be allowed. Finally the woman that had put me there came back and slapped my tits hard making me cry out. God, ready little bitch? she said with a growl in her voice. Yes Mistress, I am ready. I told her. Well, we will see, but now you have no choice. She said and put a blindfold on my face so that I could not se anything at all, it was total darkness. I heard people moving around and talking and making comment on the…
  https://telegra.ph/A-Trip-On-My-Own-Pt-2-06-13

 156. Chapter 4I was just standing there, in the shower, watching how the warm water ran down by body. I guess I was just there because I still couldnt get understand why I liked fucking men, the more I thought about it, the more confused I felt. I tilted my head back, allowing the water to hit my face gently, the warmth was soothing at first, but soon enough it began to burn so I straightened myself up and turned off the water.Are you ready for round 2? asked Martin from outside the bathroom.Sure, Ill be right out I answered as I stepped out of the shower and took my towel.I couldnt…
  https://telegra.ph/The-Corporation-Part-4-06-13

 157. Copyright 2003 FK PublicationsHer perfect ass resting upon the sofas cushion, dark-haired Jane moved the cigarette to her lips and took a puff, her knee high leather stiletto boots stretched out on the livingroom table, the hot looking jean clad lady taking it easy with some trash novel, reading away all day in her apartment. Wearing nothing but a bra under her black T-shirt, Jane continued to absorb the pages when all of a sudden her apartments buzzer rang. A frustrated expression on her attractive face, the woman placed the book to the side, removed her feet from the table, and…
  https://telegra.ph/Shes-Bad-06-13

 158. (I really liked w1dmgs Adam series, and just felt it was too short and needed a little something more.So, with his permission, Ive expanded and altered the story a bit, but all the characters and a few of his best lines are directly copied to try and preserve what I thought he did best.Hope you enjoy it.)***************************************************Megan… I groaned as I ground my face into hers.Our desperate lips caressed each others as our passion built and built.I was on fire and I could tell she was the same.Her soft long dirty blonde hair fluttered at my cheeks as I…
  https://telegra.ph/Wait-Until-We-Are-Married-Chapter-1-06-13

 159. I dont think my mother or brother heard us fucking, because I bit my lower lip to keep from screaming out with pleasure. Oh god, I loved how Daddys big cock felt inside me as it rubbed against my pussy repeatedly. He held me tight, as my first climax surged through me. We dared not stay that way only for too long, as any minute; we could get caught when mom came to the door to tell us supper was ready. I turned, batted by emerald-green eyes and whispered, Thanks Dad, youre awesome.His eyes sparkled with love, and he said, You lil minx, I do not know what we would of done if mom…
  https://telegra.ph/Daddy-Fucks-Amanda-ch-2-06-13

 160. Hi tHis is raju and tHis is tHe story ofmy mom How sHe got fucked Hard by my friends dad.my mom name is velamma sHe is a extreme Hot women sHe is 38 yrs old yet sHe is Hot sHe is a typical soutHindian lady Having size of 36-38-44 and Her boobs are big melons of size 36g and are Huge in size round and Her waist is Hot witH some curves and Her ass are Huge and it jiggles wHen sHe walks and sHe is very wHitisH in colour and Her lips are so sexy and pink in colour sHe Had very long Hair wHicH makes Her so sexy all tHe men over our area are fans of my mom tHey are all dying to fuck Her body many…
  https://telegra.ph/mom-fucked-by-my-friends-dad-06-13

 161. Part 2 Morning SurpriseJane had been serving in my house for a week. She had been doing great jobs in nursing my son, Reece. I appreciated her passion and her dedication towards this job. However, there was always something from her, like her shadow, had been disturbing my mind. Ever since she came here, my mind had been spinning and echoing about things that I could never ever imagine. She was a sweet girl, no doubt of that. I spent more time with her than my wife due to the different shifts committed by us. As time went by and we got closer, Jane seemed to lose her innocence look….
  https://telegra.ph/Nanny—Part-2-Morning-Surprise-06-13

 162. I went down the hall to the elevator and pressed the button, humming to himself as I waited. I had little to fear, after all. At six feet six, my tanned body rippling with muscles, my shaved head gleaming, few indeed were the men willing to challenge my right to do as I pleased. The elevator door opened and I stepped in, auto- matically noticing it was already occupied by a beautiful young woman. It was only as the doors were closing again that I noticed just how gorgeous she really was. Chris turned to look up at the elevator lights, carefully avoiding looking at me.I didnt care. I…
  https://telegra.ph/Elevator-06-13

 163. I awoke to the sound of my wife rustling around; I opened my eyes to find her packing her clothes.Ahh, Richard, your awake, help me pack please Ive got to be on the train for 9.I climbed out of bed, still in my boxers and helped Claire pack.When everything was packed I picked up her suit case and headed for the door.Wait a minute cowboy, wheres my kiss she said, holding my cowboy hat she bought me a couple of months back. I placed the cases on the floor and put my arms around her waist.KISS….I will….(KISS)…..call you….(KISS)…when I get there…..(KISS)……you cant….(KISS)….wreck the…
  https://telegra.ph/mothers-away-on-business-pt1-06-13

 164. My Live-in Maid – Indian widows new life abroad.- 9A Child widow Live in Maid goes abroad – She getsTransformedYou read in part 8Her hand went up to her ample bosom, feeling her heart ripped into pieces as tears flowing down her cheeks and wet the pillow along with the sheet and blankets. Anu cried and cried, curled into a ball on her bed as loneliness swept through her entire being. Gently and slowly I sit on her bed and pull her into my arms again, offering her solace and companionship in her hour of need. A flash of devilish smile curled up the corner of my mouth, The ties…
  https://telegra.ph/My-Live-in-Maid—Indian-widows-new-life-abroad-09-06-13

 165. Muutterfuucckkeer…Thhhhhhhhaaaat hhhhhhuuurrrrrtttttttttttsss, I screamed as best as I could with Ghosts long thin fuck stick trying to enter my stomach thru my mouth. Tears were running freely down my cheeks as I choked and gagged on Ghosts 10 plus inches of uncut meat as he shoved in in and out of my throat, grabbing two fist fulls of hair on the back of my head and forceing my face into his groin. I had no idea who was forceing thier cock into my un-lubricated asshole, I just knew it fucking hurt. I love anal, but god damn guys, lube me up first!! I grabbed ahold of Ghosts nuts and…
  https://telegra.ph/Weekend-at-My-Older-Brothers-0-06-13

 166. Amanda did as she said she would and went to the shower…She shaved her armpits, and continued down the front of her body…she kept looking at me with lust and anticipation while she, apparently, shaved her pussy…I was blown away, and couldnt even mow a straight line if I tried….so I got fed up and went inside….On my way by to the bathroom she was in, I stopped by the kitchen to get a beer…As I approached the bathroom door, I could hear Amanda moaning…I knocked, even though I was apprehensive, and Amanda said to give her a minute…Great, now I had to wait for the girl of…
  https://telegra.ph/My-Step-Daughter-continues-06-13

 167. Joey Wasnt Just a Nice Guy….by Larry MaloneIn the old neighborhood, years ago, the word gay was never used. and disparagingly, they werecalled queer or fags and werent accepted at all. So, in those days, they didnt exist …except for Joey.Joey wasnt gay, he was just… a friendly nice guy.Not the sharpest tool in the shed and he barely got out of the eight grade in education but everyone liked him. Joey was the kind of guy who always had a smile for every body and would do anything for you to belong, to please you, or to make you happy, including as it turned out, giving…
  https://telegra.ph/Joey-Wasnt-Just-a-Nice-Guy-06-13

 168. Our First Night.Im a nurse and had just got a new job in a new office. Everything was going good,I liked the people and the doctors I worked with, and the work I did. Everythingwas going great in life.Im about 5 foot 8, average build, large breasts, fair skin, and brown hair just below my shoulders. I have always loved attention from attractive men. Even love a good challenge to get their attention too. I am married, and my husband is ok with me having a lover on the side.Over the next year I grew closer with one of the doctors I worked with. He was always teaching me and…
  https://telegra.ph/Our-first-time-06-13

 169. Carolyn Engel sat in the outer office of Dr. Matthews office paging through the latest weekly news magazine without really paying much attention to it, as her mind was on much more important things. Lifting her head out of the magazine, she glanced around the waiting room, trying to imagine what each of the people sitting there were seeing the doctor about. She made a quick observation that none of the other women in the room had her particular problem!!! There was one woman who had a nose that looked like a ski slope, while another looked like she had three chins instead of the usual one!!!…
  https://telegra.ph/REDUCTION-06-13

 170. I admit I was curious. How did it feel? Was it better? Would I be hooked after I did it? I wasnt thinking about drugs or alcohol. I was thinking about sex with another woman.I have had my share of encounters with men. Some of them were wonderful, others were best forgotten. But never in my live had I tried it with another woman. I had talked about it with past male lovers. I had not had the interest to try and ruin a good thing by bringing another woman to bed for them. but this was for me, and I was unsure of what to do. So I decided to go to a local lesbian bar and see if I could get…
  https://telegra.ph/Her-First-Time-4-06-13

 171. Chicago, Chicago, That Toddlin TownChapter 1Here I was, 33, single, and just recently transferred to Chicago. I was sent here to get this upstart IT company on its feet. We recently acquired it and they need me to make sure it got up and running, our way, and to make a profit. And now 3 years later, Im loving my life.Im Blake, and as I said, I am 33, single, 6, 190 lbs, with short blond hair. I generally work out at least 3 times a week, so I am in good shape. Ive been told I am good looking, and judging from the fact that I can land a date pretty easily, I guess that is…
  https://telegra.ph/Chicago-Chicago-That-Toddlin-Town-06-13

 172. PART 1One late night i see you at a bar. you decide to try a new bar in town that you have never been to. Inside it is dim lit. The decor is dark but classy.There are few people inside. You take a seat on a very comfortable bar stool. The bartender, a beautiful exotic women, asks what youd like to drink and if you would like a menu. You are so distracted by her beauty that you dont hear a word she says. Sir? You startle back and tell her to surprise you. she smiles and turns to mix you a drink. The smell in the air is intoxicating almost like an aphrodisiac.Your eyes lock onto the…
  https://telegra.ph/The-Bar-1-06-13

 173. I can recall a specific moment in my life…I was 17 years old.It was Friday evening and like most nights, my mother and I had enjoyed eating our dinner together.My mother is a great cook.At 42 years of age, she maintains a very busy schedule.She works in the Emergency room as a nurse…for as long as I can remember, its always been her and I.Soon after I was born, my father had been killed in a vehicle accident.I have no memory of him.The only memory that is afforded to me, are the photos that my mother has of him; of us.It had always been my opinion…my mother was a very attractive…
  https://telegra.ph/Bad-grades-06-13

 174. My friend John and I have been best friends through high school.We are both in our 40s now, both married and both have children.John and I still go to the camp every few weekends.Our wives let us do so they have some relief from us.They are unaware of things John and I do at the camp.Several years ago we found out that we could have lots of fun with each other sexually.This weekend we were planning to go to the camp, his 13 year old daughter, Sue decided she wanted to go with us.She has never wanted to go before.She is a tom boy and wears baggy clothes all of the time and tries to act…
  https://telegra.ph/Best-Friends-daughter-06-13

 175. What? I ask, and a mischievious grin appears on his face. I knew very well what it WAS he wanted, I was just trying to fill the awkward silence with our old childhood inside joke. Ever since I had arrived at his house I had been horny, a fiery itch that begged to be scratched. It didnt help that I felt his errection just a while earlier when I sat on his lap while playing halo. It just made the itch ever more so aware and frequent in my thoughts.I grab his hands in mine and look into his eyes. They are dark, dark as a deep grey cloudy night sky here in arizona. Im still so confused…
  https://telegra.ph/What-06-13-3

 176. Cynthia gasps as Roberts cock slowly penetrates her from behind. She kneels on the couch. Her elbows resting on the armrest. Her big tits dangled down, her small tee had been pulled up so he could easily play with them. Her shorts lay on the floor where Rob had casually tossed them. Last night was the second time they had sex. Now this was the second time today. Just like the last two times, her need, her lust, controlled her body. Forcing her to submit to her roommate, regardless of the fact that she was a lesbian. And what was a lesbian that craved cock? Cindy didnt know. All she…
  https://telegra.ph/Roommate-Shift-Ch2-06-13

 177. The ApartmentMai unrolled the wad of notes and peeled off $1200 in $100 notes. Four weeks rent at $150 and a months bond of $600. Just what my daughter Yen wants. Only a 100 metre walk to Uni and its furnished. Shes got 99.98 in her VCE and got into medicine. This means she will be so close to Uni and can study real hard. I nodded at the 35 year old Vietnamese women and her 18 year old daughter and 51 year old grandmother Binh. Mai was about 5 foot one, a little overweight with fullish breasts for a Vietnamese and although she made every effort to dress stylishly in her black…
  https://telegra.ph/The-Apartment-1-06-13

 178. -Part One -Laying in bed on her side Ellie shivered slightly and pulled the sheet tighter around herself but didnt stir.The window swung open slowly and soft light bathed the room as the curtains parted.The swell of Ellies ample chest and large dark nipples strained against the fabric of the sheet as the chill encircled her more.A slight figure, long limbed with angular eyes slid into the room in silence its stare fixated on Ellie.Ellie stirred and opened her eyes to see the figure bent over her, its breath smelt salty and felt cold on her face.She tried to scream but no sound…
  https://telegra.ph/Ellie-06-13

 179. It had been mouths since Id seen Matt. We still sent texts and talked on the phone now and then, but that was about it. He was just wrapping up his first year of college, so it was understandable that he was busy with classes and living the college life. As for me and John, hes still finding reasons to be out of town or at the office, but were still going through the motions of a marriage. Its kind of frustrating actually. John was still fucking me whenever he was home and being polite on the surface, so it wasnt like I had clear grounds to leave him. The mysterious phone calls from women…
  https://telegra.ph/Stepson-MattOne-Hot-Summer-P-1-06-13

 180. Im Callie and I have a friend named Jeanette. Were best friends and have had a select few small arguments, but thats it. Her parents got divorced 3 years before I met her in high school just before we were Juniors. My dad died when I was little and I live with my mom. We all live in New Jersey, where Jeanette and I are both in college and inseparable. Im 24 and she is 23, but she still lived with her dad John. Hes 42, but looked more like 35 honestly, and I thought he was a little attractive to me anyway. I had a thing for him, but didnt wanna risk ruining my friendship with Jeanette, but I…
  https://telegra.ph/My-friends-dad-06-13

 181. Winning Lord Hs daughterIt was towards the end of Queen Victorias time.We were in my club, having a round of cards as one does.I am a very conservative gambler generally but the cards were falling my way that evening. I always set myself a limit but for once I was winning. One hundred pounds I had wagered and after some wins I now had some ten thousand pounds in chips before me.Lord H to my right was the greater loser but Harry Marchbanks and Tom Clancy had also lost quite heavily. Their losses and my gains continued untilLord H asked, Will you take my marker?Afraid not sir,…
  https://telegra.ph/Winning-Lord-Hs-daughter-1-06-13

 182. Kari stood at her chalkboard writing down the notes for her lecture. Sweat rolled down her body. She could feel 30 pairs of eyes on her back judging her. She looked to the side and saw her mentor nodding doing her best to encourage her. She let out a small sigh. This was her moment to show that he had what it took. She turned around with a big smile and faced her judges. Several 7th grade students looked up at her with happy eyes. Kari knew that she could do it.Now Shakespeares Macbeth stands as a literally classic for all generations. Its message of the danger of corruption and the…
  https://telegra.ph/Digimon-Rise-and-Fall-Chapter-3-Darkness-and-Despair-06-13

 183. This is the sequel to Sarah left me 1 to 8. You will understand better if you read them first.Angie didnt get home next morning until about 10:00am. Slut and I were anxiously waiting for her to get home, because Sarah would not tell us about the changes that she wanted us to make until we were all together.When she did get home she ran into the house stark naked. She explained:Harriet and I spent all night fucking Paul and his mate, Kevin. Wed fuck, then wed fall asleep, then someone would wake up and wed swap partners and fuck again. Finally, this morning, when I went looking…
  https://telegra.ph/Sarah-left-me-9-06-13

 184. Muutterfuucckkeer…Thhhhhhhhaaaat hhhhhhuuurrrrrtttttttttttsss, I screamed as best as I could with Ghosts long thin fuck stick trying to enter my stomach thru my mouth. Tears were running freely down my cheeks as I choked and gagged on Ghosts 10 plus inches of uncut meat as he shoved in in and out of my throat, grabbing two fist fulls of hair on the back of my head and forceing my face into his groin. I had no idea who was forceing thier cock into my un-lubricated asshole, I just knew it fucking hurt. I love anal, but god damn guys, lube me up first!! I grabbed ahold of Ghosts nuts and…
  https://telegra.ph/Weekend-at-My-Older-Brothers-1-06-13

 185. TERMStinton – 2 1/2 secondsspecton – 2 1/2 minutesToton – 2 1/2 hoursminton – 2 1/2 daysdaycon – 2 1/2 weeksMalant – 2 1/2 monthsquant – 2 1/2 yearsgalant – 2 1/2 centuriesMetson – 2 1/2 inchesmaclon – 2 1/2 feetheckson – 2 1/2 milestetson – 2 1/2 acresunit – 2 1/2 ccsTac – 2 1/2 poundsMayan Termsnohchil – ChiefAhau – Kingkaat – Claimkiimil – Deathtaakin – goldCharactersBill Axor (AKA Ambrose) – Lion clan, Cit-Chac-CohKing Tomco Traxor – Bills dead father, Lion clanKing Tobias Traxor – Bills dead brother, Lion clanQueen Trianna Axor…
  https://telegra.ph/Cat-Fight-25-Trouble-06-13

 186. Mixed Metaphors IIThe group all went into the house. Mrs. Davis said, Coffee anyone?I would love a cup of your coffee Mrs. Davis, said Tony.Cream and sugar?No mam… black would be fine.Please sit here Tony.Thank you sir.Call me Bill. Sir always makes me feel old.I understand Si… sorry Bill. Some people at work call me Sir also, and somehow it just doesnt feel right.What do you do Tony?Uh … Janitor.Thats a good job. Are you in the union?Becky had just come out from the kitchen carrying a pot of coffee, some cups and cream and sugar.Daddy……
  https://telegra.ph/Mixed-Metaphors-II-06-13

 187. So like Ive said in the past, Ive gotten my girl on the idea of taking more than one cock.Shes still in high school and has 36 DDs, long legs, and a nice bubble ass.Even shes only taken two different guys dicks in her ass, mine and the dude in the previous thread, she loves to have cock in her pussy.So heres something that gets me even harder thinking about when I fuck her.This is 100% true and happened just last Tuesday, the 21st of September.Hope you enjoy.A week ago, she told me she was leaving 3rd period with a couple of friends that are guys. Well call them Daniel and…
  https://telegra.ph/My-GF-skipping-class-for-2-Cocks-06-13

 188. It was the morning after the party and Casey had just woken up Casey was still naked from last night she got out of the bed and walked into the living room still naked she looked around the appartment for something to eat but she couldnt find anything in Jays appartment. All three of them lived in the appartment but the reason it was Jays appartment is because he pays most of the bills and taxes.Casey: fuck that was some night last night that threesome with Jay and Kelly was awesome i mean it was Jays first time and he fucked like had been doing it all the time I mean the way he fucked…
  https://telegra.ph/The-sex-series-Pt-2-06-13

 189. The sweat was running down his face from his exertions, he looked at her reclining body as he regained his breath.You should do that more often, my love, it was so good the smile on her face widening as she spoke.Thats ok for you to say, you are not the one doing all the effort!Her laughing was almost causing her to spill her beer, I told you to take it easy, and that tree has been there for years. He looked back at the downed tree and the chippings from the axe he had used to cut it down and smiled, Well it needed to come down before it fell down as he gratefully accepted…
  https://telegra.ph/Afternoon-distractions-06-13

 190. This is a true story, told as closely to how it actually happened as my old memory will allow.Back in the mid-1980s, I was newly divorced, beginning to explore my bisexual interests, and very, very horny.I had seen some TV film loops in adult bookstores (usually while getting my cock sucked through a gloryhole), had bought and enjoyed TV stroke books, and had done a little crossdressing in panties.I loved the silky feel, and enjoyed fucking my ass with a small dildo while watching TV porn videos in my living room.I was on a business trip to San Jose CA, just down the road from San…
  https://telegra.ph/My-first-Transexual-06-13

 191. Of course you would see guys that way. I explained to her with a smile. You live with Carson, and have to experience the Carter family. From what Ive heard… Theyre not the best example of guys. I regained my serious composure. But that doesnt mean you can paint all guys with the same brush. If I was a girl and was telling you the same story, you would totally be on my side. Thats a little sexist, dont you think?…
  https://telegra.ph/BMS-10-06-13

 192. Jennifer, would you please come in here and bring your pad!?! Right away Mrs. Burke, Jenny Olson answered into the intercom sitting on the corner of her desk, while scooping up her dictation pad and several extra pencils, Im on my way!!! Jenny could tell right away that Mrs. Burke wasnt interested in dictation at all as her skirt was pulled up around her waist and her legs were spread wide apart revealing her pantiless crotch glistening with moisture along the length of her puffy slit!!! Without being told, Jenny snapped the latch on the door, and after checking to make sure that it was…
  https://telegra.ph/EXECUTIVE-SECRETARY-06-13

 193. Kori staying the night with me wasnt even debated by anyone; she didnt feel comfortable leaving me for my sake. Its an interesting sleeping arrangement with Kori in pain and me not able to touch her without hurting her which left me in the awkward position of being in bed with her but not being able to hold her. I get to sleep at some point and wake up Saturday morning with Kori wrapped around me for a change keeping me on the bed. The majority of the day is me wanting to run out and bring hell with me but Kori keeps me grounded at my house and playing nurse to her requests for most of the…
  https://telegra.ph/A-New-Day-A-New-Us-part-5-06-13

 194. The steel posture collar chilled my neck and my belly raged hot as I kneeled on Andre Gregorys living room floor.He clasped the collars other two locks before circling around me, his eyes taking me in, my body bare except for the collar hed just closed around my neck and locked.Id read about things like this. While such stories intrigued me, Id never imagined myself in such a position; being bold enough to yield control to another human being, to subject myself to their dominance, their desires.Andre turned his back to me again, his hand disappearing into the box, this time drawing…
  https://telegra.ph/An-Edited-Life-Part-3-06-13

 195. MY SECRET LIFE BY WALTERVOLUME-2Chapter IIUndressing. • Silk stockings and garters. • A tough virginity. • Triumphant. • Sanguinary proofs. • The second entry. • My foreskin. • Twenty-four hours fucking. • Gamahuching. • Six days pleasure. • Camille returns.The bonnet will be home, said I, let us go. Allons, allons, so off we went. It was dusk when we got in the cab. I am to put on the stockings if I give you a pair, and to feel, I said. No man has, cest trop fort, you ask too much; you may put on garters below the knee. Why not above? Oh! quite different, said she, in the…
  https://telegra.ph/My-Secret-Life-Vol-02-Chapter-02–Louise-Virginity-06-13

 196. It was a dark and stormy night as three young and beautiful nuns with big breasts and butts known as Sister Jessica, Sister Gina, and Sister Desiree were doing their regular practices at the holy church. It was the night of Halloween and they were advised by tradition to not involve themselves in this dark holiday as Halloween is the one night where the barrier between the physical world and the spiritual world is lifted and the beings that reside in these realms can intermingle with each other. While Sisters Gina and Jessica adhered to this sacred rule, Desiree was curious with the idea…
  https://telegra.ph/The-Demon-and-the-three-nuns-06-13

 197. a few days later i woke up in bed but harvey wasnt there. i got out of bed and said baby? when i walked out are room there was a bag packed and harvey was by the door i said hey babe where are you going? harvey looked at me and said leon im sorry i dont love you anymore (these words felt like i just been cut with the sharpest knife) i looked at harvey and said what and started breathing heavey and started crying really hard harvey said im sorry im leaving you harvey opened the door and picked up his bag i ran to him and said harvey please dont leave me i love you please dont go harvey looked…
  https://telegra.ph/rich-boys-love-47-1-06-13

 198. hi thisis raju and my mom is velamma and my dad is an army man he is very strict and he is in kashmir and mom and me are alone in home.Mom works as a teacher and she is 38 yrs old she is an gorgeous angel she looks like a southindian lady her boobs are riped melons and huge in size tey r round and her skin colour is pale white and her ass is fatty and jiggles wen she walks its sexy to see tat her lips are red and her navel is so sexy with some fatty curves her sizes are 36-34-42 her boobs are 36g huge melons and every man would die to suck tat melons.all the men in our area are fans of mom…
  https://telegra.ph/Mom-fucked-hard-by-a-plumber-0-06-13

 199. Jenika however I told her that she needed to stay behind to help me clean up and fix the major stuff. Lori and Sandy stood still – staring @ me with their puppy dog eyes … I turned to them and said one thing.Do you want to stay or go home and get rest ? Make the choice – but either way I plan on relaxing a bit and then getting this shit hole cleaned up.I walked over to the door and opened it – quietly the two older girls stepped out onto the step and into the dark.I closed the door and walked over to the bed lying in the middle of the floor – popped it up on its side and…
  https://distichous7434449.wordpress.com/

 200. “Hey mikey” i said”Yeah whats up man?””Nothing, hey can you bring me a weeks worth of clothes?””Uh.. yeah sure man, where are you?””Im over at cookie and karina’s house.””Umm. Oh yeah now i remember where they live, ill be there in like 20 minutes””Alright thanks man” i hung up the phone put my shorts back on and walked outside, until i saw his black sedan pull up.”Hey bro,you got some clothes and a square for me?” I asked while he pulled the clothes out of the back seat and pulled out some cigarettes and we both lit one.”Thanks man i owe you one””No problem…
  https://sduf156173095.wordpress.com/

 201. We both looked at her pussy as she stood up and although she had never trimmed or shaved, she sported a neat little triangle of dark hair which looked fine.Julie made her lie on the floor and spread her legs.I watched in silence as Julie clicked on the electric trimmers and began to remove the excess hair.The buzzing of the trimmers (as I would find out shortly) had a positive effect on Anji and she laughed out loud and said, ‘Oh my god, that’s a nice feeling!’We all laughed and Julie added that this was a major reason for her shaving!Within a minute or so, Anji was left with only…
  https://liiy4065994.wordpress.com/

 202. ” You pick her up in a bar late at night, take her to a motel, and have the best sex of your life only to wake up in the morning and have her gone. You didn’t even get her name or phone number. Then for weeks afterwards you mop around about the love of your life that got away. You always thought that you were a “player” and that true love was a just a hoax. You search that same bar every night for a month afterwards hoping to find her again.Well my story isn’t too much different from those.I had just gotten a promotion at work and was celebrating by myself. I didn’t have any friends…
  https://sattva2158477.wordpress.com/

 203. I stood up and grabbed her hand lifting her with me. She rose to my level and I placed my hands on her shoulders. As I leant in I spoke, “You’re the most sophisticated and beautiful woman I’ve met in my life, you’re not a failure. You’re amazing”. As I finished she stood silently and her eyes widened. Suddenly before I could even react, she planted her mouth firmly on my own and grasped the back of my head with one hand and clawed at my chest with the other. I was quite taken, however I immediately took advantage of the situation and pulled her hips towards me kissing relentlessly in rhythm…
  https://circumfuse8791839.wordpress.com/

 204. Renee kept asking Bobby if he would do this or that to Tallia as She absolutely loved what it did for her. Tallia for all her excitement kept asking things like “What will it feel like?” and “Will i know instantly if we conceive?” Finally they approached the east entrance of the colony and Bobby lead them out the gate.As they passed the gate the guards inside knew instantly what was going on when they saw the 2 naked women and Bobby walking along with his loin cloth leading the way. He lead them out away from the colony for a short distance until they came to a clearing with a small creek…
  https://rubrick9448219.wordpress.com/

 205. I had just sat down in a local restaurant after receiving another email response to an advertisement I had placed on an adult web site.The adult website was a lot like face book, but adult themed. I had put on my profile that I was looking for playmates, friends with benefits or a long term relationship. I tried making friends but after months I was getting tired of trying to be polite. The advert I placed was for rough anonymous sex. I had just finished meeting the first person to respond to the Ad, my cock still shrinking. She had been fun and I told her I would be open to another romp….
  https://margary1807153.wordpress.com/

 206. ” I said.”I’m just use to having to ask for permission from all of the othe..” She said while Mason interrupted her again.”I’m going to break you all of that ridiculous habit. I realize that you’re all use to it because that’s how you all were raised and stuff, but you know me. You know that I’ve never been like the men in the order and there’s a reason for that. It’s bullshit and it’s absolutely ridiculous that men in the order only see you as property and objects. You’re human and women deserve to be treated like the humans that you are. You’re better than this and by the time I’m…
  https://djemma8103824.wordpress.com/

 207. “I’m gonna cum! Ahh! Yes! Here it comes, sis! Here comes my load!” He thrust his cock hard, holding and grinding it against my cervix, his cock throbbing hard and fast pumping my twat with his hot, thick jism. I was panting and whimpering having multiple orgasms. We could feel each other throbbing as we came harder and harder. Then he started fucking me again. There was so much cum, it was oozing out of my cunt, making a squishy sound with each thrust of his big round cock. He looked down, watching his dick sliding in and out of my stretched out cunt wrapped tightly around his stiff dick,…
  https://gyniolatry1226366.wordpress.com/

 208. He flashed Harry and Ginny a mischievous Weasley smile and returned to sucking the chocolate off Hermione’s areola. Harry and Ginny continued to lick the chocolate on their side of Hermione, each taking turns sucking her nipple into their mouths to remove all remaining traces of the sweet. Ginny nipped her playfully with her teeth, and Hermione squeaked in return, as Harry scooted away to rest his back against the headboard of the bed.Ginny repositioned herself at Harry’s side, resting her back against the side of his chest and her head on his shoulder, so they could enjoy the rest of show…
  https://debag4651364.wordpress.com/

 209. I pressed down, just a hint, and enjoyed the grunting sound he made. I went inside then, leaving him wanting more for once. When the day Trouble Note was to play came, I made sure to be ready and look my best. I started my day with two cups of tea and a large blueberry muffin I had picked up from the bakery down the street. The rest of the day, I took care of my class assignments and got ready. I slipped on my new black bra, with the lacey frills and hot pink accents. A black thong finished my unmentionable ensemble. Next, I put on a pair of black jeans that hugged my ass, with a studded…
  https://pallium3251929.wordpress.com/

 210. Will she agree? Sunday after our session with Willow I sat Ruth down. I thought we should calm down a little. We had seemed to be delving deeper into weird sex. Ruth asked me a simple question. “Can you tell me honestly that you didn’t enjoy our Gothic adventure or your time with Willow?” I sat there trying to find the words. In the end I had to admit that, yes, I found being tied up and watching her being used and then being used in return by Willow was great. Bugger, I had no argument against. “I thought so” said Ruth triumphantly “I knew you were enjoying the sex play. I knew it as soon…
  https://oranget6274438.wordpress.com/

 211. “I’m fine, it’s just… well it was all too much for me. I have never felt quite so… I don’t know.” I thought that her reticence in saying the words that described her getting close to orgasm was perhaps a hangover from her upbringing where sex and all the parts that go with it are a dirty word and something to be ashamed of.And then, I knew, Helen was afraid of experiencing a full on climax, as if it were some hidden line in the sand that she dared not cross. Perhaps she thought it would be the ultimate betrayal of her marriage, as if being in bed with me wasn’t. Perhaps it was the fear of a…
  https://bestiy5796957.wordpress.com/

 212. Maybe because I’m sexy and and I know how to use it. Or maybe it because every man in the office either wanna fuck me or have fucked me.   I stand 5’5 with perky 34 c breast. I have a nice Rachel Starr like ass and a tight pink Latina pussy. I weigh 130 pounds and I stay fit. I have black hair with red highlights that come to the bottom of my tits. My nipple and clit hood are currently pierced and sometimes I wear my occasional tongue ring. But enough about my body.  Let me explain how I got the name of Office Slut.   One day one of my co worker name John asked me out on a date. John…
  https://scuu8708062.wordpress.com/

 213. They had already gone passed two system sending out messages to anyone in the system hoping for a reply that never came, at first they thought it was because they were pre-eletronic race and couldn’t get the messages but after scanning some of the planets, they would every so often get a blip on the sensor scan but it would all was turn out to be either a comet or a stray piece of rock floating through space. The captain tried to hit on Jack a few times to which Jack was completely oblivious to as he had his eyes set on something else. True to his word Jack did give Lucie back her bow and…
  https://totipotent7182651.wordpress.com/

 214. I didn’t know if I was more excited to see her being gang banged or being served with the divorce papers.I did get erect seeing her being fucked, but I didn’t see her as myi wife, but being a slut in a porn video.She had stopped being my wife and I was going to let her know that I no longer had any love Her.Her libido was kicked into gear when she was with her pimps, she turned into a true nymphomaniac for black cock, she just couldn’t get enough.After the divorce, she would be free to fuck constantly.Adam asked, “You have said what you planned, but what is this secret you won’t reveal?” I…
  https://jorik95956761353.wordpress.com/

 215. I dove for cover behind a fallen tree.My companion dove too.He landed in a spot that was just frozen dirt, I was next to a pile of icy snow.Somebody threw an ice ball at me!My companion… I realized it was Tom.I peered over the log and saw two women with an ice ball in each hand – Molly and Cindy.I started packing an ice ball of my own.Tom said, “I got no ammunition! No ammunition!”I got ready to blast Molly, and…Why is it that I only remember the unpleasant dreams?I stirred in bed, then half awake, I realized there was a point to it.Tom didn’t fight back against Molly and Cindy because…
  https://sitatunga6316891.wordpress.com/

 216. She saw with relief that he was still too far away to have noticed any of what had just happened. She quickly smoothed down her dress, feeling very vulnerable without her panties.When the floor manager arrived Jack said, “Mind if I cash out first? I have an appointment I need to get to.”The meaning of his tiny smile was not lost on Lin.After a quick glance at Lin to be sure she was alright with that, the floor manager quickly finished with Jack and let him out the back door.Then he did the same for Lin before locking the door behind her.With her knapsack in hand Lin hurried…
  https://raydon170565.wordpress.com/

 217. I told my mom that i did not do the dishes when i told her that i asked Ani to do them so that i could study for my finals my mom said, yo should’ve done them yourself, they’re your chores, and grounded me for the first week of summer from seeing my friends and going outside, except when it involved cleaning. that’s when i started to think of my plan of revenge. I have 4 sisters who are Ani, Sindy, Lindsay and Maria. My mom’s name is Teresa. They were all pretty hot but i seemed not to notice until i had a very big change in my life, something i never expected. My momand all my sisters have…
  https://mountbatten385142.wordpress.com/

 218. Savita could only murmur whimpered cries as he picked up pace and fucked her like a bitch. Her ass slammed against his ball sack every time he pumped in. No one was coming to save her from being this penetrated brutally. She had signed up for it all when she signed their document. This was reminded to her every time he slammed his cock inside her.With each pump Ramesh became more aggressive as he kissed her her slender milkyneck thirstily and fondled her breasts rougly. With each thust her hair flew forward, her cries became morepronounced and her breasts jiggled, if they were not…
  https://pedicular8339614.wordpress.com/

 219. I laughed and poured her some more water and finished serving the rest of the bar. After serving everyone else, I stood at the end of the bar next to Tammi, catching my breath and just gazed at her. She looked at me and said “So what do you do after work?” I said “ Usually go over to the restaurant next door, get some breakfast then come back here and go to sleep>” She looked kind of thoughtful for a moment and said The first part sounds good, but you sleep here?” I said “No not here, as a bar manager I have an apartment attached to the bar. It is convenient, and I don’t have to go too far if…
  https://weknelly7593177.wordpress.com/

 220. He rubbed her slit over the flimsy fabric and noticed that the fabric was already moist. Now that Randy’s hands were busy elsewhere, Tom, who was closest took over playing with her tits. He gave one of her nipples a suck which made Cecile moan. Sam was now sliding Megan’s shorts down, her panties were pale blue lace. She looked nervous and the guys momentarily took pity on her. Sam sat on the edge of the table and invited her to sit next to him, he put his arm around her waist. He gave her more beer and pointed at the bottle of tequila on the table to ask if she wanted a shot. She nodded…
  https://villatic4324816.wordpress.com/

 221. Tyler has always been a cool guy to me, especially through high school.I’m not a virgin by any means but I keep myself good and tight by exercising daily and I don’t exactly fuck every guy that I see either.Had a few wild experiences as mentioned in my previous 2 stories, but overall I’d say I like sex if it’s good sex.Tyler knew I wasn’t a virgin and he’d kid around from time to time about doing this or that to me and we’d just laugh and move on, but back to where I was, we were riding in his car hanging out and he started in on me and was joking about sucking his dick and whatever and just…
  https://djdfhgf3149223.wordpress.com/

 222. Give us a kiss and we will see you Monday.Be good and listen to your Grandpa.OK, OK, OK Sandra said.They both laughed and said we will see you Monday dad.Sandy and Ralph watched them pull out of the drive and waved goodby. OK Ralph said, Take your bag up stairs. My big bed room is at the end of the hall.You have three bed rooms to choose from.They all have clean sheets and a TV.So which ever one you want is fine with me.Ralph watched his grandaughter walk up the stairs and thought about what a beautiful girl she is becoming.He turned the TV on in the living room and started…
  https://virilescence8321889.wordpress.com/

 223. I told Toby that I wasn’t sure about going to where he worked. Of course I was interested but I was afraid Trever may have been bragging or something. I was worried how the other staff would look at me. Of course Trevor was very nice but boys will be boys. However I couldn’t really come up with a good reason not to go. I decided to get dressed up. We headed for the restaurant. Toby seemed eager for me to see where he worked so I guess I was being mother.We walked in the all the staff were saying hello. Toby introduced me to everyone. The manager came out to see what all the noise was about….
  https://riseup7116960.wordpress.com/

 224. How did someone like him see me? No matter where I went that night there he was, staring into my eyes, I could just feel his eyes on me burning a hole through me was perhaps a better word. I went to the ladies room and looked into the mirror, my hair was perfect, my make up was perfect and my little black dress was immaculate and beautiful. I decided that I would speak to him. I stepped out of the room, and scanned the ever increasing crowd of people and I spotted him talking to a group of people, he handed them their drinks an then wandered back behind the bar. I looked to my left and found…
  https://hakosu5012889.wordpress.com/

 225. It’s kind of like learning to ride a bike as you are riding the bike. There’s a time for learning and a time for doing. I think now is the time for doing. We can learn later.”“I hope that’s a promise. That you will help me learn later.”“That’s a promise. You want to learn about something I’m interested in. And I think I’ll benefit from teaching you about it. It’ll make me organize my thoughts enough to communicate to you about it.“I’m going to wash your hair.“For the scalp, gentle massaging and running the fingers through the hair or touching the scalp with the fingernails can…
  https://vermeology3660068.wordpress.com/

 226. and Mrs. Michaels moved in across the street.I was a curious kid, and watched from my bedroom window.There was a large moving truck with two big Samoans and a white man moving stuff out of it.The new neighbours had a lot of stuff.The coolest thing I saw coming out of the truck was a Star Wars desk.It was only kid sized, but what kid doesn’t love Star Wars?I was getting bored and was about to turn away when I saw her:there was a girl about my age running around on the yard.She had flaming red pigtails which were streaming behind her, and was wearing a grass green dress.I was captive to her…
  https://viam1010230.wordpress.com/

 227. Young children have young mothers, generally. Being a single parent I took every opportunity to visit all of the parks in our town. For a small out of the way community we had four places for our children to play. The elementary school had a very nice solid wooden play gym, the high school had a nice field to run around on, and the main Community Park had a bunch of slides and swings. Then there was the park with a swimming pool. They had a good size pool for the older children but they had a six-inch deep pool for the younger children. That’s where I liked to take my two-year-old daughter…
  https://papaur5228776.wordpress.com/

 228. It was several minutes before we were able to speak.“I need another shower…and it’s… all… your… fault.”I rose from the bed, bent over to pick her up, and carried her to the shower.We kissed and kissed as the hot water ran over our bodies.I dried her, then myself, and we went back to bed.I had to laugh when I saw it.It looked like a hurricane had passed through.We worked together to make it then we climbed in naked, savoring the touch of skin on skin. As we fell into a deep sleep, the TV droning on all night.CHAPTER 4A month later not much had changed in terms of our sex life—we were…
  https://sumper1789926.wordpress.com/

 229. The way she walked around in the office was indeed funny and people got suspicious and asked her, she told that her ankle got twisted but later she told me her pussy and ass was sore from the battering she got from me the other day.It was almost a week that I didn’t fuck her, my cock was aching to be in her pussy and my lips aching to suck her pussy and boobs. It was Monday and our bosses were in head office , so I planned to use the situation to the full.On an excuse that I was looking for a book , I called her upstairs in our library which was situated in our MD’s room, which could be…
  https://incandescent1622700.wordpress.com/

 230. He wrote it recently. ~ JennyWell, it finally happened. For a while, I had suspected that my wife, Jenny, has been cheating. I confronted her recently with my suspicions, and she did not deny it, well, not really.Before I continue, let me give you a little background on us. Jenny is 55, and I am 57. We have been married 30+ years and have four children. I am solidly built with some extra pounds in my mid-section, 6’ 1” with brown hair and brown eyes. Jenny and I are both active on several porn and swinger sites, some together and some individually. She has numerous photos posted, but if…
  https://haliburton9710586.wordpress.com/

 231. After I finish cleaning him up, my goddess walks to me, hooking her leash back up and having me stand, saying “What a good boy you are, and for the rest of the day I will clean all your pre cum.” As she bends and licks it off my cock, giving it a quick suck, I moan and she stops – saying “Oh your not going to cum again yet. Later my toy.My goddess said to me “You were so hot, my toy. I have a few surprises for you today. You have made me so hot and wet. First I am going to talk to the other goddesses, Then you and I are going to walk the trail.” She goes over and talks with the 5 other…
  https://hek1364694.wordpress.com/

 232. On one side of our house was a single woman.She seemed middle aged and was relatively unattractive.Being married and basically more gay than bisexual, I did not pay much attention to women.I did notice that Jo, the neighbor, did have a fair amount of women coming by to visit.Many seemed to stay overnight.My suspicion was that she was a lesbian and was quite active sexually.I did notice a few men stopping by as well and most of them were good looking.They were in their mid 30’s to mid 40’s and all seemed to be in good shape.Noticing this, I decided it was time to get to know Jo a bit better.One…
  https://perlustrate8920119.wordpress.com/

 233. Another silent moment crawls by. “I’m just…” Holden begins. “I’m just trying to figure this out. Like you said, it’s complicated.” But no. It isn’t complicated. Holden knows what he needs to say. If he says it, it’ll uncomplicated things. A simple concept. But no. He can’t say it. He can’t – A vivid image suddenly pops in Holden’s head. It’s so bright and pure, Holden thinks he’ll go blind. And it’s all just a memory. Someone dims the lights and he can make out the scenery. A beach. Vacant. A beach towel has been laid out, and it’s baking in the sun because no one is there to shade it…
  https://indium9111713.wordpress.com/

 234. Gabe was so cute when he was asleep. Fletcher pulled the covers they were sharing further down to discover that the bed was still pretty sticky, and it smelled lovely.Fletcher looked at Gabe’s hot body, and put his arm to stroke his cheek. He moved his hand down his soft body, to end up by Gabe’s penis. Fletcher checked to see if Gabe was still sleeping, then he stroked his penis. He could feel his own penis gaining an erection, and he smiled. He tucked himself closer to Gabe as he saw Gabe was getting an erection. He put his penis next to Gabe’s and soon their boners were laying side by…
  https://protoplast67710.wordpress.com/

 235. Sandra seemed more used to it because she seemed to have far less trouble with them. Our arms were bound tightly behind our backs at the elbows and wrists and clamps with little bells were clipped on our nipples. Our collars were tightened very tight, making it harder to breathe and a leash was attached to the D-ring at the front. A dildo gag completed the outfit. As on command both slave girls lowered themselves on their knees at the same time after they finished their work. A second later my Master and Sandra’s hubby walked in and grabbed our leashes. My Master tugged hard at my leash,…
  https://vcf1expugn193747.wordpress.com/

 236. mmmmm….” Sandi moaned her fifthorgasm of the evening.Light sparkled off the sweat that poured over hercreamy skin.Her bountiful breasts heaved in ecstasy as Monica ate out theblonde’s tasty pussy.The taste of strawberries was unmistakable.(Thatwas a great idea that Sandi had with the whip cream and ripe berries.) Hernew craving for tongue was insatiable; Monica ran her tongue over theprickly surface of Sandi’s shaved twat.To watch them it would bedifficult to tell that this was only Sandi’s first experience in the armsof another woman.She licked up the cum dripping from…
  https://dilatometer6971713.wordpress.com/

 237. I’ve been working at a marina in the town I lived in. I also worked at the gas station my grandma owned. My family and and some family friends were all at my grandma’s house. I just got my truck so I loved driving everywhere. We realized we were running out of beer and ice. The store was closed but they gave me a key to it so i could get the beer and ice. I drove up there in my truck blasting some music. I opened up and turned on the lights and went on getting what I needed. A girl walked in as I was about to turn off the lights. She was really pretty. About 5’6″, thin, blonde hair that was a…
  https://gt758874873.wordpress.com/

 238. Everytime I went into the text editor, text would disappear, then reappear. I spent hours trying to connect the dots or at least see the end of the story. Eventually I gave up and just said whatever. I’m guessing that this site is a drupal install and an older version.While still with my ex wife, I was chatting it up with other degenerative perverts on a mobile sex site. I’m pretty sure the site began with the best intentions, but over the years every chat site becomes a perv site. Anyway I was talking to another dude who seemed to have the same interests. When I showed him a picture he…
  https://trilemma3712184.wordpress.com/

 239. Ame one of her fellow female instructors is just as fit and makes no secret that she is a lesbian.What Kay did not know is that Ame secretly crushed on her.Kay always saw herself as straight but did admit to herself that Ame is one sexy woman.Kay decided to jog to work that morning and decided to shower there just before work starts.She normally runs home or does her exercise in the afternoon but today she decided to do it in the morning because the afternoon she has an appointment.That morning went as planned until she entered the shower rooms…As Kay enters the shower area, she can hear…
  https://zonepieta3444563.wordpress.com/

 240. She had volunteered for the service some time ago, and was looking forward to serving her country.The sign at the induction center read “new recruits this way”, so she followed it and ended up in a room with eight young males who were also waiting for instructions. After some small talk, they were quieted by a sergeant, who entered with some male nurses. “OK, fall in!” he barked, as everyone lined up.”First, the physical. Remove your shirt, shoes and pants and get ready for the examination” he ordered. “What room do you want me to go to?” asked Victoria. “You’re…
  https://univoltine9678095.wordpress.com/

 241. He locked the door and put the closed sign out, he grabbed her hand and said, “let’s go out to the shop.” Bonnie followed him into the shop as he lead her over by her car. He turned around to face her, his back to the car, “ok now I want you to suck my dick.” Bonnie nodded and moved to her knees in front of him, “yes master.” She fumbled with his belt, finally she got it unbuckled and unsnapped his jeans.She tugged them down his fat legs, along with his briefs, exposing his skinny 6″ cock to her. Ethan looked down, over his fat gut, trying to see what she was doing as he felt her take his…
  https://bleckhard1321013.wordpress.com/

 242. I nodded. Back to square one. But she was still in the black and white top. “And so if someone gives you the evil eye, what then, you slink away and put on a bra? What is there to be ashamed of?” A waiter, not the waitress, approached with the food. “Dinner’s up.” She sat forward, lifted her tits and sat them on the table in front of her.I had to sit back to make sure the poor guy had room to put down both plates, one a little closer to me. He looked only briefly at me. “Do you need anything else right now?” Val looked up and said no. He left.“I think he liked the show,” I said…
  https://skulldugger5460211.wordpress.com/

 243. Her husband, James, had been gone for so long, she couldn’t stand not being able to experience life and explore as a person. James had worked for only a few years as a world-famous travelling photograph in an upscale art registry. However, she felt the neglect, she knew that James had loved her, but he travelled so much while she waited and waited, not knowing that her husband had the same things in mind. It wasn’t that she hated or disliked her husband, it was the complete opposite. She and James had met in college, senior year, they quickly fell in love after sharing so many common…
  https://electriceel1158383.wordpress.com/

 244. He put his hand on her thigh. “They get paid more, for doing more.” His hand came up slowly to her hip. He rested it there. She didn’t respond negatively to his touch at all. “Yeah, that’s right,” he said, moving his hand up further until he slowly ran his finger over her hard nipple. “You would be great.”She smiled and then looked over at the Boss. “I don’t think so,” he said. “Not right now anyway.” He laughed and stood up.“Too bad,” the man said, still holding onto her tit. “You would make a shitload of money.”“Dinner?” the Boss asked the group.“Sure,” was the reply.Carole picked…
  https://traviscol9515585.wordpress.com/

 245. Holton,” she replied, “there is a young woman out here who claims to be your wife and is demanding to see you!!!” “My wife,” he exclaimed in surprise, “I’ll be right there, thank you, Alice!!!” He strode over to the door and upon opening it, sure enough, there standing next to Alice’s desk was Faye, his wife of three months!!! “Honey,” he said in a slightly strained voice, “what on earth are you doing here, I am absolutely swamped!?!” “I just had to see you,” she replied with a hint of desperation, “can we go into your office for a minute, please!?!” He was about to tell her he’d see her at…
  https://ian5valvar7350183.wordpress.com/

 246. As long as I kept my grades up, I was happy. Daisy would make me do things like join their sex games. Things would usally turn into an orgy, making Chris a very happy guy with three girls. He was rough with me but gental with Daisy and Kari.When normal sex, if you call that normal sex, would ge bored, Daisy always had a great idea. Shes tried things like blindfolding me or tieing me down. She would make me be naked for any sex game and now its starting to turn into everynight. She says to keep me in line she must spank me every night or whenever she feels the need. Afterward she tells me…
  https://ailurophilia5369912.wordpress.com/

 247. Suddenly Anna realises she’s remembering the events of that night. Trying to shake herself out of them Anna struggles for a second before giving up, knowing that she will have to relive them until the end.Watching as if through another’s eyes Anna sees herself walk across the foyer books into the hotel and goes to her room, later she comes back down and goes to the bar and takes a seat, she orders a drink and looks round picking out the solitary men, after a second Anna turns back and orders another drink flirting with the bartender. After half an hour she starts to feel herself becoming…
  https://libanomancy249316.wordpress.com/

 248. He looked down at the cute naked 13 year old sleeping next to him. Grinning he felt Ashley’s firm round buttocks pressing against his morning wood. He scrabbled around with his hand to find his cell phone and flipped it open. 7:14, he had time. Shifting his body down slightly Matt licked his fingers and inserted them between Ashley’s legs and into her cunt for lubrication. He then slipped his ready cock in place of his fingers, beginning the orgasmic grind. Despite the growing sensation in his lower area he noticed Ashley’s breathing getting faster. “Morning”“Morniaaaahhh” she replied as a…
  https://prepossess2861778.wordpress.com/

 249. I swiveled my bra around and it too landed on the floor. Nature took over and I instantly covered my large boobs and blonde bushy pussy; thinking that the young stud might be put off by seeing a 38 year old woman naked. “What are doing, you silly cow?” Lewis laughed as he roughly stroked his long rod; “Show me your tits.” I no longer had any pride to lose so waved my arms in a Salome fashion as he devoured my mature body with his eyes.“Fucking hell Courtney you are a beaut!” The young lad whistled his appreciation, “now come and suck my dick.” I sashayed the couple of feet…
  https://hedonist9169639.wordpress.com/

 250. He quickly undressed down to his boxers and they embraced, kissing and cuddling, enjoying the skin contact as their bodies pressed together. When they parted, she kneeled and removed his boxers. “Oh, my!” she exclaimed. Even soft, his cock was longer and thicker than average. She took it in her hand and gently massaged it, feeling it respond to her touch immediately. She watched in awe as she persuaded it to grow to its full majestic seven inches, longer and thicker than any she had ever seen or touched before. Accommodating it was not going to be easy. She wondered how much she could take…
  https://telegra.ph/The-Coffee-Shop-06-30

 251. My eyes fall onto the line she was responding toRenard stood before Amber, it started.My eyes travelling further along the line.His erect cock near her face as he pushed the first small golden trickle from his bulging dick.Increasing the pressure it would become a forceful stream rushing from his erection, splashing across her bare breasts and face.I read further, working the vibe between my wife’s legs gently. Renard reached down and would guide Ambers’ face into that golden stream.”Please” she begged me, “Don’t read anymore”.”It’s a little late for that” I softly say into her ear, as…
  https://telegra.ph/Virtual-Third-06-30

 252. He went to his room, locked his door and undressed.He then got out his lube, put a non-cam tissue box near his bed and laid back with his laptop on his lap and his monitoring program on.The window that would display all the views that had motion in them was blank so Nelson opened up a small window with one of ‘Pornhub’s’ upskirt compilations in it and he lubed up his hand and began to massage his cock and balls as he watched the video.The living room cams all came to life as Stacy (Nelson’s step mom) carried in the groceries.Sam (Nelson’s dad) had hear the car and came in to help.Once…
  https://telegra.ph/The-Amazon-Box-Chapter-2-06-30

 253. While Sally got her dress on I picked out one for myself, a plain red dress that merges into a pleated skirt at the bottom with thin straps over the top and a neckline that shows an inch or two of cleavage. It’s one of my favourites because it’s really light and the bottom dances around my thighs when I walk… and because it makes my tits look bigger! When I had put it on I gave Sally a little twirl so she could glimpse my bare bum underneath it.”Mmmm, very sexy,” she grinned lecherously at me. “You better find some underwear though! Are you wearing a bra?””I’ll wear that red thong you like…
  https://opiumka5011260.wordpress.com/

 254. We talked for quite a while about where we were from. She told me she was married with two children – and that her daughter was in the dance troupe – but was too old to take part in our show. She told me that she loved her husband and her family and that when she was younger she had shagged around a lot and had always enjoyed sex in exciting places – but that things had tailed off with her husband now – and it was all a bit routine.I asked her where her most exciting sex had been – and she said she had once been in a restaurant, gone to the loo and taken her under wear off – come back and…
  https://myopia6944540.wordpress.com/

 255. After a couple of drinks we all head back to the the hotel room that we have booked, stopping on the way to get more drinks in.As you pour the drinks me and her settle ourselves back on the bed and start kissing, taking our time as we know you are watching. She starts moving down my body, starting with kissing my neck, my hands on her tits, she is kneeling in between my legs by this point with her arse in the air giving you a very sexy view of her pussy. i can see you getting hard and I tellyou to come and join us on the bed. Her mouth by this time has moved down to my nipples and she is…
  https://quarterdeck9357780.wordpress.com/

 256. I told her to take it or leave it. She took it.I look after myself on the weekends. I cross the border into the U.S. to do my banking and collect my mail from my post office box. On the Mexican side I do most of my shopping and socialize. Guadalupe showed up for work the following Monday. She was quiet again but I don’t think she was giving me the silent treatment this time. I didn’t worry about it and didn’t try to talk to her either. After lunch, I could tell she wanted to talk again but it was up to her to break the silence.”Do you want to do anything?””You mean like last Friday…
  https://grimreap6931351.wordpress.com/

 257. She wasn’t uptight now.Suddenly, Kathy let go of his penis and stood up saying “You know, I’m getting awfully horny down here. You don’t mind if I get undressed do you?” Without waiting for an answer, she unhooked the dress straps from her shoulders and peeled the garment down her body until it hit the floor. She was now only wearing a bra and panties, her cantaloupe sized breasts seemingly threatening to pop out the top of her bra. She leaned forward, showing her ample cleavage to Jack, who found himself unable to pry his eyes away.At work, Kathy had never worn anything even the least…
  https://uglyduck4427693.wordpress.com/

 258. They all claimed that the other three women had intended to go but that they had all backed out at the last moment. My boyfriend eventually begged me to go with him.Well, fuck it, I wasn’t going to stay home all by myself for a whole week just because of the other girls backing out. I was going with the boys and I was going to enjoy myself too. I liked all of my boyfriend’s friends and I always had a great time whenever we were together.I took great care to pack just my sexiest outfits. I only took bikini tops and no bras, I took only thong panties, and I took things that the boys…
  https://sgsergser8313603.wordpress.com/

 259. She left her school books at the bottom. She couldn’t carry them with the crutches. Walking with half a leg in a cast was hard enough. This is what I get for getting playing soccer on a frozen lake.Her parents had been worried and pissed. She was 18 years old and she had broken her leg in her first year of college.“You’re not a kid anymore,” her mother had said. “Please at least act like an adult.”Her parents forced her to move back home, away from the dormitory. They were afraid of hurting herself or falling and no one being around to help. It was her second day at home and she was…
  https://lenusjka3639164.wordpress.com/

 260. These people run together with step around these people along with the boots and shoes nonetheless seem excellent. I do think they are often well worth the charge.
  Very good article post.Much thanks again. Really Cool.
  Of course, what a fantastic blog and educative posts, I surely will bookmark your site.Have an awsome day!
  Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is great, as well as the content!
  I really liked your blog article.Really looking forward to read more. Much obliged.

 261. Simon’s parents are in Paris, his sisters at his grandmums.Mum and Dad are in Barbados. They called three weeks ago with a lame excuse about not being able to have me home—so we manufactured the whole thing.You said Barry next door always spends his weekends at his girlfriends, so we figured . . . what a great time for a romp.”Romp.Little did I know how much we would romp. “I hope you told Simon the rule.Work first, play later.”“Yes, of course.I kind of thought about skipping it, but then Mum is paying for Wendesday.” Roddy pulled his book out of his duffle and sat on the bed, as I…
  https://xxnjxx4167148.wordpress.com/

 262. We recently moved in together in a small but cozy 1 bedroom apartment close to the city. Shelby loved being in the city surrounded by people, while I enjoyed my solitude so we settled on the apartment not too far from the city but close enough to make her happy. I’ve been at my new job for about 4 months and have dedicated a lot of my time to my work, making our sex life bland. Shelby would never tell me but I could tell she desired something new. One day I was talking to my friend, Ethan, about my sex life with Shelby. Ethan understood my struggle having been with his girlfriend for 5…
  https://skiamachy4618685.wordpress.com/

 263. I enjoy having sex and have considered myself as a sex addict. During my marriage, I was not happy sexual and I was married for ten years.I cheated through out my marriage where I dated married guys who are closer to my age. I was satisfied outside our bedroom and I needed to spice and spruce up my sex life. When my divorce was final, my health turn for the worst. Mine you, I am not a barbie doll, I consider myself a well arounded person at 5 ft, 200+ and I don’t really care what others might think due to my shape, but I got a body that does not stop. 56I, 48, 46. My nipples with medium milk…
  https://morgolin1212.wordpress.com/

 264. How her body pleasured us and how we pleasured her. Scott and I had decided to take the boat out for a couple of days, and enjoy the peace and solitude offered by the local waterways and its myriad of beaches.It was only at the last minute that my girlfriend Sarah decided she could join us, successfully getting time off work by swapping her shift with another workmate.It was not a large boat but had comfortable overnight accommodation and a well laid out galley and dinette.Sarah and I quite often use the boat, fishing and swimming and just laying in the sun during the summer months.We…
  https://ddenxon5457285.wordpress.com/

 265. You picked me up in your truck and drove me to your rental. The renters had moved out and you had some fixing up to do before the new ones move in. I had no idea what you had in mind so I did as I was told….thinking I should definitely dress as a hot construction girl. I wore my skinny jeans with the holes in the knees and a soft thin T-shirt that you could see my nipples poking through. I even had my own little leather tool belt. When we got there to my disappointment you actually did put me to work. We fixed things around the house. Every once in a while you would undress me with your…
  https://snipocracy4610093.wordpress.com/

 266. Suddenly i hear the door opening and a very gentle female voice say to me. Are you alright sir,I turn around and try to focus on a very sexy women silhouette. As my eye site was coming back to me I realise that a beautiful chinese nurse was standing next to me. I tool me right out of my dizzy state and straight away I could feel my heart beat faster and faster. She was wearing a small tight white blouse that just moulded her sexy shapes so well. Her clivage was quite visible because I could see part of her bra when she bent down to check my pulse. It straight away sent tingles in my…
  https://xenomenia4848075.wordpress.com/

 267. I’m 16 years old with light brown eyes and jet black hair. I’m 5ft 11 and fairly slim. My serious eyes are my most striking feature, combined with my evenly spaced brow I actually make quite an attractive teenager. This is a story about my first girlfriend (who lives next door) and her ominous step Dad. It was the fifth of December when I started dating my first girlfriend. There was no denying it, I’d scored. At just 15 she had D sized breasts. Her long flowing hair came to rest, just tickling her nipples and her face had the complexion of an angel. Her skin was the lightest shade of brown…
  https://dimak5538810.wordpress.com/

 268. She said sorry I can’t reach it would you mind getting it for me?Sure I said. Now I am not real tall either 5′ 8″ and I have a small middle age bulge, but other than that I am in pretty good shape. At 175 pounds and doing construction every day I have a decent build. I reached up and got the canister down then asked how she would get it if I wasn’t here to get it. She laughed and said stand on a chair how else. She poured some into a small container and then asked if I needed anything else. I said no and thanked her for the sugar. Then I asked her if we could talk? Sure. What did I want to…
  https://citarnosis3166448.wordpress.com/

 269. He was powerfully built, tall with broad shoulders and muscular arms. He wasn’t extremely black either. Lori compared the color of his skin to caramel.”So this is the hot piece you said your buddy Bill was bragging about.” Said SeanSean walked over and boldly took hold of Lori’s swaying tits. She moaned as he rolled her nipples and the speed of her fucking increased. The one fucking her abruptly pulled his cock from Lori’s pussy. He was getting too close to shooting a load. He wanted to watch this little white girl with Sean’s big cock.”Take his cock out for him.” Lori was…
  https://galliot6084147.wordpress.com/

 270. Tracey only wished she could do the same but she was too anxious for that. She knew she had been here a few hours at least, she had not checked in at the hotel, she had no way of contacting anyone as the phones were out and nobody had any idea where she was and to cap it all all her ID and money was in her purse upstairs in the filthy bathroom!Finally sleep did come, maybe not too surprising as she’d hardly slept on the plane so when she did finally fall asleep she was out like a baby. She was only woken by the clanging of the big metal door as Macey slammed it shut behind her. Luckily she…
  https://gingham9948227.wordpress.com/

 271. ”I whimpered but she was right, I loved how horny I was. We washed each other and then she stepped out and put the faucet to cold. I almost screamed as Kerry laughed. “You need a cold shower to calm down.”Kerry slept in Grahams arms in the bed. Whilst I made up a bed out of pillows and cushions to sleep at the foot of the bed. Graham left early the next morning leaving Kerry and I. She immediately unlocked me. We talked about the last night as she Edged me. We agreed that it had exceeded our expectations and that we’d both been incredibly turned on. I told her I had loved watching her…
  https://truefate3464427.wordpress.com/

 272. I kissed the head and licked it marginally too, all the while, he wouldn’t take his eyes off me.All that just made him even more enticing, so it was like a burning fuse, but yet, the anticipation of not knowing how long it would last, made it all that much hotter. I felt the veins in his wood pumping hard, so I was all, but sure that he’d need to pop soon.Yet, it was still all a guessing game as I kept his member in my hands and towards my mouth too. I even allowed the head into my mouth for a few brief times, but didn’t give him full oral though. I only dangled the delicious carrot in…
  https://taurean306868.wordpress.com/

 273. i was skinney dirty blond and have dark blue eyes. we were a good match. We had been set up by friends and relay hit it off. one week end my and her parents both had to go out of town. so we told each other where we were going and we both were going to the same beach, and were staying at the same hotal i was on the 5th floor she on the 6th. when our parents would leave. we went to each others rooms and made out. well one day i went over and she was naked watching porn on the tv. she told me to sit down by her so i did. she started to p;ay with her self and i got hard watching her. she…
  https://firepoint4650909.wordpress.com/

 274. However, he showed no sign of disapproval and when he moved between her legs, she spread them further as an invitation to go in. He kissed around her pussy before using his hands to delicately open her outer labia. She was still dry down there, but not for long. He kissed and licked around the outer lips and spiraled his way further in. Nancy reached down to hold his head, but let him control all the movement.“Oh, I love what you’re doing,” she moaned out to him.She could feel herself waking up deep inside and coming alive from his touch. Her juices were already starting to flow before he…
  https://samuelj5428488.wordpress.com/

 275. “Hi, I‘m John Barnes, I think Sarah, my wife, is here?” he said awkwardly as he approached the reception desk.“That will be the ‘Sour faced little cow with yellow hair?” the receptionist queried.“Er I was joking,” John admitted, “When I filled the form in.”“Oh well it describes her quite well,” The woman replied with an evil grin.“She asked to see me?” John explained.“Yes, I know, the ungrateful little bitch,” the woman continued, “You had better come through.”John followed her into the back room.It was just a corridor a couple of metres wide. It stunk. The floor was polished…
  https://xenomania9656468.wordpress.com/

 276. My first experiences with sex were strictly homosexual.Not because I was “conflicted” or felt gay.I rally did not even know.I just knew that I was horny and what I was getting to do was very pleasureable and cool.As I grew up I discovered girls and for a while I was doing both.Girls and guys then I stayed completely hetro for the length of my first marriage.Never really wanting or desiring sex with males, though I was open to it if I had a chance.This is the first of my early sexual adventures.I will post others.Everything has to Start Somewhere.I was about 11 years old that…
  https://nomadiction6860329.wordpress.com/

 277. She was about 5″1, small breast, nice butt. She loved having sex, she had fucked every white guy in our class at least once. Now she wanted to try something new, she wanted black dick. Now at our school not many black guys wanted white girls except one and that was Jamieo. He had a white girlfriend named Jessica. Jamieo was 6″5, slender, he was on the football team. Jessica loved to flaunt that Jamieo was well endowed with a 8inch long dick, it was biggeraround than a quarter. This made Jennifer very wet every time Jessica would mention it. Jennifer knew she had to get in on some of that…
  https://scotoscope3440409.wordpress.com/

 278. Even fully hard his cock went no further in my mouth than the back, just before the entrance to my throat.He moved me back and indicated his desire to have me leaning over the bed.He unceremoniously moved around me and thrust into my pussy.It had been a long time since I had a less satisfying fuck, but after putting my dress back on, I opened the door to leave, feeling his cum in my pussy, and stepped into a group of three men.Tom was not among them so perhaps he wasn’t the renowned leader of the group he wanted me to believe.We stood in the hallway somewhat awkwardly, but that changed…
  https://mussitate915704.wordpress.com/

 279. I thought frantically about what could I do.‘Sorry.It may seem like I was deliberately watching, but it was inadvertent.I’ll keep my door totally closed or open from now on.Thanks for pointing this out.’I hoped that text would mollify her, but, in any case, ought to give me an out with any court.‘And give up your show?You’d do that?Come on, what are you afraid of, you pervert?’I licked my lips and scooted back to observe her.She kept on ostensibly working.But she slyly shifted her legs casually so her skirt rode up even further.I couldn’t believe it.I’d seen that move before, she’d…
  https://morrigen1674595.wordpress.com/

 280. He was civil, but it was obvious that he had no intention of asking me for another date.I decided not to press him too much, so began eating lunch at another table so as not to provoke him any further.I talked with Jean asking her what she thought I should do. “Well, for one thing you can stop playing games with him!I’ve heard that he really likes you, but can’t stand you being devious.He doesn’t know where you stand with Tommy and from what I can gather you won’t tell him, so he has decided that you really want to break it off, but don’t want to hurt his feelings.Why don’t you just level…
  https://eccaleobion9748390.wordpress.com/

 281. When I was 40 I was not dating anyone so decided to fill my dream.I got into good shape still could not pass ass awoman but I ordered Some pink panties and black stockings and a black wig.I got a i love cum choker because i would watch pron and wish that was me swallowing dicks and eating cum in my mind. I was tired of walking around with this stuff on my mind one night i got in the shower and shave my legs and face very good .I got on line and put a ad out that I was cd looking to be made a bitch.I got alot of emails really fooled me.So I got one man to comere to my house late that night it…
  https://friezer8280317.wordpress.com/

 282. “Does this chick want me to fuck her right here in the store?” Dan thought to himself, because I would be more than will to do it he smiled to himself. “I was also wondering about a butt plug” Cindy said to Dan’s back as he walked to the front, ” it was something they were using in the video we watched” Cindy said quickly not wanting him to get the wrong idea or did she.Did she want him to fuck her, no she was just flirting with him that was all, she told herself. Dan stop walking to the front, turning around he said, ” uh the butt plugs are just a little further down that same isle”…
  https://yearglitch6791197.wordpress.com/

 283. I panic, I can’t move my arms or legs… they’re tied to the bed I am laying on. I feel a cool breeze on my body, my mind races… no clothes, I’m naked! What’s happening, what’s going on I ask myself! I struggle to get myself untied, I pull and pull but the ties only tighten around my wrists and ankles. I start to scream for help but it’s useless no one is there. I hear a sound, what is it I wonder… then you speak, “relax little one”. I scream who’s there, what’s going, why am I here… no answer. I plead with you talk to me and still there is silence, my name is Cyn Dubrinsky and my family will be…
  https://c10c7843352.wordpress.com/

 284. V Dave had notice that my pants in my croach area had started to rise. I was starting to get a boner. He ask if i would mind showing him. I had never really been with another girl or anyone and i was high so i figured why not.. So i unzipped my pants and slid out my prick. Im 16 and i have a pretty big cock about 8 inches and pretty damn thick. When it was all the way out he just looked at it and said “damn dude thats huge” i reply “really?” he says “yeah”. He than without asking he places his fingers around my cock. “ahhh that feels good” i said when he was touching it. he started to laugh….
  https://tracer103443247.wordpress.com/

 285. I laid in bed while my sister and teacher were still fucking in the bed next to me.As I tried to fall asleep, I couldn’t because of their constant screaming, gushing sounds of semen, ass pounding,gagging, slapping, vibrating from her strange white wand, and from my nagging pussy, I didn’t know what to do to calm it down.I awoke to see nothing but her pussy on my face and felt a hard cock in my ass. They were still fucking!!!I then looked off to the side to see a video camera, my teacher was still video taping everything, then I thought, it was always there, in the classroom, me and my sister’s…
  https://heroineism3755198.wordpress.com/

 286. It dawned on me that maybe I need to buy Ronda a new car as well. Her car isn’t all that old, but it does have some mileage on it and as she seems to make Chateau calls, some for work, some for play maybe she needs a better one as well.Once I get into the garage, I poke the buttons, the garage door closes behind her. I open her driver’s door to help her step out. She puts her arms around me and kisses me passionately. When we break from our kiss I ask, “I’m guessing you’re not here for work then,” I say smiling.“Well, actually I’m here for both work and play if that’s alright with you,”…
  https://guardiang2257788.wordpress.com/

 287. Also, if you liked my story, please up-vote it.If you didn’t like it, go ahead and vote but leave a comment as to why. Everyone could use constructive criticism.If the only reason you didn’t like my story is because you are jealous, don’t vote, just move on.If the reason you didn’t like my story was because of the subject matter, why did you even read it in the first place? It is tagged properly, if you didn’t read the tags, that’s on you, not me.Chapter 4As Cammy’s story progressed and the horrors that had been heaped upon her piled up, Wolf held her tighter and gently stroked her…
  https://bartchic1182590.wordpress.com/

 288. my main things that I like about my figure is my bumm and my breast. I have 32 dd breast and I very shaped jiggely bumm. I asum I have this kind of ass becauce of my south african hertij. My dad came from south africa. My mother came from america. I have a white complection and all the boys say I look cuit becauce I look younger than my age. I think its becauce I am small my hight makes my boobs look humungus on my small hight I atracted olt of men. Yes I used it to my advantij to get what I wanted at time. Like a free taxi when I had no money or something. My family was poor so I nevva rely…
  https://anita851243370.wordpress.com/

 289. Unfortunately, this made dick swell again. My face really began to burn, and I couldn’t help but glance down to her hand. Naturally she followed my gaze, and saw my problem. “It’s okay, Tim. I understand,” she said, sliding her hand up my thigh. “But…” I said nervously. “Tim, there isn’t anything to be embarrassed about. It’s quite natural for you to find me attractive. I think I can help you..” “Sam, are you going blow him, or just talk about it,” my father said, not looking from behind the paper. “Look, I, uhm, I.. I gotta go..” I said as I slid out from underneath my…
  https://cachalot6418153.wordpress.com/

 290. The girl laid down a solid beat. Despite her cute young “earth mother” body, she was “one of the guys”, able to dish it out and take it during our frequent screaming matches. Her round face would get red under her long black hair. Her ample tits would bounce as she put her hands on hips, spread her sexy legs and stood her ground. At that time we were grabbing any work we could scrounge up but we dreamed of chart topping hits and worldwide tours while we fought to find our sound.I had written a song the previous night and was excited about it. Some songs take a lot of work. This one seemed…
  https://mednight3249403.wordpress.com/

 291. He become friend with me during a fashion show in Delhi.. Where he was the Event Planner for the company which has organised this fashion show.. He has narrated his story to me during our several meetings. This is a story about how he become a Sugar Daddy of Two familiesMaanvi andRupali started to give him food every alternatemonth as he got stomach upset due to outside food for long and on one fine morning when she went there to give him morning Coffee on seeing his erect 9 Inch cock while he was asleep and she was lured into sucking it and then while bathing she fell in bathroom and…
  https://jcvrf8642337.wordpress.com/

 292. A warm fire,candles, a goumet dinner, and wine. The kind of night you only dream about, but little did I know that it would exceed all my expectations.I had met Kim through a mutual friend, and after talking a few times we agreed to have dinner.She arrived at my house at the decided time, and I took her coat and poured her a glass of wine. We chatted all through dinner, and was warming up to each other very well.Then it happened, while reaching to fill her glass, my arm knocked my plate into my lap, also splilling my wine.We laughed it off and I said I was going to take a quixk shower and…
  https://xare6797689.wordpress.com/

 293. Out of nowhere I felt Ashna’s hand in mind. She held my hand, and as I swallowed hard to contain the thrill and the stark terror that invaded my mind, I calmly wrapped my fingers around her hand as if it were the most natural thing in the world. Ashna asked where I was staying, and I explained to her my provisions at the hostel. She seemed rather curious, and explained that she’d never been in one. I told her she wasn’t missing anything, but she asked if she might see it, to satisfy her curiosity. We arrived at the modest building moments later and I led her up to the room where I was…
  https://telegra.ph/Flavours-of-India-07-03

 294. I might drink just a little bit of your blood from time to time, just a little bit. That man is a disgusting vampire. One of the worst.”“I guess I should be thanking you for saving me from him,” I say.“Well, if you say so. I know a few ways for you to show your gratitude,” she smiles.Once again, I find myself short of breath. “What would you want me to do?”“Oh…” She ponders to think. “Maybe if you could just let me sink my cock into that tight plush little butt of yours it would make me very happy.”My eyes go wide at such a suggestion. “Will… will it hurt?”“Hmmm, maybe just a…
  https://skyscraper3002931.wordpress.com/

 295. “We miss you around her Lajita, you and Dalip,” He says breaking the hug and shaking the man’s hand. “Is this your new hand,” the woman, Lajita, asks looking at me. They introduce me but neither shakes my hand or do anything but extend basic pleasantries. Guy motions me to go shower and clean up. I’m clean and dressed even passing Natsuko on my way to the living room as she is getting ready to head out. I don’t pay attention but once in the living room I see that everyone is getting ready to leave as Rachael pulls me aside to talk. “Hey we’re all going out and while Lajita has a…
  https://altometer8179229.wordpress.com/

 296. ” I rubbed my fingers around her folds and then shoved a finger up her cunt. She is so wet that it easily slides in. I laugh. ” I know what you need Melissa. I’ve always known.” I lowered my head and licked her cunt lips. She can’t stop the moaning or the way her hips move to get closer to my lapping tongue. I licked her cunt while pumping two fingers inside of her. She grabbed my hair pulling me closer to her wet cunt. I laughed and continued to work her body, giving her what she didn’t even know she had been craving. I pull away, my face wet with her juices. I lower my wet finger to her ass…
  https://goliard6888780.wordpress.com/

 297. She cried out as the bra straps tore and as the hooks of the back band tore into her flesh. She clawed at my arms as I cupped her breasts in my hands. I gave them a rough brutal squeeze and she cried out with pain. ” Keep your hands off me!” She hissed at me and I gave her tits another fearful squeeze. Because she is petite her 34 C breasts are round and firm standing out like fat torpedoes. The tips of her breasts come to a conical point and her nipples are very evident. Their protruding nature makes them very sensitive. She cried out when I pinched one. ” Oh—-look at those nips!” I thrust…
  https://xaivmelano6369989.wordpress.com/

 298. I always had a secret crush on Donna, who looked much younger than her thirty two years. Because I was very married, I made it a point to keep my eyes, hands and fascination in check, but every now and then, something would give me a reason to pause and think, “What if?”Donna called one afternoon and my wife answered the phone. I heard Rebecca respond, “I’ll send Rex right over.” I knew instinctively, that when I was being dispatched to the next door neighbor’s house, it was usually to help Donna address an immediate need because Harold was either now around or out of town. The…
  https://xira4085264.wordpress.com/

 299. “I’ll come to you, then, while our charges sleep?” Nahri asked. “Yes, I would like that very much,” Lonji murmured lightly. “Good,” Nahri said as Shandel groaned and pumped Kyla full of cum again. Kyla withdrew her fist from a twitching Zylesen and sat up on Shandel’s softening cock. All nine of them were panting and satisfied for the moment, and the handlers dispersed to bring water for their charges. Lonji and Nahri disentangled and flickered away to do the same. Lonji handed the small skin of chilled water to Kyla who sipped it gratefully after slipping off Shandel. After…
  https://relativism492738.wordpress.com/

 300. I felt the humping activity start to slow down to some extent. I knew he was putting something wet inside me from the very beginning, but, I didn’t think it was his puppy making sperm. Something like a precum, I guessed, giving us the lubrication we needed. I then felt him really pull hard on his doggy cock, as if trying to remove his knot from inside me. I then realized he wasn’t trying to pull it out as much as he was trying to see if he was securely tied with me, mating with me. I guess once he was satisfied with the tie, I felt his cock throb and jerk inside my pussy. I felt a very warm…
  https://linarra4576535.wordpress.com/

 301. We said our goodbyes and I started on my chores, I did the lawn trimmed the bushes put everything way came in and took a shower then sat to relax. Toni went to have brunch with her girlfriend a real MILF we have had a quiet a few threesomes and foursomes with but that’s for another story, As I was told later, they were talking and her friend is very daring always horny like Toni she is always flashing ad teasing the guys around her either bending down showing of her fabulous Tits or spreading her legs and giving a up the skirt eye full of her panties or twat. Toni started to get into it with…
  https://lunchers4211421.wordpress.com/

 302. A few minutes later he walked into the back yard. She was reading her book. I could not tell if they were talking. She had put her bathing suit back on. She then got up and walk inside there house. He kept moving the back yard.I put on some clothes and ran back to turn off the lawn mower, in my back yard. I opened the small wooden doors, to the tool shed. I then pulled the one over head light, to turn it on. There were a few tool in the shed. A big can of gasoline, and enough room for the lawn mower. I shut the door and walked back to my house. I picked up my clothes off the grass. I then…
  https://brunsondid7717765.wordpress.com/

 303. With every file on my desk I had to ask myself if I was trying to see Sara again or if that was even worth it and if I should make up the difference by trying to pass by Lisa’s bar on the way home. Chasing two rabbits meant I would lose both, chasing neither also meant losing both, so I had to think of something.I gave up. I went home, alone, on time.—Sara pulled up to a dingy bar not far from work, a watering hole she hadn’t visited in a while. When she made sat down at a bar a familiar face greeted her.“Hey Sara! Long time, no see!” “Hey Lisa, remember my usual?”“Of course!”…
  https://indium5705257.wordpress.com/

 304. “Cindy is free to explore all she wants,” I said. “And you?Are you free to explore as well? she asked.I nodded towards her.My mouth was too dry to speak.She smiled at me and turned back to watch what was happening.I turned and watched as the jerk bent down and pulled one of Cindy’s nipples between his lips. She tilted her head back and sighed.Knowing her as well as I did, I could tell that she was very aroused and was ready to watch a good show.She pulled his face off her tits and bent down and kissed him hungrily.Then she pushed him towards her other nipple and forced it into his…
  https://quern7662484.wordpress.com/

 305. “Play with my pussy while I jerk you off. Rub my clit; I want to cum again. Can you make me cum again, Noah?”“Yes ma’am; anything you ask for.”“Did you like to watch me ride that cock?” He grunted an affirmative response. “I like to put on a show for you. It makes me so horny, the way you look at me and watch me with unbridled lust in your eyes.” I tightened my grip slightly and stroked him a little faster. “Anything I ask for though, huh?” He made another affirmative grunt again. “What if I asked you to watch me fuck a real cock, someone else’s?” He didn’t respond; his thoughts torn…
  https://miuki6936732.wordpress.com/

 306. I fired up the laptop, and sent a text message to Master L, but received no answer. I was still feeling the alcohol I’d drunk, and remembering the feel of Master K’s hands on me; I realized that I liked what he’d done even though I didn’t particularly like him. I felt confused and had some trouble settling down to sleep, but finally managed it.Sunday morning was dreary and grey, rain coming off and on until well past no0on. I spent the day reliving the previous night and thinking about my reactions and how I felt about the whole situation. I didn’t want a new master, the one I had suited…
  https://lynfury4193876.wordpress.com/

 307. My psych class doesn’t start for a while yet. My name is Cindy and I’m just finishing my first year at a major university. There are over 30,000 undergraduates here so it is very easy to get lost in the numbers. As a nervous person, I stay in my dorm a lot but I’m in the library a lot more. I worry about me grades to much and I’ll do anything so they wont fall. That’s were my problem starts.My roommate, Daisy is very dominant. She is comes from a very rich family, and even if she wasn’t such a genius, I’m sure she could have gotten in to this college. I’m a very passive person. With is in…
  https://neko004000585.wordpress.com/

 308. When talking about these things my cousin would twiddle his cock. We wondered how the piddle came out, if they wetted their legs and if the hole was near the bum hole, or where; one day Fred and I pissed against each others cocks, and thought it excellent fun.I recollect being very curious indeed about the way girls piddled after this, and seeing them piddle became a taste I have kept all my life. I would listen at the bed room doors, if I could get near them unobserved, when my mother, sister, the governess, or a servant went in, hoping to hear the rattle and often succeeded: it was…
  https://nflpleach7637442.wordpress.com/

 309. The curve of her lips were spotted with water as she leaned her head back so she could rinse her hair, her hands roughly running through her drenched locks. As she rinsed her hair, Anna could hear her boyfriend messing around in the bedroom. Feeling relaxed by the water, she let her attention wander from Rhett: the sprinkling of water on the shower floor, the sound of the drain, the echo of her breath.When the shower curtain was ripped open, Anna jumped with shock to see her boyfriend joining her. “Calm your ass down, babe. It’s just me,” he laughed, pulling the curtain closed once more….
  https://abbabusker4120028.wordpress.com/

 310. She was living with her husband in a studio apartment in another town where he was working in a private company. Since my daughter had already been admitted to a maternity hospital, she requested me to stay at her apartment for a month or so. Knowing well that I mostly remain alone at home, she knew I could fly the next morning and take care of my son in law. My husband is a businessman and mostly remains abroad. Although, he is a passionate lover in the bed, he hardly finds much time to satisfy my sexual desires. I don’t know where and how he fulfills his own sexual desires, and I don’t…
  https://kalkulato886022.wordpress.com/

 311. “I cannot do this if I’m worried that you, any of you, might get caught in the crossfire.”“But Har—” began Ron.“But nothing. I have to get Snape out of there and I can’t worry about you at the same time!” The tone of Harry’s voice told everyone that his decision was final.“Fine then, we’ll wait for you outside Hagrid’s hut,” Hermione said. Like Harry, the tone of her voice told everyone this was not a point to contest.“All right then, let’s get this over with,” Harry said. He marched up to Hermione and crushed his lips to hers. He took as much comfort and courage from that kiss…
  https://betajlb1065342.wordpress.com/

 312. “I can almost imagine Marlon Brando sitting in the corner,” Maya said softly.“Yes, this a great old-school night club.Let’s get a drink,” Fran said, turning toward the bar.Fran pulled a card out of her purse to hand to the bartender.“We’ll run a tab,” she said.“OK, miss, but the first drink for you and your friend are already paid for,” the bartender said with a smile.“Put that away.You may not need it.”“Who paid for our drinks?” Maya asked.“A gentleman never tells,” the bartender said.“That’s part of the fun.You have to decide if you want to figure it out.”Fran’s card…
  https://scarlettmama1713983.wordpress.com/

 313. Air heavy with moisture claws through the dewy leaves obscuring the creatures that hide within. Heavy smells of decay and rot slink through the inner workings of trees heavy with fruit, so plentiful in this place the animals gorge themselves to fulfillment and still don’t finish scouring one tree in a day. However, for what the shadow forest gives it expects far more in return for its generosity. Like most forests, this one allows not one exception to pass, for the laws of nature kneel to the power of tooth and claw. Heads bow to the clap of lightning and the roar of thunder thumping in the…
  https://knuckledust793245.wordpress.com/

 314. As she pulled out the bodice and lifted, she felt her breasts fall from its support.She had decided to forgo a bra today.Lifting the dress up, she pulled it over her head and slowly tossed it to the floor next to the desk.She stepped back on her heels to lean on his desk allowing him a full view. “Like what you see?”His eyes shot up to hers.”I do.”His voice sounded thicker, deeper.His big hands reached out to grab her hips, his fingers digging into her skin. “Do I get to see you?”He smiled, taking his hands away from her.He sat back as his hands went for the buttons on his shirt…
  https://mypzick9632525.wordpress.com/

 315. Laura asked me if I would like to stay for the night. Since I was tired, I said yes. We got up the next morning and talked about our encounter. I asked her if she had a good time. Laura said “It was fun. I liked you behind me and me sucking Joe. I just wish he was hard when I was sucking him. ” I asked her what she thought about Darlene playing with her tits and pussy. She said that it was exciting. She said “If that happens again, can I suck your cock?” I said “Sure.” We went to the next meet and greet. Darlene and Joe were not there. Vicky and Robin were not there either. We chatted with a…
  https://dfgrty3192152.wordpress.com/

 316. She slid her finger gently up inside my ass hole taking me over the top. I grabbed and held onto the toilet seat as my hips bucked forward again and again blasting cum down Lulu’s throat. She hoovered the lot without blinking and winked at me when my orgasm was complete.“Good, good boy” she said again. She pulled down her skirt as I got up and got myself together then said “Come, I want you to meet some friends”“Oh okay” I said without really hearing what she had said.We arrived back at the bar where I was originally sitting and on either side of mine and Lulu’s seats were two of her…
  https://threnody7089253.wordpress.com/

 317. Jim’s mind was reeling as he concluded that his wife had just admitted to him that she was going to suck Keith’s cock the first opportunity she got. Then he visualized his wife’s mouth on Keith’s swollen cock. His mind was all over the place. Suddenly he envisioned Lucy’s body riding Keith’s hard cock cowgirl style rising up to meet Keith’s deep, penetrating thrusts as he filled her pussy with his hard flesh. Jim’s words were almost a plea as he asked her, “Are you going to fuck him too?” Lucy didn’t answer as her body shuddered, and her orgasmic scream filled the room. Feeling her pussy…
  https://k2666767.wordpress.com/

 318. She sits up and stretch’s and i can see down her shirt just enough to bring my dick back up so hard that I’m pitching a full on tent in my shorts.I looked away super fast cuz I was so embarrassed. Luckily my room was really dark so my girl could sleep unbothered. She must not have noticed I assumed. I asked her if she’s tired so we can sleep and she said no and to put on another movie. I let her lick this time and she says I don’t want to feel sad anymore so let’s watch a scary movie, I tell her I don’t really like them and she says neither does she so we can hold each other so we won’t be…
  https://mugnus4481507.wordpress.com/

 319. It was what I had become used to and what I expected from her at first.It didn’t take long for me to become accustomed to the idea that while she was the dominant one in the bedroom, it just wasn’t the same type of dominance that I could have expected from a man.Unlike her predecessors, she didn’t want to tell me what to do in bed, and it took me a little while to get used to that fact, and a little longer to get her used to the idea that I would enjoy having her do that to me.She could, with her ability, simply have pushed her pussy into my face with the instruction “Lick this, bitch,”…
  https://nightlady3276578.wordpress.com/

 320. It needs a little work on the main floor and part of his plan is to join the two small rooms together making one decently sized room. He has told me to meet him there after work today. I do as I’m told and when I get there He is working alone. I find it strange that no one else is there since He hires contractors to do a lot of this type of work. He is looking over the work that has been done today when I get there. He has brought a blanket and it is on the floor near a chair. He sits and I kneel. He wants His dick sucked, and I do it. As I am working His dick and He is getting hard,…
  https://symphilism8484380.wordpress.com/

 321. “Lunch is ready and Béla’s back from Io to help celebrate your anniversary, Mom.”“Oh, and Dad?” the young flier continued, “The liaison of the Phoenix Project wants to talk to you about the new Star Drive that’s being built at Northern…”Filled with joy, Elaine gazed at her son, Elias, fully grown now. She had no idea why she suddenly burst into tears.~~~~~Jake Hedron was doing what he always did. He was searching for an answer that would reunite him with his wife, Tabatha, exiled on earth. The disk he held in his hand suddenly dissolved. He looked around. The room was blurring…
  https://sfumato4140459.wordpress.com/

 322. Keep quiet, I roughly grab her wrists and pinned them over her head with one hand. It was then that she realized how horny she was. ” Is this what you want, Heather?” My demeanor became dark as my free hand ran down the front of her dress and I pulled it down exposing her bra-less breasts. I pinched one of her nipples hard.She squeales ” Yes..Yes.” My mouth covers hers, my tongue is probing her while my slow hand continues roaming down her body until it slips between her thighs and begins to make its way up. My tongue surges in her mouth and entwined so softly with hers, she moans in…
  https://exordium8824092.wordpress.com/

 323. Sea gulls floated on the stiff breeze, somehow managing to sit stationary in the wind, while looking over Audrey, resting on a rock below.”I won’t hurt you, you silly bird,” she called, shading her eyes from the sun. She kept watch in the morning sun for Charles, the new love of her life. Unfortunately, Charles was still crawling out of a bad marriage. Even now she was up there with him, trying to get her hooks back into him after almost a year of divorce. It obviously irked her to know that Charles had a very good lawyer, and pictures of her doing the nasty with half a football team. She…
  https://cjiabok4445033.wordpress.com/

 324. How did it feel? Was it better? Would I be hooked after I did it? I wasn’t thinking about drugs or alcohol. I was thinking about sex with another woman.I have had my share of encounters with men. Some of them were wonderful, others were best forgotten. But never in my live had I tried it with another woman. I had talked about it with past male lovers. I had not had the interest to try and ruin a good thing by bringing another woman to bed for them. but this was for me, and I was unsure of what to do. So I decided to go to a local lesbian bar and see if I could get lucky.I had decided…
  https://moonlighter602119.wordpress.com/

 325. M. Mary arrived exactly on time as she had learned. She was surprised when Kevin told her she was now ready to leave his place and take her place with her new Master. This saddened Mary for she had come to have feelings for Kevin. But she had learned her training well and trusted Kevin as her Master. She knew he would choose a Master who she could trust also. Mary was told her Master would be arriving shortly and she was to go and prepare. As Kevin gave her instructions, he removed the bracelets from her wrists and ankles and removed the choker. It would be her new Master’s place to put on…
  https://sylina6388710.wordpress.com/

 326. ” No one will know. I’ll pay you. I’m really lost!” Again the silence. She ducks her head slightly, trying to see my face in the shadows. ” Okay. You’ll have to get in the back though, and stay out of sight.” ” Thanks! Yes, of course!” She ran to the back of the truck pulling the door open, stepping up into the interior pulling it closed behind her. The inside is hung with quilted moving blankets and bungee cords hung from the ceiling. There are tools boxes behind the front seat and cans of paint and other maintenance equipment. Bianca bent down walking up behind me. The engine is right in the…
  https://llamadrama1660988.wordpress.com/

 327. She spent the next ten minute’s sex talking Larry about her pussy and cum swallowing abilities finally she hung up.Friday morning, she received a text from Larry, the address was a small pub on the west side of town, a very fashionable area. Jim arrived home while she was dropping her kids off. He packed his overnight bag with necessities camera equipment and vodka. He was ready for the weekend. Peg arrived half an hour later, it was only 5 pm they had two hours so they watched the video of her E and Larry again. The video had made her hot as hell she asked Jim “can we go early and have a…
  https://skycmeline9695987.wordpress.com/

 328. She sighed, knowing that it was coming, after what she had made me do. So, she agreed and went to the dining room to get herself ready, after a few minutes of the two of them giggling, I turn the corner to see what they are doing, and there she is, no shirt or bra, only her pants, down around her ankles, trying to pull them off over her shoes, although they were stuck. She asked me if I could help her, so I got down on my knees to pull the cuffs of her pants over her shoes, right at eye level, at one of the most beautiful pussies that I had ever seen. Looking up, I see her lips slightly spread…
  https://paraboliform8830649.wordpress.com/

 329. Veronica, my GP and Friday night playmate, was not the slightest bit surprised that Helen wanted her 13-year old daughter, Wendy on birth control.“Is there any chance that you might be pregnant, Wendy?”“No. None.”“So you haven’t had sex with anyone yet?”“Yes. I’ve given a couple of blow jobs and had my pussy eaten a few times. From what I’ve learnt at school, that’s not how you get pregnant.”Veronica laughed. “OK. Usually for teen-aged girls I recommend one of the long term contraceptives. That way you don’t have to worry about remembering to take a pill every night….
  https://orokakoi9140482.wordpress.com/

 330. Авиабилеты дешево от проверенных авиакомпаний! https://avia-bilet.online/rossiya-sankt-peterburg – купить авиабилеты недорого. Купить авиабилеты дешево, авиабилеты онлайн. Поиск от 728 проверенных авиакомпаний по всему миру! Самые популярные направления перелетов по самым низким ценам в интернете!

 331. Generally I don’t learn article on blogs, but I would like to say that this write-up very pressured me to check out and do so! Your writing style has been surprised me. Thank you, very great article.

 332. В Pinterest с 2012 г. Реклама в нем дает Заказчикам из в Etsy, Shopify, amazon заработки от 7000 до 100 000 usd в месяц. https://youtu.be/v-b2HL-ZF4c Ручная работа, Цена 300 – 500 – 1000 usd за месяц

 333. As the hostess led us through the restaurant, I spotted a cozy booth in a dark corner and asked her if we could be seated there which the hostess readily agreed to. As I walked behind Kelli to the booth, I watched her curves move with grace as she took each step. It was surprising that this was the same girl that was sitting across from me in the car a short while ago pleading with me to slide my cock out so that she could snap a picture for Jessica. Although I may have played like I was hesitant, there was really no way I could have said no to Kelli, especially when, as part of the…
  https://vernier9839729.weebly.com

 334. When I was 18 back in the early 1970s I use to hitchhike a lot to save money on bus fares, I would hitch a lift most days. On one cold, wet and dark winters night I was trying to get home I had hitchhiked in the same spot for about 20 minutes, the road seemed busy and I started to think I was never going to get a lift home. then all of a sudden a car came from around a corner and stopped, I was so relieved.I had been picked up by this man a few times before so I kind of knew him; he was a man in his mid to late fifties and quite a nice friendly person.I asked him if he was going…
  https://syjitah3832747.weebly.com

 335. “Don’t go to him”, his owner told her. “Turn around, bend down and spread your cheeks and make him come to you. After all, he is the slave here.”Lorraine did as was suggested and ordered Kim to come and lick her arsehole. Awkwardly, Kim crawled over to her on his knees and it was only then that the four friends noticed that string had been wound tightly around each of his testicles, with the other end attached to his knees.As he crawled towards Lorraine, her puckered arsehole bared invitingly ready for his tongue, each movement of his legs pulled tightly on the string attached to his…
  https://pelfox2933596.weebly.com

 336. I followed him to his house a few minutes away.He let me into his house and then followed and closed to door behind him.When I turned to look at him, the look in his eyes said all that needed to be said.We walked towards each other and fell against each other.The next few minutes were a blur as our tongues and lips tangled with the others and cloths started being removed.He was down to his boxers and I was naked when I took a step back and looked at him.He reached for the waistband of his shorts and I stopped him.Stepping back close to him, I hooked my thumbs in the band and started to…
  https://dartenes5141872.weebly.com

 337. She hid behind a smile. She was cold. “What do you mean?” she asked.“Let me ask you a personal question? Really personal?”She shrugged. “Sure.”“Who is your fuck buddy?”She was shocked. The twice shocked at being shocked in the first place. “How did you…how did you know?”“Because I see it all in the way you carry yourself. You can’t go more than a week without sex. But you have no boyfriend.”She sat there for a second. Then laughed. “You got all that from a few conversations? You are good. You hit me spot on.”“Sorry.”“No its ok. It just kinda surprised me. My friends tell me…
  https://marling314538.weebly.com

 338. Eric wasted no time with my clothes either. His cock was hard against my back as he reached under my skirt and slid off my panties. I wriggled them down the rest of the way as I slipped out of my shoes. His cock was hard against my back. He un-clipped my bra and caressed my breasts under my shirt as he kissed my neck.Then without much ado, we were both naked. Paul’s cock was sticking straight out. Eric had somehow managed to contain his in his robe. Paul and I re-opened the lockers and put on the robes that were hanging in there. I tried not to be obvious when I looked mine over and saw it…
  https://irishka2508844.weebly.com

 339. thanks.The last gasp of pleasure is screamed from aimee’s body as the body on her grunts there release into her, kissing her softly and leaves her asleep on her bed. Aimee, someone who everybody wants to know, yet only a few people do is something of a sex machine, she knows how and where to get it. At the party last night, she caught the eye of Jak, a lonely long haired guy, whos depression seems to be fueled on drugs and the lust of a cheep shag. The moment he saw Aimee, in her high pink heels, her bare legs leading up to tiny, tight red hotpants with a tiny thong being shown,…
  https://alphastrike8680560.weebly.com

 340. Normally, I don’t put up with this from anyone, EVER. But when we started dating, he was not like the rest. We had fun, lots of fun, and her really seemed to care – but I guess that’s all in the past now. My soon-to-be ex boyfriend loved for me to dress as slutty as possible so he could parade me around in front of his beer buddies at frat parties and such. Today I chose a black, lacey cami top with a cute little heart shaped opening in a very “strategic” location (and no bra, of course). I wore my favorite skin-tight jeans and finished my look with a simple pair of black pumps complete with…
  https://cataclasm94689.weebly.com

 341. Все Без Исключения продукта производятся с высококачественных нынешних использованных материалов: тарпаулина, поливинилхлоридный (поливинилхлорида), “оксфорда”, брезента также полиадельфит.буква. Наша фирма обеспечивает соотношение западным эталонам также легкодоступные стоимости с целью отечественных потребителей!
  мамасан

 342. I settled down, my bound wrists still trapped behind me, putting an arch to my spine, pushing my flat belly upward. I swallowed, glancing at Daddy.“May I be gagged, Daddy?” I asked, my heart beating faster. Cold pumped through my body, making me shiver. “No,” he said, giving me a look, almost pinning me in place with his strength. He understood. He wanted me to swallow my fear. To submit to his will when I could stop it. When I could put an end to all of this.I had something even more powerful than a safe word.I swallowed, a fist squeezing my heart. I squeaked when Lilac picked up the…
  https://minkx1570620.weebly.com

 343. But he was older, like dad age, and then some, and that had never been her thing.However, it was apparent that without a ‘compromise’ of some type, she was never going to pay back her dad, and she just could not accept failure.Kaitlyn was not above using her body to achieve her goals, she had done so in the past, and at least ‘JR’(one last time) was clean, and the surroundings were certainly nice.“Do you have it?” she asked, matter-of-factly.“Of course.”I answered, and pointed to the box on the table.“as new-as stated.”“Nice that it’s in the box” she commented, then “I need to know this…
  https://underfire7564172.weebly.com

 344. Certainly she had given no indication that she wasn’t amenable to the idea.”She’s never done it before ….. we’ve only been married a few weeks,” Rob now said with a smile, and by his words indicated that he would be willing if his wife was.”A few weeks?” both guys exclaimed together. That news really excited them, and one said, “that makes it all the more exciting that we’d be fucking your new bride.”So now there could be no misinterpretation by either Rob or Yvonne – it would be a gang bang with all three of them fucking her.”All right. I think she needs a good three way…
  https://micromash5238256.weebly.com

 345. We just started talking one day and in about an hour we were best friends. We sat beside each other in class, played together at break and were almost always together. One day after school, I went to Cormac’s house as I did regularly. He lived near the school so I just brought my books without going home. His parents worked late and his brother and sister were in secondary school which gave us about two hours to ourselves.We watched TV for a while and flicked through the crappy shows that are on at three o’clock. Then, Cormac just asked me: “Do you ever think about sex?” At eleven, I…
  https://vinnipblx9742015.weebly.com

 346. I was sharing him with this bisexual chick who worked as a whore and went by the name of Lucy; we got on great, she wanted to tongue my cunt sometime (uhh yuk, really?) when i was next sucking Jake’s cock like a good girl…I believed her. so the relationship between Jake and I was weird to say the least.Taken for a RideJake took me for a ride in his car to see a friend. I told him that we should have sex or maybe I shoudl suck his dick without Lucy being around so why not pull over to the side of the road?”Need sex huh..?” he said mysteriously with a far away look in his eyes.”Well,…
  https://powergrab7093259.weebly.com

 347. Very soon, a slight lifting of the hips under me indicated I should begin my movements. Slowly at first, to savour the feelings, I started to raise and lower my body allowing my rigid cock to plunge in and out of the accommodating yet clasping hole. The sensations generated by this were phenomenal.Quickly the tempo of the movement built up until I was pulling the full length of my long and thick cock right out of the hole and pressing back down till my pubic hair was grinding into the soft flesh beneath me. The sounds on my body slapping against the tight cheeks of the ass along with the…
  https://baretfly7601280.weebly.com

 348. She was standing on the top of me and started sucking on her toy.I could see her fleshy lips surrounding the fake dick.I could tell she was enjoying it as her recently shaved pussy was dripping over my body.She sat on her knee and, as she began caressing her pussy, she asked me to get undress for her.I complied with her request right away.She lay on the bed and asked me if I wanted her to fuck herself with the toy.I happily nodded.She told me she wanted me to jerk off with her. I grabbed my fully erected cock and started masturbating in front of my wife.Sucking her lower lip, she inserted…
  https://lilliputian367240.weebly.com

 349. I felt my body quiver as my new pussy hole opened. the last things to happen were my body becoming shapely, my ass plumbed out, and body became like and hour glass. my natural brown hair now had a natural curl to it my face narrowed out. I couldn’t believe it. I was actually a woman now. a pretty hot one too. “Wow” I said a loud and instantly covered my mouth. My gruff manly voice was replace with this soft sweet feminine tone. “I look good” I said again taking in mynew voice. “I cant believe I turned out to be such a stone cold fox!” I said again.I walked over to my bed and laid down in it…
  https://cykarik6719132.weebly.com

 350. Mom says that it is much more common than society would ever admit, and that in the farming community where she grew up it was common, since the families were isolated, big families were an asset for taking care of the farm, and most babies were born at home anyway.She has also reminded me that there are instances of sanctioned incest for childbearing in the bible, such as Lot and his Daughters. I also want to talk to those family members out there who have repressed their sexual feelings:Go for it!I can say from personal experience that there is nothing better in the world than combining…
  https://nightlite9314050.weebly.com

 351. After a few minutes she stopped sucking him and moved off the couch causing his fingers to slip from her pussy. They were glistening with her juices. She straddled him and sank down on his cock and I watched as his dick went into her in one fluid motion. She took his hand and put his fingers in her mouth and sucked her juices off of them as she rode him. Linda was moaning and pleading with him to fuck her harder and deeper and make her cum again. He told her she was a complete slut when she was sucking cock or getting fucked and she told him she was and once she has a cock in her she can’t…
  https://peregrint3801733.weebly.com

 352. Before you left, you asked me what I would be doing later. I mentioned that I had plans, but would be home in the evening if you would like to stop by. I would leave the door unlocked for you if you thought you might. You answered that perhaps I should, and kissed me again before you left. I wondered if you would really show, as I poured myself a glass of wine. I decided to shower, you knew the door would be unlocked if you arrived while I was bathing. Going into the bedroom, I paused to light some candles before undressing. Then walked into the adjoining bathroom, and started the water. I…
  https://rolfe8464921.weebly.com

 353. It occurred the year that I had auditioned and won the role of Count Dracula for a local amateur theater. I met her after the opening night performance, she introduced herself as April. She bore a remarkable resemblance to famed Hammer movie star Ingrid Pitt. She told me how much she loved the play and my performance during our first meeting and we seemed to connect.We always managed to chat briefly for a few minutes until I had to leave her and circle the room greeting the other audience members.During our brief conversations I learned that she was really into the whole vampire/…
  https://kerplunk3083117.weebly.com

 354. Все Без Исключения продукта производятся с высококачественных нынешних использованных материалов: тарпаулина, поливинилхлоридный (поливинилхлорида), “оксфорда”, брезента также полиадельфит.буква. Наша фирма обеспечивает соотношение западным эталонам также легкодоступные стоимости с целью отечественных потребителей!
  пологи

 355. This is a unique place for fashionable women’s clothing and accessories.
  We offer our clients women’s clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
  https://fas.st/Ujfha

 356. Trực Tiếp Soccer Ngày Hôm Nay, Link Coi Trực Tuyến Video Tình Huốnglich thi dau bong da asiad 2019Real có liên tiếp hai bàn ở những phút cuối nhưng không thể đảo ngược tình thế trên bảng xếp thứ hạng. Dù 2 trận đấu này diễn ra trên Sảnh trung lập trên UAE, luật bàn thắng sân khách vẫn được áp dụng. Theo thông báo của UEFA, những trận đấu sẽ diễn ra tập trung ở TP. Hồ Chí Minh Lisbon (Bồ Đào Nha).

 357. Download the Samsung firmware for the ? Samsung Samsung Galaxy J7 Neo ? SM-J701F with product code BNG from Bangladesh. This firmware has version number PDA J701FDDSACUA5 and CSC J701FODDACUA5. The operating system of this firmware is Android Pie , with build date 2021-02-10. Changelist 16078765.
  Summary description:

  Samsung Galaxy J7 Core SM-J701F. Display diagonal: 14 cm (5.5″), Display resolution: 1280 x 720 pixels, Display type: SAMOLED. Processor frequency: 1.6 GHz. RAM capacity: 2 GB, Internal storage capacity: 16 GB. Rear camera resolution (numeric): 13 MP, Rear camera type: Single camera. Battery capacity: 3500 mAh. Product colour: Black. Weight: 170 g

  Firmware Samsung Galaxy J7 Neo SM-J701M

 358. Приятный покой в Москве

  В двадцать первом веке, благодаря активному развитию онлайн-ресурсов, подыскать нормальную индивидуалку в столице не не назначение! Ради этого нужно только дебютировать браузер чтобы телефоне если ноутбуке, ввести подходящий требование в поисковую строку и начинать тематический сайт, чтобы котором проститутки Москвы предлагают клиентам качественные услуги.

  Подобных ресурсах практически беспрестанно публикуется информация: придуманное имя девушки лёгкого поведения, фото с нескольких ракурсов, возраст, величина груди, важность, рост. В отдельный остатки вынесена информация про то, для какие варианты секса осмелятся дамы и изза какую плату. Безотлагательно проститутки столицы оказывают парням широчайший спектр интимных услуг, даже безгранично наторелый в сексе мужчина может выуживать тут проститутку для принадлежащий чувство и почувствовать с ней кое-что обновка в постели.

  Информация ради веб-сайтах с отличными путанами Москвы обновляется розничный день, девушки публикуют новые фотографии, администрация проверяет реальность контактных данных шлюх, для посетители сайта обращались к реальным индивидуалкам и получали привлекательный сервис изза определенную плату. Работают индивидуалки в Москве ровно ради собственной территории, беспричинно и для квартире клиента, почасту дамы предлагают встречи в отелях или у себя ради квартире.

  В наше период проститутки самые самые гарантируют мужчинам сохранность их личных данных. Информация о адресах, телефонах и именах мужчин нигде не хранится и николи не разглашается третьей стороне.

 359. Blacklists. There are a variety of internet sites that publish casino blacklists. If a casino seems with a blacklist, we just take a detailed have a look at it and look at its relevance.

  As well as, all the casinos have insurance protection. So, in scenarios of any hacking or forex exchange complications, you can Get in touch with them by telegram at the very best of their web-site and they will handle legal responsibility compensation promises.

  Of course Casino: individuals like Of course casino for its slot recreation. You will never come across any better slot game titles then Indeed casino. Indeed, the casino presents the top casino slot games which are much more appealing and enjoyable to Perform. That’s why people today really like this casino.

  This doesn’t apply to all game providers, but it surely’s definitely well worth stating. We recommend checking the RTP inside your chosen on line casino just to verify.

  We thoroughly read the Conditions and terms of every casino to determine Should they be honest toward gamers and don’t comprise deceitful or potentially unsafe clauses.

  An awesome a number of prizes that gives you A huge number of cash to maintain enjoying non-end: Jackpot, Scatter, Wild and Bonus are waiting for you in each Spin.

  Contact-screen video games are tailored specifically for smaller screens and appear similar to their desktop cousins. Chances are you’ll pass up a number of the options normally located on the desktop Model, but most ordeals are very seamless.

  Casinos are often highlighted USfriendly Gambling institution slot equipment merchandise and are available being may be revealed instantly licensedOur.

  For those who have at any time been to any land-based casino Then you really could know this, You should look ahead to the game titles when other players end the game, later you could possibly Engage in the sport. It may choose a lot of several hours of your time and in addition induce you pressure.

  Our assessments crew also make sure web-sites settle for all popular payment strategies for genuine dollars play, supply fantastic machine compatibility on cell, and therefore are tested by recognised gambling authorities for fairness.

  Optimum bet – When fiddling with bonus funds, you can’t spot any bets you need to. That you are required to follow the utmost wager rule and in no way position better-than-permitted bets.

  No cost spins are simply as most loved on the topic of the cellular phone gambling dwelling,” as they are for virtually any a variety of other a number of on useful put up the internet gambling household, truly. In the event you’ve not still tried using collaborating in in a mobile phone gambling dwelling, you might be amazed to search for out simply how very similar the game titles are to the desktop editions you presently Possess a passion for.

  You can find most popular casinos here 우리카지노

  The Are living casino experience, as is made available from Loyal Casino, is a truly pleasurable just one. Not merely do you have being at the guts with the motion taking place Stay from a lot of the most glamorous casino locations on this planet, but You furthermore may get to meet some of the most Experienced and experienced croupiers and sellers which have been Doing the job in the web Reside casino organization now.

  When you weren’t able to get started on some of the video games, it might be due to limits based on your location. A lot of the absolutely free slots and other types of casino video games are only available to players from specified international locations.

 360. It was about a week after my wife had left me. He said, “My wife wants you to fuck her brains out. I’m cool with it so feel free to help me wear her out. Maybe with the two of us fucking her she will finally get enough.”Stunned, I asked, “Are you serious? Trish is a knock out.”He smiled and said, “I know! I’m married to her and I want her to be happy. Apparently fucking you will make her happy.”I did not have to think about it at all, I said, “Okay!”He asked, “So when can you start?”I said, “Send her over. I’ll take her away for the weekend and give her back to you on…
  https://haematic8760844.weebly.com

 361. The year was 2007, and I was 23. I was recently separated from the Navy, having done my four years of service. In the six months since I had left the military, I had yet to find a job. Luckily, I had been smart enough to set aside most of my paychecks in the Navy, so I had a large nest egg to survive until I could find work. After a lengthy mental discussion, I decided I had earned a vacation, and so I booked a trip to Las Vegas. Go ahead; call me an idiot for wasting money.It was now February. I arrived in Vegas on Monday, and went straight to the Luxor, where I had reserved my room. I…
  https://l76496564.weebly.com

 362. ” They followed her to her room and she picked it out of the box and back to the kitchen to clean it from last time it was used. Alexia said to her mother: “Mom, would you like to help we can make it worth your time.” Linda looked at her very attractive daughters and said:“I was hoping you would ask.”They took her hand and led her to Alexia’s room.Al three of them was turned on by the thought of some casual sex between them. Lynda asked her “mother please sit down on the chair” and the two girls removed her shoes, socks and pants. Alexia reached behind her and grabbed her tee shirt to take it…
  https://treecher2323100.weebly.com

 363. “You guys just look for an excuse to point one of those things at us. Besides,” she laughed, “this is a family reunion, and what would that be without a video of it.””Yeah!” Mary agreed. “I think it would be kinda neat; one big happy group grope. I’m game!”A sweat bead dribbled into her eye and Carol shook her head, bringing her back to the present. John’s prodding cock was pounding urgently in her hot cunt, egged on by Mary’s long wet tongue licking his damp balls and the base of his fat, protruding prick. He was cupping her tits, his fingers playing with her hard…
  https://sceptre2520565.weebly.com

 364. I currently live with my sister Mindy in an one bedroom apartment, so yes right away I’ll admit, we sleep together, but we wear clothes and don’t cuddle in our queen sized bed. A few months ago she broke up with her boyfriend who had been cheating on her, she moved out and really had nowhere else to go, so she came to live with me, although over the last few months she really taking a liking into me for some odd reason, I wasn’t sure what it was, but I didn’t think having a good relationship with my sister was a bad thing. Anyway as we got closer and closer, we actually started socializing…
  https://favh3174828.weebly.com

 365. They also found plenty of signs of human activity, though rarely any bodies, same with the monsters, and the dead ends were a constant annoyance.“Wait, hold up.”“What is it?” Trevor asked. “This section of the hallway, we should avoid it. Look at it.” The next hundred feet of the tunnel had a different consistency than the rest. It was a fleshy, perforated surface, like a dish sponge. “Something like that is probably some kind of trap. We need to backtrack.”“It looks fine. It probably means we’re getting close to the bottom of the shell.”“It very well could be, but it’s also too…
  https://peregrint1094946.weebly.com

 366. This is only part1. I will write part2 if enough people request it! I hope you like it. Sorry if there are any mistypes. Comments and suggestion are more than welcome. :)He walked into his apartment and threw his keys onto the cluttered counter. He trampled over clothes and empty pizza boxes to the fridge and grabbed a beer. He popped the top and walked over to the window over looking the community pool. He noticed a beautiful women swimming alone as he studied her every move. She was the most beautiful women that he has ever seen, long brown hair, and a tanned, toned body. His phone…
  https://clowder5729350.weebly.com

 367. After falling asleep we wake the next day but you can’t move, I’ve tied you down on the bed spread eagle. I grab a jar of of peanut butter and start rubbing it under your armpits all over your breasts all between your legs and around your pussy. Then I start to lick the peanut butter off your breasts while sucking on your nipples then move up to your underarms and lick the peanut butter off of there then kiss my way down to your pussy lick the peanut butter from the inside of you thighs and all around your pussy. All the while my cock has become rock hard so I put peanut butter all over it and…
  https://mage931370003.weebly.com

 368. I was definitely getting drunk.I knew it was dangerous to be alone with Amy but I did’nt care.I got the feeling that Amy had been planning this.That this was what she wanted.In the back of my mind. I thought that something was bothering her and she just wanted to cut loose and forget everything else.I wasn’t sure where it was going but I was going to find out. “Can I show you a family tradition of mine?”, she asked.She didn’t wait for me to answer.She just came over to where I was and sat on my lap.Her beautiful face was next to mine.I could smell the intoxicating aroma of her skin.I could…
  https://riseup4176117.weebly.com

 369. We’ve gotten almost a dozen reservations.”***After the girls had changed out of their costumes, Judy and Ron went out to check out Bourbon Street at night. Julie said that she and Kevin were staying back in their room to talk. When Sara heard that, she suggested that before they talked they might want to check out the store down the street that sold flavored condoms and various types of warming or effervescent lubricants. Julie’s response was her standard, “Sara!” but Kevin smiled at her and said, “We might just try that.” Julie turned a very deep shade of red and then said in an…
  https://amuszander2644724.weebly.com

 370. It was still early and she couldn’t sleep so she got her laptop and started reading more stories about girl exhibitionists.*****When Angie woke up and moved a little, her laptop display burst into life displaying the story about a girl in a bar talking to a group of men, the girl being totally naked. She bookmarked the webpage thinking that she’d finish the story some other time.Then she realised that she was leaving wet marks on the laptop’s keyboard. She looked at her hand and saw that it was wet. She remembered that her hand had been on her pussy when she woke up.“Jeez girl,” Angie…
  https://rumit9302033.weebly.com

 371. It was always such a touchy subject that I never really got to share my thoughts on it with anyone, even Emily. Frowning, Stephanie looked from Kelly to Brian, and then down into her hands in her lap. “I, uh, I can’t think of anything to dare,” she admitted. “You can’t think of anything you want me to do?” Kelly asked in exasperated vexation. “You can tell me to do anything you want, you have me at your command, and you’ve got nothing? Do you want me to finish what you started and have me strip?” “What was the other dare we’ve had tonight…? Ah, right, that was it; dare me to make you…
  https://thunderhawk7592644.weebly.com

 372. As she was thinking on this, Reed had begun to lick her and finally with Michael in her mind, she gave into the feelings that Reed’s tongue was invoking.Reed knew that Neil was a sore point with her, but he just didn’t care. She picked that loser not him. He had never asked her to sleep with him. Thinking back, he should have known she was a tramp, she jumped Neil the first chance she got and now she hooked up with another just like him from the sounds of it. Oh well I guess, he thought to himself, she was not his anymore as she put it. Just get a little piece of the slut and get on with…
  https://telpherage6143980.weebly.com

 373. This is a story about how dad and I played with each other intimately. At first daddy made me cum, using just his fingers and tongue, I thought I would blow my mind. Never had I cum that hard before, and I wanted more.Following that daddy, told me how to turn a man on, what makes his dick hard, and how they cum.Since he was not ready to teach me to fuck, he taught me how to get him off with my hands, and lips.“Oh my god, daddy I love the feel of your cock in my hands, it’s so big.”“Good baby-girl. Now kiss the head, and run your tongue across the slit. That’s it now tell me did you…
  https://pilar8026455.weebly.com

 374. She asks my wife if I could loan it to her so that her husband would not know. She said she was going to find a job to make ends meet. So I loan her 200.00. The next month it was the phone bill and then the light bill. My wife asked me to please help her because her husband Sammy was violent man. Well this keep up until she was in debit to me for two grand and she never found a job. I told my wife that I could not keep loaning her money until I got some back. She keep calling and my wife and she got mad at me and started giving me hell for not helping her little sister. I told my sister-in-law…
  https://shadowhunter2263750.weebly.com

 375. Hearing you Mutter about there being too many clothes between us. You rip my blouse right off me not bothering with the buttons to pop off and spread around the floor every which way. You hands go right to my ass pushing me up so you can lean down and run your tongue along the slopes of my breasts not touching anything but skin and turning your face to slowly rub your stumbled cheek along my erect nipples one at a time.Still not enough not now with moisture dripping out of me and what clothes remain constricting me making me feel itchy and uncomfortable I arch my back and reach behind me…
  https://resource24888005.weebly.com

 376. Добрый день!!

  Подключение тока к жилому дому это работа электромонтера. Все сварные стыки хорошенько подмыливаются и проверяются на герметичность. Монтаж насоса в коллективную скважину. В розетках с таймером механического типа есть циферблат с помощью которого можно задать несколько рабочих периодов. Первый раздел требования и вводные положения. В продолжение этой темы интересный сайт – https://prom-electric.ru/remont-siemens-building-technologies-drive-control-board-a5e00072820/ .
  Этот вариант наиболее прост в исполнении так как требует минимальной реорганизации системы. Остается установить дрель закрепить ее и выполнить пробное сверление. Этот инструмент избавит вас от этих мучений. Если например плановая сумма расходов на содержание и эксплуатацию оборудования по цеху составляет 100 тыс. Самогонный аппарат приобретает мобильность что повышает удобство эксплуатации.
  Пока!

 377. emo boy dating non emo girl find girfriends dating sites transexual dating app free online dating for tech employees interracial dating sites that work trilateral best dating sites in new zealand best free steam dating sims black women dating italian men what us dating sites are completely free montreal dating websites dating in the workplace laws california list of free deaf dating sites sci fi speed dating dating sites with md initials doo doo dating site polygamy dating sites uk park min-young and park seo joon dating speed dating kettering northamptonshire best dating tips youtube online dating shoukd i just ignore

 378. After not hearing back from her, I was starting to think that maybe nothing was going to happen, that maybe she had just been playing a game with me, and perhaps that was for the best.Perhaps this whole idea of a backyard gang-bang was a little too much, even for me.But then her husband Davey called one afternoon and asked if I could come to their house the following week, as he was planning to set up the picnic after his softball game that afternoon.My legs started to shake, my voice trembled with excitement, and I said “yes, I could be there.”We talked for a while, and he explained generally…
  https://jieh9i6191150.weebly.com

 379. Ann felt a cold breeze between her legs and moved them together slightly. She yelped in surprise and pain as she felt Gary’s hand come down on her exposed ass. “Don’t do that. Ever.” he said. “Your ass and cunt are mine. Now open your legs.” Ann pushed her legs as far apart as she could, flaming with embarrassment as she lay there. Gary moved his hand slowly over her ass as he admired the red welt developing. Raising his hand again, he brought it down with a crack. Ann groaned, but kept herself open. Again and again the hand came down, until Ann’s ass was red and burning. Gary could feel…
  https://silar4408587.weebly.com

 380. While it would be difficult for me to write down all of the adventures, I have been sharing some of the most memorable. I appreciate comments or Private Messages and will try to answer all questions. In the last story, I related to you how my wife Cindy had taken a job at a car rental company and how she and another coworker began to have a sexual relationship.During her time there she also had sex with another coworker, but what I want to share is how this evolved into an ongoing sexual relationship with the owner of the company, Louie. As I mentioned in one of the earlier stories,…
  https://bet3673582.weebly.com

 381. … The year that changed everything. One wild rollercoaster from start to finish and I would give anything to ride it again. My name is Joseph Calhoun, but everyone calls me JC. When I first started high school I was pretty much a quiet guy. Standing at 6’2, dirty blond short hair, blue eyes and put together very well. The only thing going against me was the band. I was member of the marching band and well not a lot of points won for me. But over the years I came out of my shell, dated a few girls, and became the all around sweet guy that I am.But like I said all that changed in one…
  https://exor1261064.weebly.com

 382. He was out cold.She moved her hand to my knee, “How are you doing Ted?Are you still with us?”I held her hand to my knee, “I’m still here…..see?”All evening she had been groping my cock on the dance floor and humping me so that I could feel her cunt on my thigh.I figured she hadn’t lost her interest so I moved her hand up my leg towards my crotch.I felt her hand resist for just a second then relax.I placed her hand on my pants where my hard-on was emerging.She tentatively felt it with her fingertips.I pushed her hand down on my cock and she wrapped her hand around it through the cloth.I…
  https://v38enjoin6688955.weebly.com

 383. Бурение скважин в Минской области После покупки земельного участка люди заказывают бурение скважины на воду, чтобы обеспечить себя качественной питьевой водой. У вас во дворе появится неисчерпаемый источник природных ресурсов, если вы станете обладателем собственной скважины. Вода из нее удовлетворит все потребности домовладельцев, которые смогут ее использовать для бытовых целей и приготовления пищи. Пробить скважину самостоятельно, не имея соответствующих навыков, практически невозможно. Поэтому жители минской области обращаются к профессионалам.Компания «БурАвтоГрупп» выполняет бурение скважин в Минске и области. Данная организация поможет вам получить доступ к качественной питьевой воде. Специалисты выполнят работу даже на труднодоступных участках.В столичном регионе практикуются такие способы бурения скважин:ударно-канатный;шнековый;роторный;ручной(электрической установкой);
  Все перечисленные методики имеют преимущества и недостатки. Выбор способа бурения зависит от характеристики земельного участка. Специалисты принимают во внимание глубину залегания подземных вод и особенности грунта. От выбора методики бурения зависит цена бурения скважины на воду. Рассмотрим подробнее существующие технологии создания скважин.Роторный способ бурения Роторное бурение применяется на сложных грунтах. Для этой цели используется вращающийся вал с наконечником, мощный и прочный, который не заметит препятствий на своем пути. Роторное бурение позволяет создавать скважины глубиной до 200 метров. Чтобы вскрыть водоносный горизонт, специалисты компании «БурАвтоГрупп» применяют технологию промывки. Грунт удаляется из скважины с помощью мощного насоса.Роторный способ бурения является приоритетным для компании «БурАвтоГрупп». Быстрая разработка грунта значительно уменьшает стоимость услуги, по сравнению со шнековым и ударно- канатным методом бурения.Роторный способ бурения применяется на неровных участках грунта. Компактное и мобильное оборудование можно разместить на ограниченном пространстве придомовой территории.Шнековый способ бурения Минимальная стоимость шнековой технологии привлекает клиентов в компанию «БурАвтоГрупп». Данный способ рекомендуют использовать для мягкого грунта. Шнековое бурение позволяет создавать скважины глубиной до 30 метров. Данный способ бурения в основном используется в изыскательных целях, то есть для изучения грунта под строительство. Шнековая технология не подойдет для людей, которым требуются большие объемы воды. Ширина такой скважины имеет диапазон от 6 до 80 сантиметров. При обнаружении каменистых включений в почве, специалисты посоветуют отказаться от шнекового способа. Твердые породы грунта лучше разрабатывать, используя инструмент с алмазными насадками.Ударно-канатный способ бурения Самую низкую стоимость имеет ударно-канатный способ бурения скважин. Данная методика позволяет разрабатывать прочные породы грунта. Ударно-канатный способ бурения позволяет создавать неглубокие(до 40 метров) скважины небольшого диаметра.Для разрушения горной породы используется тяжелый снаряд с острым наконечником. Ударная штанга без усилий пробивает путь к подземным водам. Осыпавшийся грунт и мелкие фракции горной породы извлекают наружу с помощью специального стакана. Для опускания забивного инструмента используется лебедка. Рабочий цикл повторяется до тех пор, пока специалисты не добьются требуемой глубины скважины.Этот метод в основном используется на скалистой местности. К основным преимуществам ударно-канатного метода эксперты относят:отсутствие необходимости вымывания породы;простоту обнаружения водоносного слоя;длительный срок службы.К сожалению, описываемая методика имеет ряд недостатков. Специалисты отказываются использовать ударно-канатное оборудование из-за высоких показателей трудоемкости. Стоимость водозаборной установки не устраивает многих домовладельцев.Ручное бурение скважины с помощью электрической установки Данный метод компания БурАвтоГрупп не использует из-за малой мощности.Этот метод используют буровики-любители,которые только начинают свой нелегкий путь в бурении.Можно смело сказать, что это лотерея 50 на 50 — пробурят или нет.Компания БурАвтоГрупп гарантирует — если техника приехала на участок — клиент останется с водой.Сотрудничество с компанией «БурАвтоГрупп»
  Учитывая вышеизложенные факты, можно понять причину популярности роторной методики среди клиентов. Ваша семья сможет отказаться от дорогостоящих и малоэффективных водяных фильтров.Закажите бурение скважин Минск в компании «БурАвтоГрупп», и вы навсегда забудете о некачественной водопроводной воде. Мы предоставляем полный комплекс услуг в области водоснабжения, в том числе и такие, как Установка насосного оборудования